NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Marcel BUS - opinie,
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:24  
Cytuj
a ja dzisiaj jechałam Top Transem z niska do st. woli i płaciłam 2 zł więc nie wciskaj kitu ze jest inaczej jak nie jest...;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:27  
Cytuj
to milego podrozowania i zachwalajcie dalej top trans te super busy i pks ;d p.s dorobie sie samochodu bede nim jezdzil ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
a ja dzisiaj jechałam Top Transem z niska do st. woli i płaciłam 2 zł więc nie wciskaj kitu ze jest inaczej jak nie jest...;/


Zwolennicy marcela to tacy frajerzy ktorzy beda na calak inna konkurencję bedą mowić zle, nawet beda wciskać kit ze bilety sa tylko tam najtansze i do tego lubia jechac na stojaka przyklejeni do szyby 100 km/h

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:54  
Cytuj
hehe;)
miło posłuchać mądrej rozmowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
to milego podrozowania i zachwalajcie dalej top trans te super busy i pks ;d p.s dorobie sie samochodu bede nim jezdzil ;d


przyznam ,że założyłem to konto aby wrazić swoje zdanie...

karol.st.wola może jesteś jednym z dup. liżących szefostwu nowym kierowcą chcącym nałapać punkcików, a może szefostwem marcela...daj sobie siana, zjedz coś, napij się, rob cokolwiek tylko nie pisz tych bajek...Bo żal dup. ściska...Jak widze niektórych kierowców marcela, powtarzam NIEKTÓRYCH to zamiast wsiadać do busa ide na PKS albo na TT...Tragedia kierowcy bez jakiego kolwiek małego rozumu, zero pojęcia o jeździe z ludźmi....porostu gburostwo i dziadostwo...DO SZEFOSTWA MARCELA: nic Wam nie da zachwalanie swojej firmy przez forum , mądry człowiek i tak pojedzie transportem może i droższym, ale BEZPIECZNYM i w miłej atmosferze....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 10:18  
Cytuj
Chłopaki od kilku stron ciągnie się Wasz dialog. Gdybyście się spotkali, to byście się pobili o błahostkę, kto czym woli jechać. Dajcie sprzęgło i wyluzujcie ;D

Ja z innej beczki. Wie ktoś jakie są zarobki w Top Transie i Marcelu ? Lub innych firemkach, których busy odjeżdżają z "zajezdni" ? Oczywiście, początkowo kokosów pewnie nie ma, ale tak z 5 lub 10 letnim stażem ? Ma ktoś znajomego jeżdżącego w tych firmach ? Czy biorą bez doświadczenia ( w sensie zaraz po zadaniu kat. D ? ). Nie piszcie tylko żebym dzwonił do biura i się pytał, bo gdybym był poważnie zainteresowany, to tak zrobiłbym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 12:37  
Cytuj
Do Damian 1989r - to jesteś zainteresowany czy nie?bo tu zadajesz pytania,a tu piszesz,że nie jesteś poważnie zainteresowany...to po co Ci takie informacje...!ja mam znajomego w jednej z tych firm i trochę wiem...,ale jak chcesz się czegoś konkretnego dowiedzieć to może podejdź na ten"parking"i zapytaj jakiegoś kierowcy...!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 16:49  
Cytuj
cytryna

Gdybym miał prawo jazdy na autobus i szukałbym pracy, to dzwoniłbym i pytał o zarobki i inne rzeczy które mnie interesują, a że nie mam ,ale mam w planach kat. D, to się pytam. Zarobki nie są dla mnie wyznacznikiem, bo za bardzo kocham jeździć i będę to robił bez względu czy za 1386 zł ( początki nigdy nie są łatwe )brutto czy za 2 tys. Wiadomo im więcej tym lepiej.

Nie wiem cytryna jak Ty, ale ja nigdy w życiu nie podszedłbym do nieznajomej osoby i nie zapytałbym się ile zarabia. Jeżeli ktoś wie ile zarabia kierowca w Marcelu albo Top Transie i nie chce ujawniać publicznie, to niech wyśle PM do mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 18:58  
Cytuj
całkiem niedawno w marcelu wisiała kartka że poszukują kierowcy, zresztą tam kierowcy często się zmieniaja szczególnie ostatnio ciąlge są jacyś nowi, młodzi...
więc pewnie biorą od razu po zrobieniu licencji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 19:26  
Cytuj
Kierowcy się zmieniają, bo pewnie nieciekawie wyglądają zarobki albo sama sytuacja w firmie, kierowców którzy kręcili, oszukiwali na biletach wyrzucił szef, a młodzi przychodzą żeby pojeździć kilka miesięcy, zdobyć doświadczenie by móc startować gdzieś indziej. Zresztą chciałbym zrobić w przyszłości podobnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 19:29  
Cytuj
Damian, jeśli chcesz startować na zawodowego D, a nie masz 23 lat, to szykuj przynajmniej 8000 zł na uprawnienia.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 21:16  
Cytuj
Do Damian1989r,nie chodziło mi oto,żebyś od razu pytał ile zarabiają,ale można zawsze popytać czy przyjmują takich ze stażem czy biorą bez doświadcznia itp.itd.?!?!?!
Ja wiem ile zarabia kierowca busa z wyżej wymienionych przez ciebie firm...
pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 11:59  
Cytuj
Witam, ktoś może to bardziej obczajał? - tzn. ile tych biletów trzeba mieć, co dają i z jakiego okresu czasu?

ZBIERAJ BILETY - CZEKAJA NA CIEBIE SUPER GADŻETYumiech)


Uprzejmie informujemy wszystkich naszych pasazerow linii Stalowa Wola - Rzeszów, ze wprowadzamy nowy program lojalnosciowy -

ZBIERAJ BILETY - CZEKAJA NA CIEBIE SUPER GADŻETY umiech) .

Zapraszamy wszystkich naszych stałych pasazerów do zbierania biletow na linii Stalowa Wola , po uzbieraniu jakiejs kwoty - w biurze w Europie bedzie mozna odebrac super gadżety i nagrody firmowe.

Im wiecej biletow tym drozszy, fajniejszy prezent umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2013r. 13:16  
Cytuj
Ten gadzet to "jazda na stojaka ze Stalowej Woli przez Nisko do Rzeszowiaka"potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 13:26  
Cytuj
30 stycznia br. zostawiłam reklamówkę z bluzką w środku w Marcelu kurs Stalowa Wola - Rzeszów, wyjazd ze Stalowej o 17. jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt na e-mail: aniab_26_(at)_yahoo.pl ! Bardzo mi na niej zależy, więc JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK INFORMACJE PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
30 stycznia br. zostawiłam reklamówkę z bluzką w środku w Marcelu kurs Stalowa Wola - Rzeszów, wyjazd ze Stalowej o 17. jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt na e-mail: aniab_26_(at)_yahoo.pl ! Bardzo mi na niej zależy, więc JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK INFORMACJE PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ wazne


Kiedy dokładnie zostawiłaś tą bluzkę, bo tej daty jeszcze nie było???
Jaki kolor reklamówki?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 00:53  
Cytuj
Nie czytalem calego tematu, ale pare dni temu jechalem do Rzeszowa. W pewnym momencie wyprzedzil mnie bus Marcela, wykonujac niebezpieczny manewr, wyprzedzal 2 samochody, a z naprzeciwka jechalo juz auto, ktorego kierowca musial hamowac, zeby bus zdazyl wrocic na swoj pas, po czym pomknal dalej. Zaraz po nim, podobny manewr wykonal stuningowany ford focus(lotki nalepki). Najsmieszniejsze jest to, ze ja nie spieszac sie zbytnio, dogonilem ich na drugich swiatlach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2014r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
30 stycznia br. zostawiłam reklamówkę z bluzką w środku w Marcelu kurs Stalowa Wola - Rzeszów, wyjazd ze Stalowej o 17. jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt na e-mail: aniab_26_(at)_yahoo.pl ! Bardzo mi na niej zależy, więc JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK INFORMACJE PROSZĘ DAJCIE ZNAĆ wazne


Kiedy dokładnie zostawiłaś tą bluzkę, bo tej daty jeszcze nie było???
Jaki kolor reklamówki?


arrr...30 grudnia 2013 roku. Z tego co pamiętam reklamówka biała (trochę przezroczysta) bluzka była z Yupsa, w środku były chyba jeszcze jakieś słodycze (ciastka i pianki)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 16:57  
Cytuj
Witam nie dawno zrobiłem prawo jazdy kat D i św kwalifikacji, mam pytanie do kierowców z Marcela czy jest szansa sie przyjąć do pracy w tej chwili jak zarobki?, czy dobra firma na start dla młodego na staż?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
YHY
YHY
YHY
Posty: 1
Dołączył: 17 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 10:47  
Cytuj
NIGDY WIĘCEJ -- MARCEL wazne mialem przyjemnośc jechania marcelem JAK I CZĘSTO JEZDZE AUTEM GDZIE SIĘ Z NIMI ROZMIJAM itp..----- prosze mi wierzyć TO CO WYPRAWIAJĄ KIEROWCY , JAK ŁAMIĄ PRZEPISY , WYPRZEDZAJĄ NA TRZECIEGO , tego nie da się opisac

może by POLICJA NIEOZNAKOWANA lub ITD !! blizej się przygladła MARCELOM !!!---a nie tylko innym prywatnym pojazdom,

MARCEL ---to wygląda tak trasa : jazda na cb ,lub pokazywaniu miedzy sobie info o drodze przez MARCELKI CO PÓŁ GODZINY JAK DROGA WOLNA TO JUŻ NIE BEZPIECZNA JAZDA ----- A SZALENCZE WYSCIGI , ŁAMANIE PRZEPISÓW ITP.........

mamy kamerki w autach NAGRYWAJMY CO WYPRAWIAJĄ niektórzy kierowcy !!!! I WYŚLIJMY POLICJI lub na YOUTUBE co MARCEL POTRAFI NA DRODZE !!!

może SZEFOSTWO MARCELA BY ZADBAŁO BARDZIEJ O BEZPIECZEŃSTWO na drodze dla podróżujących !!!!WYŻSZĄ KULTURE KIEROWCÓW ----a nie tylko chwalenie się dyplomikami lub CIASNYMI busamI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 13:03  
Cytuj
A RafTtansem ktos jechał ?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 13:48  
Cytuj
A co to za firma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 14:06  
Cytuj
onni raczej nie jeżdzą na trasie do Rzeszowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2015r. 20:30  
Cytuj
RafTrans jeździ na trasie Stalowa Wola - Chwalowice

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »