NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele - Hotel Tanew, Proszę o opinie na temat przyjęcia weselnego w Hotelu Tanew w Ulanowie
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 12:00  
Cytuj
Witam wszystkich

Zamierzamy wyprawić w Hotelu Tanew w Ulanowie przyjęcie weselne. Proszę o opinie forumowiczów, którzy brali udział w takich imprezach o parę słów na temat jedzenia (jakość, różnorodność, smak), wystroju, obsługi itp. Jeśli są osoby które organizowały tam wesele to proszę o jakieś podsumowanie ale również mile widziane wypowiedzi gości, czy uczestników innych uroczystości. Atmosfera głównie zależy od nas samych i gości ale opinie subiektywne na temat samego Hotelu będą bardzo pomocne.
Z góry dzięki za każdą wypowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 12:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 12:11  
Cytuj
Moim zdaniem jeden z lepszych lokali pod każdym względem jakie wymieniłeś, mam przyjemność grać tam wesela co jakiś czas i jest na prawdę ok. Myślę że bardzo dobry wybór. Pozdrawiam i życzę udanego wesela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 12:22  
Cytuj
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Miło słyszeć pozytywne głosy. Dodam jeszcze, że ważnym punktem tego "ośrodka" jest baza hotelowa. Potrzebujemy kilku pokoi po przyjęciu i patrząc na ofertę stalowowolskich hoteli to jest jakiś dramat - szczególnie w sezonie (sierpień). A tam jest dosyć przyjemnie i co ważne nie zabijają cenowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:08  
Cytuj
Byłam tam we wrześniu zeszłego roku na weselu jedzenie i obsługa wporządku jedyny minus to problem z klimatyzacją chyba mieli bo było duszno na sali ale ogólnie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 23 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:12  
Cytuj
Byłam gościem na weselu organizowanym w Hotelu Tanew...i w chwili obecnej planuję własne wesele i nie zdecydowałam się na ten lokal, ale każdy ma indywidualne odczuciaumiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
tur
tur
tur
Posty: 28
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 13:35  
Cytuj
Kilka lat temu mialem tam wesele, z perspektywy czasu moge powiedziecze ze bylo fajnie i przyjemnie. jedyne na co moge zwrocic uwage to porcje obiadowe ktore mogly by byc troche wieksze. Moze da sie to zalatwic za jakas dodatkowa oplata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 17:15  
Cytuj
Zgadzam się z poprzednią opinią dla mnie też porcje a szczególnie obiadowe mogłby być większe ale pozatym ok a szczególnie latem okolica bardzo ładna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 17:41  
Cytuj
Dzięki za wszystkie komentarze. Co do porcji.. no cóż może coś się zmieni bo od marca ma być nowe menu. Jako że przyjęcie ma być w lecie (sierpień) myślę że dodatkową atrakcją będzie położenie hotelu. Co do wystroju będziemy proponować coś swojego oczywiście na tyle ile się da. Jak narazie przeważają pozytywne opinie i mam nadzieję tak zostanie jezyk
Oczywiście wątek cały czas otwarty i czeka na więcej opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2012r. 19:38  
Cytuj
Polecam. Cenowo jak wszedzie, fajna okolica, miła obsługa.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 13:31  
Cytuj
Miałam wesele w Hotelu Tanew i jestem bardzo zadowolona,pyszne jedzenie a co do wielkości porcji to myślę że były wystarczające,dużo było też przekąsek na stołach. Niestety zawsze są jakieś minusy,jak dla mnie to zbyt śliski parkie. Ale polecam ten hotel,drugi rez wybrałabym tak samoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 14:17  
Cytuj
Miałam tam swoje wesele końcem zeszłego roku, gdybym miała okazję robić tego typu imprezę po raz kolejny wybrałabym ten sam lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 22:16  
Cytuj
Dokładnie 2 lata temu grałem tam wesele i młodzi zażyczyli sobie żeby nic nie wspominać o Smoleńsku i myślę że mieli takie prawo i chyba rację też mieli. Nie było osoby która by się nie bawiła, to tylko świadczy co ludzie myślą o tych którzy zgineli i tej całej bandzie pseudo polityków którzy dymają nas teraz z każdej strony. Nawet w takiej chwili 2 lata temu pokazali nam że w Polsce jest elita która dostaje po 250 tysięcy złotych chuj wie za co (w przypadku Putry 12 osób z najblizszej rodziny X 250 tysięcy) i reszta chołoty która musi się na to złożyć o 40 tysiącach dla każdej rodziny zaraz po katastrofie nie wspominając, też chuj wie za co? ale to jest przecież Polska i czemu ja się kurwa dziwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2012r. 22:35  
Cytuj
jak dla mnie w hotelu jest tam bardzo przyjemnie ale rownierz polecilbym zajazd las vegas mysle ze jedzenie i obsluga na duzo lepszym poziomie a lokale mozna sobie podjechac i porownaccool girl

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 09:56  
Cytuj
Witam

Jako, że jesteśmy już po naszym przyjęciu weselnym w w/w Hotelu podzielę się swoją (subiektywną) opinią.

Po pierwsze - położenie oraz klimat - jest to bardzo urocze miejsce w porównaniu z innymi w okolicy. Sama sala ma duży potencjał, jednak żeby go wydobyć trzeba powalczyć samemu. To co oferuje Hotel w standardowej ofercie (dekoracje) jest bardzo ubogie - żeby nie powiedzieć kiczowate. Wielkim atutem są piękne okna oraz widok za nimi, które zasługują na pokazanie a zazwyczaj są zakryte za firanami.
Następna kwestia - może od niej powinienem zacząć - dotyczy formalności oraz uzgadniania wszystkiego z kierownikiem/managerem Hoteli p.Kasią. Osoba bardzo trudna w komunikacji, o wszystko trzeba walczyć, każdą rzecz trzeba pisemnie uzgodnić aby później nie było niedomówień. Nie mam nic personalnego do tej pani ale uważam że osoba na takim stanowisku powinna być po pierwsze przyjaźnie nastawiona i wychodzić klientom na przeciw. Wrażenie jednak jest z goła odmienne. Natomiast obsługa wesela wzorowa. Pracujące tam dziewczyny jako kelnerki bardzo miłe, subtelne, nienachalne. Zużyta zastawa w szybkim tempie wymieniana na czystą, posiłki podawane szybko i sprawnie.
Teraz temat jedzenia. Porcje jak już ktoś wspomniał nie grzeszą rozmiarem - ale nie ma także tragedii. Jeśli by był to jedyny posiłek to rzeczywiście mogło by być mało, ale na weselu zazwyczaj jedzenia pod dostatkiem więc można to przeżyć. Sam smak potraw nie jest jakiś nadzwyczajny - jedne lepsze inne gorsze. Ogólnie średnio.
Podczas naszego wesela korzystaliśmy również z pokoi hotelowych. Wystrój skromy, ale czysto i schludnie. Ceny także akceptowalne.

Podsumowując - jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Włożyliśmy trochę własnej inwencji w przygotowanie sali. Niestety Hotel nie oferuje choćby pokrowców na krzesła - o które trzeba troszczyć się samemu - a także dekoracja kwiatów była bardzo uboga - tu też zdecydowaliśmy przejąć pałeczkę. I w tym miejscu mogę polecić panią z kwiaciarni "Magnolia" w Ulanowie. Bardzo miła, sympatyczna a co najważniejsze osoba z wielkim wyczuciem i smakiem. Pomogła skomponować wiązanki i inne dekoracje.

Jeszcze jedno zdanie na temat obu sal (Galicja i Tanew)- oczywiście subiektywne. Uważam że sala w Tanwi jest o niebo lepsza niż ta w Galicji. Chodzi mi tu głównie o klimat i wygląd. W Tanwi max ilość osób to w mojej ocenie ok 80-90 osób. Przy większej liczbie gości będzie tłoczno i tu trzeba się decydować na inną salę. I w tym przypadku napewno nie decydowałbym się na Galicję.

Mam nadzieje, że opinia pomoże komuś w wyborze. Jeżeli jeszcze coś sobie przypomnę to się podzielę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 21:28  
Cytuj
Piszecie tutaj o problemach z klimą. Ja czegoś nie mogę zrozumieć: przecież ktoś chyba robił projekt dotyczący klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń, i powinno to działać bez zastrzeżeń. Klima się nie wyrabia: przyczyny mogą być 2: pierwsza to złe ustawienie w menu klimy, druga przyczyna to otwarte drzwi, okna.Trzeba pamiętać,że klimatyzatory dobrze pracują w tzw obiegu zamkniętym.Nie znam tych lokali jeszcze, może będę przejazdem chętnie zobaczę.Oczywiście obsługa lokalu powinna czuwać na bierząco co do ustawień tych urządzeń. W tej sytaucji trzeba na wstępie podczas rozmowy z menagerem ustalić szczegóły klimatyzacji pomieszczeń.Impreza weselna nie może być katorgą dla gości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »