NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Marcel BUS - opinie,
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 23:17  
Cytuj
Wiecznie przeładowany Top-Trans .Oni obsługują dużo lini tylko że cały czas jest przeładowany ich bus staje na przystankach chociaż ma ful i zabiera ludzi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 23:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 09:51  
Cytuj
a czy ktoś może mi podać rozkład jazdy? a może któś autem dojeżdza rano do Rzeszowa i chciałby\mogłby mnie zabierac? oczywiście odpłatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2010r. 13:51  
Cytuj
Proszę oto rozkład firmy Top Trans:
Odjazdy ze Stalowej Woli: 5:50; 6:30; 7:15; 8:50; 10:15; 10:55; 12:20; 13:45; 15:20; 17:45...
Odjazdy z Rzeszowa: 7:15; 7:55; 8:40; 10:15; 11:40; 12:20; 13:45; 15:10; 16:45; 19:30...
Odjazdy z Reszowa odbywają się z tego samego miejsca na którym się wysiada, czyli z przystanku MPK obok urzędu wojewódzkiego.
Warto zaznaczyć, że ten rozkład jazdy obowiązuje 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli...
Pozdrawiam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 09:35  
Cytuj
widze ze w tej firmie juz sie troche pozmienialo (chodzi o niekulturalnych i nieodpowiedzialnych kierowcow hamow)-zostali zwolnieni... zastapili ich nowi mlodzi- 100 % lepsi kierowcy... w szczegolnosci chodzi mi o takiego kierowce, ktory jezdzi na st wole. z moich obserwacji sadze ze jezdzi jakies 3 miesiace, wczesniej jezdzil srebrno-niebieskim mercem z fajnym(innym niz inne marcele) sportowym niebieksim zderzakiem z przodu, teraz jezdzi nowym srebrnym marcelem, ktory ma nawet fotel dla pilota z przodu. Jazda z nim to sama przyjemnosc, jest kulturalny, zawsze pomoze, zawsze usmichniety , sypmatyczny w stosunku do innych. jezdzi plynnie , nie szarpie, punktualnie, a przede wszystkim bezpiecznie i bierze wszystko pod uwage.... nawet pyta sie ludzi czy nie jest im za cieplo , za zimno.... widac ze jazda sprawia mu przyjemnosc. przyjedzie na koncowke, zawsze ludzi wczensiej wposci zeby nie marzli, a pozniej "pingluje" swoje auto. jak jezdzie a widzi ze ktos stoi, zawsze zajedzie wezmnie kogos, widac ze dla niego liczy sie kazdy czlowiek... i ze "klijent-nasz pan" jest mu znane to powiedzenie. sadze ze czasem to sie naraza bo bierze ludzi az do samego przodu. Oby tak dalej a wiecje ludzi bedzie z marcelem jezdzic, pomino rosnacej konkurencji, i obrzydzenia ludzi ktorzy wczesniej sie zrazili jadac marcelem....
Jadac z stalowej woli, przesiadam sie zawsze na mielec, i tutaj tez mile zaskoczenie... rowniez od niedawna jezdzi tam jakis nowy kierowca, zdazylem uslyszec jak rozmawial z innymi kolegami , ze nazywa sie kaziu, rowniez wielki plus dla niego i wielki pozytyw. zawsze sie sklada tak, ze wracaja z stalowej woli z tym mlodym keirowca przesiadam sie na mielec do niego, (obaj maja odjazdy z rzeszowa o 16) i ten odcinek drogi st wola-rzeszow-mielec to powiem szczerze sama przyjemnosc

dlatego na dzien dzisiejszy zdecydowanie wole jezdzic marcelami, niz pks, czy innymi prywatnymi firmami.... za 7zl+6zl=13 zl jazde z stalowej woli przez rzeszow do mielca, cena mowi sama za siebie, luxus i warunki jazdy to samo, takze zachecam was rowniez do kozystania z uslug tej firmy, bo duzo sie tam zmienilo, i to widze ze na wielki plus,
wielka pochwala dla szefa ze widzi co sie dzieje i reaguje na opinie i spostrzezenia pasazerow...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 12:50  
Cytuj
do karola st wolaumiech
heheheh zabawne rzeczypiszesz...umiech SCIEMA JESZCZE RAZ SCIEMA!!!
widze ze zalogowales -as sie na forum tylko dlatego zeby wystawic pochlebna opinie marcelowi...ciekawe tylko dlaczego ...?!
czyzby szefostwo marcela samo o sobie pislo w tak mily sposob??? pozostawiam to bez komentarzaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 14 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 14:33  
Cytuj
Marcel to jakaś lipa, kierowcy nie mają umiaru. Niedawno jechałem do Krosna przez Rzeszów, wcześniej zarezerwowałem miejsce, żeby się przy przesiadce w Rzeszy nie zdziwić. Fakt zarezerwujesz masz, ale co z tego jak później napchał busa ludźmi do granic możliwości. Do samego Krosna jechałem przygnieciony do szyby. Jakby bus się wywrócił to głowę zmiażdżył by mi tyłek jakiejś kobiety. Aż strach jeździć, do tego zapięcie pasa nie działało, ale co by on pomógł przy takim tłoku. Śmierć od stratowania. Do tego pajac szalał tym busem jak głupi, podczas wyprzedzania bus się tylko bujał.
Już lepiej wydać więcej i pojechać sobie własnym samochodem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 16:09  
Cytuj
no powiem szczerze ze się troche pośmialam z powyższego postu
...widać ze mu zależy, widać ze kulturalny, widać ze miły.. i wiecie co, widać ze nowy:/
pojeździ troche tym Marcelem to się facet zmieni, przestanie być miły, kulturalny i przestanie mu zależeć na ludziach których wiezie i zacznie sobie szukać innej pracy...
ciekawe dlaczego zupełnie niedawno pewien bardzo fajny pan(osobiście dla mnie słodziutkiumiech) przeszedł z Marcela do Top-transa..? podobno lepsze warunki dostał... no i sie nie dziwie ze lepsze bo w Marcelu kierowcy wiadomo jak mają jeżdzą tak jak im każą a jak im nie pasuje to na ich miejsce znajdą sie inni, taka jest prawda...../

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 16:41  
Cytuj
Nigdy prawie nie jeżdzę Marcelem ale wczoraj musialem jechac gdyż tylko on pasował o danej godzinie. Fakt, może szybko nie jechał ale wziść do busa 8 osób stojących to przesada. Obecnie do rzeszowa to najlepie jechac pksem, bilet kosztuje 7 zł, czyli tyle ile na busa, autobusy na Rzeszów jeżdza w miare dobre, Solbusy te kremowe lub Sory, komfort jazdy 1000% lepszy niz w tych nyskach a jedzie raptem 15 minut dłużej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 17:49  
Cytuj
dokladnie JUlka tak jest"...widac ze nowy..."Chmielarski pewnie naobiecywal mu gruszek na wierzbie, niestety pewnie szybko straci swoj zapal do pracy,gdy zaplaci pierwszy mandat za przeladowanie busa,albo gdy nie daj Boze bedzie mial wypadek i ktos w nim ucierpi..wtedy to on idzie siadziec a nie szef;/smutne ale prawdziwe:(
-JA nie mowie ze wszyscy kierowcy marcela byli niemili..umiech zdarzaly sie wyjatki,ale "one" juz w tej firmie niepracuja..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2010r. 18:18  
Cytuj
wiecie cos na temat busa mercus, ktory jezdzi na rzeszow..?
w jakich godz ma odjazdy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 12:42  
Cytuj
jak chcecie jechac pks 2 h to jedzcie sobie umiech, a kierowcy z pksu stali sie teraz dosc hamscy tego pewnie nie zaprzeczycie... i nie jada wcale 15 min dluzej tylko dobre 40 min dluzej.... i niech ktos nie wali sciemy ze tylko 15 min.... fakt marcel moze i jedzie nabity ale nikt nikomu nie kaze na sile wsiadac do busa, bo klijent sam widzi ile ludzi jest umiech, przynajmniej klima zawsze wlaczona jak wiecej ludzi jest umiech kiedy w pksie mieliscie klime wlaczona? ja pracuje w rzeszowie i dosc czesto musze tez dostac sie do mielca... i zalezy mi na czasie... wole byc te 40 min wiecej w domu z dziecmi nizeli tluc sie 2 h pksem .... i nie jest tak jak piszecie ze zawsze nowe solbusy, bo mialem tez przyjemnosc tluc sie stara setra i to dosc czesto... tez najpierw obnizili ceny a juz podwyzaja jaki to ma sens?
7 30 wyjezdzam marcelem w stalowej woli... 8 40-45 jestem juz w rzeszowie...
7;00 wyjezdza pks do rzeszowa, marcelem mijamy go o ok 8 25 w gornie... wiec sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile pks jedzie do rzeszowa umiech na rozkladzie maja inne czasy, w rzeczywistosci maja inne... po co to? dla przyciagniecia klijentow ze jedziemy tylko troszke wolniej niz busy? xd ok 2 h umiech i ci co pisza ze 15 min dluzej to jacys pewnie wielbiciele pksa smiech2 jazda w pksie rozpedzanie wozu do 60 km/h i na luz az zejdzie do 30 km/h to juz nie jest "trendy" smiech2 no coz nie tylko na tirze mozna zrobic oszczednbosci i je pozniej sprzedawac ;d kazdy lubi cos innego umiech, pozdrowienia dla wszystkich umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
jak chcecie jechac pks 2 h to jedzcie sobie umiech, a kierowcy z pksu stali sie teraz dosc hamscy tego pewnie nie zaprzeczycie... i nie jada wcale 15 min dluzej tylko dobre 40 min dluzej.... i niech ktos nie wali sciemy ze tylko 15 min.... fakt marcel moze i jedzie nabity ale nikt nikomu nie kaze na sile wsiadac do busa, bo klijent sam widzi ile ludzi jest umiech, przynajmniej klima zawsze wlaczona jak wiecej ludzi jest umiech kiedy w pksie mieliscie klime wlaczona? ja pracuje w rzeszowie i dosc czesto musze tez dostac sie do mielca... i zalezy mi na czasie... wole byc te 40 min wiecej w domu z dziecmi nizeli tluc sie 2 h pksem .... i nie jest tak jak piszecie ze zawsze nowe solbusy, bo mialem tez przyjemnosc tluc sie stara setra i to dosc czesto... tez najpierw obnizili ceny a juz podwyzaja jaki to ma sens?
7 30 wyjezdzam marcelem w stalowej woli... 8 40-45 jestem juz w rzeszowie...
7;00 wyjezdza pks do rzeszowa, marcelem mijamy go o ok 8 25 w gornie... wiec sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile pks jedzie do rzeszowa umiech na rozkladzie maja inne czasy, w rzeczywistosci maja inne... po co to? dla przyciagniecia klijentow ze jedziemy tylko troszke wolniej niz busy? xd ok 2 h umiech i ci co pisza ze 15 min dluzej to jacys pewnie wielbiciele pksa smiech2 jazda w pksie rozpedzanie wozu do 60 km/h i na luz az zejdzie do 30 km/h to juz nie jest \"trendy\" smiech2 no coz nie tylko na tirze mozna zrobic oszczednbosci i je pozniej sprzedawac ;d kazdy lubi cos innego umiech, pozdrowienia dla wszystkich umiech



Tu nie ma wielbicieli pksu tylko ty jesteś wielbicielką tej dziwnej firemki. Jezdze bardzo czesto pksem do rzeszowa i nigdy mi sie nie zdarzylo jechac 2 godziny, najdłuzej jechałem 1h40 min ale wtedy nawet twoj kochany marcel tyle jechal bo szklanka na drodze byla w jasionce. W pewną styczniową sobote pksem jechałem z rzeszowa raptem 1h20 min, a jesli chodzi o klime to w pksie zawsze dziala jak jedzie autobus z klimą a w marcelu pratycznie nigdy nie dziala a z rozkładami to oszukuje marcel, na necie wg rozkladu jedzie do rzeszowa 1h27 min a naprawde bus jedzie okolo 1h15 min wiec na tym rozkładzie w necie zgadza sie tylko godzina wyjazdu bo potem już kazdy czas podany jest niewiarygodny ale pozory trzeba stwaarzać bo gdyby był tam podany prawdziwy czas przejazdu do ITD by sie o tym łatwo dowiedziało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
jak chcecie jechac pks 2 h to jedzcie sobie umiech, a kierowcy z pksu stali sie teraz dosc hamscy tego pewnie nie zaprzeczycie... i nie jada wcale 15 min dluzej tylko dobre 40 min dluzej.... i niech ktos nie wali sciemy ze tylko 15 min.... fakt marcel moze i jedzie nabity ale nikt nikomu nie kaze na sile wsiadac do busa, bo klijent sam widzi ile ludzi jest umiech, przynajmniej klima zawsze wlaczona jak wiecej ludzi jest umiech kiedy w pksie mieliscie klime wlaczona? ja pracuje w rzeszowie i dosc czesto musze tez dostac sie do mielca... i zalezy mi na czasie... wole byc te 40 min wiecej w domu z dziecmi nizeli tluc sie 2 h pksem .... i nie jest tak jak piszecie ze zawsze nowe solbusy, bo mialem tez przyjemnosc tluc sie stara setra i to dosc czesto... tez najpierw obnizili ceny a juz podwyzaja jaki to ma sens?
7 30 wyjezdzam marcelem w stalowej woli... 8 40-45 jestem juz w rzeszowie...
7;00 wyjezdza pks do rzeszowa, marcelem mijamy go o ok 8 25 w gornie... wiec sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile pks jedzie do rzeszowa umiech na rozkladzie maja inne czasy, w rzeczywistosci maja inne... po co to? dla przyciagniecia klijentow ze jedziemy tylko troszke wolniej niz busy? xd ok 2 h umiech i ci co pisza ze 15 min dluzej to jacys pewnie wielbiciele pksa smiech2 jazda w pksie rozpedzanie wozu do 60 km/h i na luz az zejdzie do 30 km/h to juz nie jest \"trendy\" smiech2 no coz nie tylko na tirze mozna zrobic oszczednbosci i je pozniej sprzedawac ;d kazdy lubi cos innego umiech, pozdrowienia dla wszystkich umiech


I cos jeszcze zapomniałem dodać, kierowca ma obowiązek nie zabierania miejsc stojących w busie a nie ze luudziom nikt nie kaze wchodzić, ale wiadome jest ze tam przpeisy nie istnieja i w busie gdzie nie moga być przewozone osoby stojące jedzie czesto nawet i 15 osob stojących, ale tam chodzi o kase, zabrać jak najwiecej, a ludzie głupie i tak wsiądą i pojadą w warunkach jakich ludzie byli wożeni do obozów koncentracyjnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 18:27  
Cytuj
Mirek ja niestety jechalam 2godz. do Rz. pksem i to nie raz. A co do klimy to masz racje, w busie rzadko ja wlaczaja.
Ja jezdze roznie (M., PKS, a najlepiej TT, bo tam chyba zawsze jest miejsce), tym czym bardziej czasowo mi pasuje.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Mirek ja niestety jechalam 2godz. do Rz. pksem i to nie raz. A co do klimy to masz racje, w busie rzadko ja wlaczaja.
Ja jezdze roznie (M., PKS, a najlepiej TT, bo tam chyba zawsze jest miejsce), tym czym bardziej czasowo mi pasuje.


Też jezdzę tym co mi pasuje czasowo ale preferuje pks bo jak mowilem, nigdy mi sie nie zdarzylo jechać jakos dlugo, pojazd wygodniejszy niz te busiarskie "nyski" i klima wlaczona. A jesli juz mam jechac busem to tylko TT, busy może zdezelowane, ale kkierowcy nie udaja takich cwaniaków jak ci w marcelu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT

Też jezdzę tym co mi pasuje czasowo ale preferuje pks bo jak mowilem, nigdy mi sie nie zdarzylo jechać jakos dlugo, pojazd wygodniejszy niz te busiarskie \"nyski\" i klima wlaczona. A jesli juz mam jechac busem to tylko TT, busy może zdezelowane, ale kkierowcy nie udaja takich cwaniaków jak ci w marcelu


Racja, kierowcy TT sa sympatyczniejsi od tych z M. Szkoda tylko, ze TT tyle kursow ostatnio zlikwidowal.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:25  
Cytuj
Jeżdżę tylko PKS Stalowa Wola oraz Marcel. Najwyższy czas zdementować plotki:

CYTAT
jak chcecie jechac pks 2 h to jedzcie sobie
Zależy od kierowcy, przepustowości dróg i warunków pogodowych. Zazwyczaj PKS jedzie dłużej niż Marcel, a to wynika przede wszystkim z parametrów technicznych pojazdów. Łatwiej rozpędzić busa. Ostatnio PKS jechał niecałe 1:30.

CYTAT
przynajmniej klima zawsze wlaczona jak wiecej ludzi jest
Już 2 razy jechałem w piekielnej atmosferze w busie. Tak grzeją! Anegdota z komunikacji:
Starsza kobieta: Panie kierowco, niech pan przestanie grzać! My się tu dusimy, a pan ma otwarte okno.
Kierowca busa: Jest młoteczek u góry.

CYTAT
nie jest tak jak piszecie ze zawsze nowe solbusy, bo mialem tez przyjemnosc tluc sie stara setra i to dosc czesto...
Do Rzeszowa jeżdżą nowe Solbusy.

CYTAT
ludzie głupie i tak wsiądą i pojadą w warunkach jakich ludzie byli wożeni do obozów koncentracyjnych
Każdy się śpieszy i zgodzi nawet na obozowe warunki. We wrześniu kierowcy ładowali na pokład, ile wlezie, aż pojazd pękał w szwach, ale wtedy jeszcze nie było przepisu zakazującego jazdę na stojąco w busach. W zimie komunikacją publiczną jeździ zdecydowanie mniej osób. Paradoks?

CYTAT
kierowcy z pksu stali sie teraz dosc hamscy tego pewnie nie zaprzeczycie.
Nie do końca. Są kierowcy przyjaźnie nastawieni do pasażerów. Dużo ich tam pracuje. Większość to emeryci i ludzie po 40, którzy prawdopodobnie prowadzili autobusy jeszcze za komuny. Z drugiej strony mają większe doświadczenie, a starsi ludzie bardziej im ufają.

Jeżdżę tym, czym mi wygodniej. Jeśli mam wybór - PKS umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:31  
Cytuj
Ja tam wole tego busa niz pksa, pekaesa polecam wtedy jak masz kumpla w towarzystwie i chcesz w trasie spokojnie wodke wypic to najlepszy jest pekaes, powoli ale kiedys tam zajedzie

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 13:45  
Cytuj
Karol ma racje... jezdza nawet do 2 h....... i widac wielbicielem pksu jestes umiech, 2 sprawa kierowca sam wie ile moze brac stojacych wiec nie wnikaj w to bo napewno nie wiesz ile ma zabrac wedlug prawa bo dowodu nie widzisz umiech i nie badz taki cwaniaczek bo takich duzo bylo ;), to ze Twoj stary tam robi albo kochasz pksa to nie znaczy ze masz jezdzic po marcelu umiech, fakt sa plusy i minusy w marcelu, tak samo jak i w pks umiech, uwazam ze marcel ma wiecej plusow niz minusow w przeciwieństwie do pksu gdzie sadze ze tam wiecej minusow ;], widac ze marcel idzie w dobrym kierunku. jak ci nie pasuje jechac najszybciej i najtaniej to jezdzij sobie dluzej i drozej , tak samo top trans ma ceny na poszczegolnych przystankach drozsze, jedynie tez jedzie tak jak i marcel za 7 zl do rzeszowa ale inne przystanki to juz ceny drozsze...
pks znizyl ceny wydaje mi sie aby marcelowi zabrac klijentow... moze i cos mu sie udalo, ale poczekajcie tylko az ceny podwyzy to sami do marcela bedziecie leciec ;] bo bedzie wam zal placic 5 zl do jezowego , skoro mozecie placic 3 w marcelu ;] w marcelu cos sie dzieje widac, nowi kierowcy (ten nowy mlody fakt spoko gosc i potwierdzam to co karol pisal o nim), nowe busy, i jezdza zcesciej niz niektore linie mpk po stalowej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Karol ma racje... jezdza nawet do 2 h....... i widac wielbicielem pksu jestes umiech, 2 sprawa kierowca sam wie ile moze brac stojacych wiec nie wnikaj w to bo napewno nie wiesz ile ma zabrac wedlug prawa bo dowodu nie widzisz umiech i nie badz taki cwaniaczek bo takich duzo bylo ;), to ze Twoj stary tam robi albo kochasz pksa to nie znaczy ze masz jezdzic po marcelu umiech, fakt sa plusy i minusy w marcelu, tak samo jak i w pks umiech, uwazam ze marcel ma wiecej plusow niz minusow w przeciwieństwie do pksu gdzie sadze ze tam wiecej minusow ;], widac ze marcel idzie w dobrym kierunku. jak ci nie pasuje jechac najszybciej i najtaniej to jezdzij sobie dluzej i drozej , tak samo top trans ma ceny na poszczegolnych przystankach drozsze, jedynie tez jedzie tak jak i marcel za 7 zl do rzeszowa ale inne przystanki to juz ceny drozsze...
pks znizyl ceny wydaje mi sie aby marcelowi zabrac klijentow... moze i cos mu sie udalo, ale poczekajcie tylko az ceny podwyzy to sami do marcela bedziecie leciec ;] bo bedzie wam zal placic 5 zl do jezowego , skoro mozecie placic 3 w marcelu ;] w marcelu cos sie dzieje widac, nowi kierowcy (ten nowy mlody fakt spoko gosc i potwierdzam to co karol pisal o nim), nowe busy, i jezdza zcesciej niz niektore linie mpk po stalowej....


Jak byś miał goścu trochę pojecia to wiedział byś ze każdy bus który przewozi ludz nie może brac ludzi stojących. Druga sprawa, jesli kolesie w Marcelu sa tacy kozacy ze ładuja na full to czemu kiedyś w Nisku jak policja krązyła po dworcu to kazał wysiadać wszystkim co stoją i czekać nim policja pojedzie?? Nie mam nikogo w rzodziny w pksie ale zapewne ty masz z rodziny kogos w marcelu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Karol ma racje... jezdza nawet do 2 h....... i widac wielbicielem pksu jestes umiech, 2 sprawa kierowca sam wie ile moze brac stojacych wiec nie wnikaj w to bo napewno nie wiesz ile ma zabrac wedlug prawa bo dowodu nie widzisz umiech i nie badz taki cwaniaczek bo takich duzo bylo ;), to ze Twoj stary tam robi albo kochasz pksa to nie znaczy ze masz jezdzic po marcelu umiech, fakt sa plusy i minusy w marcelu, tak samo jak i w pks umiech, uwazam ze marcel ma wiecej plusow niz minusow w przeciwieństwie do pksu gdzie sadze ze tam wiecej minusow ;], widac ze marcel idzie w dobrym kierunku. jak ci nie pasuje jechac najszybciej i najtaniej to jezdzij sobie dluzej i drozej , tak samo top trans ma ceny na poszczegolnych przystankach drozsze, jedynie tez jedzie tak jak i marcel za 7 zl do rzeszowa ale inne przystanki to juz ceny drozsze...
pks znizyl ceny wydaje mi sie aby marcelowi zabrac klijentow... moze i cos mu sie udalo, ale poczekajcie tylko az ceny podwyzy to sami do marcela bedziecie leciec ;] bo bedzie wam zal placic 5 zl do jezowego , skoro mozecie placic 3 w marcelu ;] w marcelu cos sie dzieje widac, nowi kierowcy (ten nowy mlody fakt spoko gosc i potwierdzam to co karol pisal o nim), nowe busy, i jezdza zcesciej niz niektore linie mpk po stalowej....


I widać koleś główno wiesz, bo PKS kosztuje 7 zł , czyli tyle samo co busy, a wiec jazda pksem nie jest droższa, a wole jechać wolniej i dojechac niż jechać np. przez nowosielec 90 km/h, ale beda do czasu tak jeżdzić poku kogoś nie zabjią ale kazda ma wolną wole

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Karol ma racje... jezdza nawet do 2 h....... i widac wielbicielem pksu jestes umiech, 2 sprawa kierowca sam wie ile moze brac stojacych wiec nie wnikaj w to bo napewno nie wiesz ile ma zabrac wedlug prawa bo dowodu nie widzisz umiech i nie badz taki cwaniaczek bo takich duzo bylo ;), to ze Twoj stary tam robi albo kochasz pksa to nie znaczy ze masz jezdzic po marcelu umiech, fakt sa plusy i minusy w marcelu, tak samo jak i w pks umiech, uwazam ze marcel ma wiecej plusow niz minusow w przeciwieństwie do pksu gdzie sadze ze tam wiecej minusow ;], widac ze marcel idzie w dobrym kierunku. jak ci nie pasuje jechac najszybciej i najtaniej to jezdzij sobie dluzej i drozej , tak samo top trans ma ceny na poszczegolnych przystankach drozsze, jedynie tez jedzie tak jak i marcel za 7 zl do rzeszowa ale inne przystanki to juz ceny drozsze...
pks znizyl ceny wydaje mi sie aby marcelowi zabrac klijentow... moze i cos mu sie udalo, ale poczekajcie tylko az ceny podwyzy to sami do marcela bedziecie leciec ;] bo bedzie wam zal placic 5 zl do jezowego , skoro mozecie placic 3 w marcelu ;] w marcelu cos sie dzieje widac, nowi kierowcy (ten nowy mlody fakt spoko gosc i potwierdzam to co karol pisal o nim), nowe busy, i jezdza zcesciej niz niektore linie mpk po stalowej....


Wogole to się ciesz ze jeżdzi jeszcze pks i tt i zniżają ceny bo inaczej twoj kochany Marcel kosztował by dalej 9 zl jak kiedys albo 10 zł jak jest na lini z rze do tbg, a do dlatego ze tam jest brak powaznej konkyrencji i oni drą kase z ludzi za przeowzenie w nieludzkich warunkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:51  
Cytuj
Jechalam Marcelem z Rzeszowa po świętach, 7 stycznia. Nie zapomnę tej przejażdżki. Gosc byl takim gburem i chamem, ze szkoda gadac. Najpier popsula mu sie tablica z nazwą miasta do którego jedzie i na pytanie: czy do Stalowej darł się, że przeciez pisze, przeczytajcie sobie! Jak mu gość udowodnił, że mu się popsuła naburczał cos pod nosem i sie zemscił. Jak włączył ogrzewanie to połowa prawie pomdlała. Był wredny, złosliwy i nieuprzejmy, wiec ja się przerzucam na PKS, przynajmniej wygodnie pojadę. A tymi z Marcela ktoś się powinien zająć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 10:02  
Cytuj
widac mireczku jestes t..manem albo zacofany w cholere , krzysiek wyraznie napisal ze na poszczegolnych przystankach .... jezeli wiesz co to znaczy umiech, 2 sprawa jestes pewnien ze wcale nie moze miec stojacych? widziales dowod rejestracyjny? jestes bezintel..ktem i masz starego w pks albo jestes jakims urzedasem z pksu ktory buduje tutaj swoja renome smiech2 twoj wybor twoja sprawa jedz wolniej i drozej umiech poczekaj az pks teraz ceny podwyzszy i sam przylecisz do marcela pomimo ze teraz na niego tak narzekasz hahaha swoje zdanie powiedziales teraz idz na pks bo sie spoznisz do roboty smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 10:06  
Cytuj
i nie ma sie co sprzeczac wiesz swoje ja wiem swoje i tyle, forum jest po to aby sie udzielac i wypowiadac co sie sadzi a nie sprzeczac, a kto to czyta i wie o co chodzi to sam sobie udzieli odpowiedzi na swoje pytanie albo na swoje spostrzeżenia umiech takze sie pohamuj i daj siana, poczytaj lepiej harlekiny albo utworz wlasna komunikacje smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »