NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
odziez dziecieca markowych firm z USA,
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 07:08  
Cytuj
Zamierzam otworzyc w Stalowej Woli sklep z odzieza dziecieca markowych firm z USA:puma,adidas,calvin klain,nike,gap,old navy,children place i wiele innych firm(ostatnie kolekcje oraz ubrania z pierwszej rekiumiech)ubrania prawie nowe o wysokiej jakosci. Co o tym sadzicie drogie mamusie?. CZy jest takie zapotrzebowanie,zapraszam do dyskusji i zadawania pytan.pozdrawiam Ania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 07:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 07:22  
Cytuj
Dobry pomysł, ale jakie będą ceny tych ubrań?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
(ostatnie kolekcje oraz ubrania z pierwszej rekiumiech)ubrania prawie nowe o wysokiej jakosci.


tzn. jakie? - te prawie nowe, można prosić o uściślenie?

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 08:21  
Cytuj
BAwiłem się w to 3 lata temu - ciuchy z anglii bardzo dobre jakościowo i wszystko nowe kupowane w hurtowniach. Sprzedawałem na rynku w stalowce i w innych miastach miałem taniej niż bułgarzy. Po dziewięciu miesiącach byłem zpowrotem w UK.Nie radze zaczynac szkoda czasu nerwów i kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 09:08  
Cytuj
ja jestem jak najbardziej zaaa, z doswiadczenia widze ze ciuszki zwykle sa do kitu raz wypiore a to sie rozwlecze id wyblaknie a te markowe sa wciaz takie same, nawet uzywane firmowe z sklepu znad biedrobki sa lepsze jakosciowo niz bez marki... wiem ze te markowe ciuszki beda sluzyc z dziecka na dziecko a te tanie to na jeden raz, tanio znaczy drogo... jak juz sklep powstanie to daj namiary napewno bede czesto go odwiedzac...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 13:26  
Cytuj
annmarko - popieram pomysł i życzę powodzenia w jego realizacji umiech a jak Ci się już uda otworzyć taki sklep to daj znać na forum chętnie się do niego wybiorę i myślę, że inni również

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:53  
Cytuj
Czy mieszanie asortymentu nowego z uzywanymi to dobry pomysl?.Chcialabym dopasowac ceny do rynku i zasobnosci portfeli naszych kochanych mam. Mam dosc "lumpeksow"umiech)) trzeba grzebac jak na wysypisku smieci,jesli mi sie uda chcialabym stworzyc sklep z posegregowanymi ubraniami(wiekowo ,rozmiarami)sklep ,ktory sie nie rozni niczym od "normalnego" sklepu.Chcialabym pomieszac towar nowy z uzywanym ze wzgledow finansowych moich przyszlych klientow (kazdy wtedy moze znalesc cos dla swojego dziecka rozumiem ze nie zawsze stac nas na nowe ubrania ale nie sadze ze wszystko co kupujemy musi byc uzywane).

Dziekuje za wsparcie i optymizm to bardzo wazne :umiech)nie wiem czy mozliwe jest dolaczenie zdjec. Jesli tak to dolacze( przykladowe zestawy )Dziekuje za zainteresowanie i prosze o kolejne pytania .
pozdrawiam Ania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 14:56  
Cytuj
Annmarko, życzę Ci powodzenia w interesie z całego serca.
Niech Ci to wypali a może dla swoich pociech coś ciekawego znajdę.
Liczę na atrakcyjne cenyumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Czy mieszanie asortymentu nowego z uzywanymi to dobry pomysl?.Chcialabym dopasowac ceny do rynku i zasobnosci portfeli naszych kochanych mam. Mam dosc \"lumpeksow\"umiech)) trzeba grzebac jak na wysypisku smieci,jesli mi sie uda chcialabym stworzyc sklep z posegregowanymi ubraniami(wiekowo ,rozmiarami)sklep ,ktory sie nie rozni niczym od \"normalnego\" sklepu.Chcialabym pomieszac towar nowy z uzywanym ze wzgledow finansowych moich przyszlych klientow (kazdy wtedy moze znalesc cos dla swojego dziecka rozumiem ze nie zawsze stac nas na nowe ubrania ale nie sadze ze wszystko co kupujemy musi byc uzywane).

Dziekuje za wsparcie i optymizm to bardzo wazne :umiech)nie wiem czy mozliwe jest dolaczenie zdjec. Jesli tak to dolacze( przykladowe zestawy )Dziekuje za zainteresowanie i prosze o kolejne pytania .
pozdrawiam Ania




Witam nie wiem czy dasz rade przebic sie przez lumpeksy w których tez mozna kupic orginalne rzeczy w razsądnych cenach chodz co prawda trzeba sie nagrzebać;)
ja napewno cie odwiedze jak dowiem sie o takim sklepie chodzby z ciekawosci zobaczyc co masz i po ile!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 15:44  
Cytuj
moim zdaniem to super pomysł oczywiście w granicach rozsądnych cen, sama swego czasu miałam takie ciuchy dla mojej córki z USA, calvin nike itd i byłam z nich bardzo zadowolona, super jakość umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2012r. 17:40  
Cytuj
nie przebijesz lumpeksow i mentalnosci ludzi, zawsze bedziesz miec za drogo. Zawsze porownaje Cie z lumpeksem.
Ale powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »