NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
prawko , instruktor
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 10:49  
Cytuj
Poszukuje dobrego instruktora kat.b u którego będę mogła wykupic kilka jazd .znacie jakiegoś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 10:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 13:29  
Cytuj
Wiesław bądz Tomasz Siembida z Rotransu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2012r. 22:00  
Cytuj
Ja miałam dobrego instruktora, potrafi dużo nauczyć, koszt jednej godziny wynosi 35 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 11:25  
Cytuj
A masz jakiś kontakt do niego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 14:29  
Cytuj
Ja polecam p.Waldemara Skrzypczyńskiego ze szkoły Auto-motor. Fantastyczny człowiek i baaardzo dobrze przekazuje wiedzę i przygotowuje do egzaminu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 16:11  
Cytuj
Ja polecam Pana Mariana Moskala z ELKI...super nauczyciel, wszystko dokładnie tłumaczy. Dodam, że zdałam za pierwszym razem (i nie sądzę aby to było szczęście...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
A masz jakiś kontakt do niego ?


Mam do niego numer na kom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2012r. 18:06  
Cytuj
Jak możesz to podaj na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 09:57  
Cytuj
Ja polecam p. Wieśka Cieślę z Motosu, cierpliwy uczciwy, potrafi wytłumaczyć,zabiera na dużo jazd na Tarnobrzeg robiłam u niego cały kurs i jestem naprawdę zadowolona,pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2012r. 18:48  
Cytuj
Ja polecam z Mechanika. jest tam taka jedna dziewczyna blondynka nie wiem ale jak dobrze pamietam to chyba Katarzyna jej na imie. z tego co wiem jest wymagajaca ale dobrze uczy i kursanci od niej zdaja za pierwszym razem. sam u niej uczylem sie i zdalem bez problemowo tylko oczywiscie testy musisz sam wykuc bo sama jazda nie wystarczy ze sie nauczysz i pojmiesz co nieco ale powiem ze jezdzic to uczysz sie cale zycie i zachowywac na drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam p. Wieśka Cieślę z Motosu, cierpliwy uczciwy, potrafi wytłumaczyć,zabiera na dużo jazd na Tarnobrzeg robiłam u niego cały kurs i jestem naprawdę zadowolona,pozdrawiamumiech


Kłamstewka.. Jeśli chcesz zdać prawko to nigdy nie wybieraj się do wyżej wymienionego pana ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Kłamstewka.. Jeśli chcesz zdać prawko to nigdy nie wybieraj się do wyżej wymienionego pana ;)


A co miałaś konkretnego na myśli? Wychodzi na to, że będę miała z nim jazdy i zależy mi na opinii innych kursantów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 20:18  
Cytuj
Ja również polecam P. Wieśka Cieślę z Motosu okokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kłamstewka.. Jeśli chcesz zdać prawko to nigdy nie wybieraj się do wyżej wymienionego pana ;)


A co miałaś konkretnego na myśli? Wychodzi na to, że będę miała z nim jazdy i zależy mi na opinii innych kursantów umiech


Ja byłam w tbg chyba 3 razy.. to moim zdaniem stanowczo za mało. Poza tym nie podoba mi się "pedagogiczne podejście" instruktora. Zreszta przekonasz się na już pierwszej jeździe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:03  
Cytuj
Jak tu sie naroilo od nowych nickow, jedni polecaja drudzy odradzaja.

Ja to polecam najpierw tych instruktorow wyslac na kurs.

Gowno da jazda jezeli instruktor niewytlumaczy na kursie o co w tym wszystkim biega.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Jak tu sie naroilo od nowych nickow, jedni polecaja drudzy odradzaja.


Ja tu się musiałam zalogować jak przeczytałam te posty, żeby wtrącić w tym temacie swoje 3 grosze ;) A pozostałe konta to pewnie do samych instruktorów należą ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2012r. 23:11  
Cytuj
Ja byłam w tbg chyba 3 razy.. to moim zdaniem stanowczo za mało. Poza tym nie podoba mi się \"pedagogiczne podejście\" instruktora. Zreszta przekonasz się na już pierwszej jeździe. [/cytat]

''pedagogiczne podejście '' możesz coś konkretniej ... czy tak tylko Ci ''się powiedziało''

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 09:05  
Cytuj
Dołączam się do pytania "Vanity333", co konkretnie mają oznaczać słowa "pedagogiczne podejście"? ;)

I gdybyś mogła nieco bardziej szczegółowo opisać jak wygląda kurs z tym panem, jak tłumaczy, czy jest cierpliwy itp., bo na dobrą sprawę to dalej nic nie wiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 13:25  
Cytuj
CYTAT
Dołączam się do pytania \"Vanity333\", co konkretnie mają oznaczać słowa \"pedagogiczne podejście\"? ;)

I gdybyś mogła nieco bardziej szczegółowo opisać jak wygląda kurs z tym panem, jak tłumaczy, czy jest cierpliwy itp., bo na dobrą sprawę to dalej nic nie wiem umiech



Tak jak już wcześniej napisałam naprawdę go polecam bo jest miły , i bardzo cierpliwy potrafi dobrze wytłumaczyć i nie wydziera się tak jak inni . I to nie jest tylko moja opinia bo znam kilka osób które też miały z nim jazdy i naprawdę sobie go chwalą .

'zapałka' jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2012r. 15:03  
Cytuj
Dzieki za odpowiedź ;) Gdybym jeszcze mogła poznać szerszą opinię 'niusi' mogłabym rozważyć wszystkie za i przeciw ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2012r. 10:33  
Cytuj
hej. Jeśli znacie jakiegoś dobrego instruktora to podajcie mi numer na p.w do niego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 08:37  
Cytuj
chyba sie niczego nie dowiemy nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 11:43  
Cytuj
P. Marek Smoliński z Moto-Art jest bardzo dobrym instruktorem. Egzamin zdany za pierwszym razem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 19 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam z Mechanika. jest tam taka jedna dziewczyna blondynka nie wiem ale jak dobrze pamietam to chyba Katarzyna jej na imie. z tego co wiem jest wymagajaca ale dobrze uczy i kursanci od niej zdaja za pierwszym razem. sam u niej uczylem sie i zdalem bez problemowo tylko oczywiscie testy musisz sam wykuc bo sama jazda nie wystarczy ze sie nauczysz i pojmiesz co nieco ale powiem ze jezdzic to uczysz sie cale zycie i zachowywac na drodze


Dokładnie to Katarzyna Czerepak, uczyła mnie i kilku kolegów spokojna i cierpliwa Polecam! mogę podać jej numer na PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2012r. 21:05  
Cytuj
P. Tadeusz Turek z Rotransu jest dobrym istruktorem, cierpliwy, dobrze tłumaczy i tego co wiem większośc kursantów zdaje za pierwszym razem. Tak jak jaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »