NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Marcel BUS - opinie,
~~lena
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:09  
Cytuj
Ja też jeździłam busem o 14.00 Marcelem, ale wole isc pod wiadukt na Towarnickiego i jechac o 13.50 Arją bo czuje sie bezpieczniej,a w busie Marcel jest numer do szefa i pewnie mozna mu zgłosic uwagi tylko pytanie czy sie do nich zastosuje.
jestem w ciazy i codzinnie musze byc w pracy w Rzeszowie a nie bede ryzykowac zycia mojego dziecka jezdzac z wariatem z trójkatna bródka z Marcela

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:23  
Cytuj
Fakt jest taki ze w Marcelu ludu na ścisk ! good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:23  
Cytuj
I jeszcze zapierrr **** ile fabryka dała !good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~o marcelu
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 11:33  
Cytuj
W tym Marcelu chyba myślą że jak ktoś zapłaci te 9 zł za przejazd to można go traktować jak bydło.

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 12:31  
Cytuj
cale szczescie jest wolny rynek i konkurencja (przynajmniej w większości branż;) wiec mozna wybierac jak komus nie odpowiada to do rzeszowa jeździ jeszcze wspomniana arja i top trans no i pks ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~konus
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:31  
Cytuj
Temat ciekawy, właśnie zmieniam pracę i codziennie bedę dojeżdzał do Rzeszowa. Jestem ciekaw jak ludzie ze Stalowej organizuja sobie dojazdy do Rzeszowa, czy busy to ich podstawowy srodek transportu i czy jest takich osób dużo w naszym mieście.

 
 
 
 
~~~goki!
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:05  
Cytuj
CYTAT
W tym Marcelu chyba myślą że jak ktoś zapłaci te 9 zł za przejazd to można go traktować jak bydło.

 
 
 
 
~~~goki
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W tym Marcelu chyba myślą że jak ktoś zapłaci te 9 zł za przejazd to można go traktować jak bydło.
~


Nie rozumiem tu paru ludzi na tym forum...scianamlotekJeśli nie odpowiada Ci 9zł w MARCELU i okolo 1.10min jazdy do rzeszowa to zapłać
np.10,50zł w PKSie i jedź niecałe 2 godziny...
LUDZIE ZDECYDUJCIE SIE CZEGO CHCECIE!!!
I NIE NARZEKAJCIE TAK NA TYCH KIEROWCÓW BO TACY A MOŻE I GORSI OD NICH JESTEŚCIE!!!sciana

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W tym Marcelu chyba myślą że jak ktoś zapłaci te 9 zł za przejazd to można go traktować jak bydło.
~


Nie rozumiem tu paru ludzi na tym forum...scianamlotekJeśli nie odpowiada Ci 9zł w MARCELU i okolo 1.10min jazdy do rzeszowa to zapłać
np.10,50zł w PKSie i jedź niecałe 2 godziny...
LUDZIE ZDECYDUJCIE SIE CZEGO CHCECIE!!!
I NIE NARZEKAJCIE TAK NA TYCH KIEROWCÓW BO TACY A MOŻE I GORSI OD NICH JESTEŚCIE!!!sciana



A ja rozumię te osoby....płacisz ,wymagasz.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W tym Marcelu chyba myślą że jak ktoś zapłaci te 9 zł za przejazd to można go traktować jak bydło.
~


Nie rozumiem tu paru ludzi na tym forum...scianamlotekJeśli nie odpowiada Ci 9zł w MARCELU i okolo 1.10min jazdy do rzeszowa to zapłać
np.10,50zł w PKSie i jedź niecałe 2 godziny...
LUDZIE ZDECYDUJCIE SIE CZEGO CHCECIE!!!
I NIE NARZEKAJCIE TAK NA TYCH KIEROWCÓW BO TACY A MOŻE I GORSI OD NICH JESTEŚCIE!!!sciana



A ja rozumiem te osoby....płacisz ,wymagasz.
- sorki za pisownie.

 
 
 
 
~~podróżująca
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:46  
Cytuj
Ludziska tu chodzi o podejscie kierowcy do klienta - pasażera. Wczoraj znow jechałam Marcelem o 13 (i nie myślcie ze specjalnie nimi jezdze bo mi sie nudzi na forum coby napisać, tylko nie bede czekac godziny na inny transport) i jechało mi sie bardzo dobrze. Kierowca nie zachowywał sie jak pan i władca szos w przeciwieństwie do tamtego buca spzred ostatniej mojej "podróży". Wszytsko zalezy od kierowcy, widocznie temu bardziej zależało na bezpieczeństwie. nie wiem

 
 
 
 
~~margo
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 23:54  
Cytuj
Fama o szalejących busach Marcel dotarła i do mnie,
bardzo bałam sie jechać ale było ok.
Nie siejcie plotek!Kirowcy busów są w porządku!wazne

 
 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2009r. 21:22  
Cytuj
Dziś kierowca Marcela pokazał klase - zajechał droge kobiecie i mocno zahamował , kobieta najechała na tył busa.Kierowca Marcela pewnie niedługo doczeka się odpowiedniej nagrody za swoją jazdeboks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2009r. 15:45  
Cytuj
No tak a ja myślałam że to tylko tak jednorazowo Pan z Marcela kiedyś jechał. Faktycznie -szybko i niebezpiecznie jeździ. Ten młody to ok tylko ten starszy to taki pirat drogowy. Całą drogę trzymałam komórkę w rękach żeby jak co to po policję dzwonić. Ale mnie przewiózł. Było to w lutym jeszcze i nie wspomne o padającym śniegu-normalnie śmierć w oczach. Wykończyłabym się nerwowo jak bym tak codziennie miała dojeżdżać.

mlotekPanie z Marcela Zwolnij. 10 min. w te czy we wte nikogo nie zbawi!!!!!!!mlotek

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 14:08  
Cytuj
wszyscy są na nie.
A co zrobiliście prócz pisania na forum? Nic!
Zadzwonił ktoś na skarge? Powiadomił organy ścigania? Nie.
Najłatwiej mówić, że jest "bee" i nic nie robić.
Nie pasuje to jest konkurencja bądź PKS bądź PKP - napewno wolniejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 16:50  
Cytuj
Tak się składa, że wczoraj przemieszczałem się na trasie Rzeszów - Stalowa Wola busem firmy "Marcel" i szczerze złego słowa nie mogę powiedzieć na temat kierownia przez pracownika.
Było coś co mnie razi a mianowicie:
- zatrzymywanie sie prawie w każdej miejscowości (kiedyś tak nie było...)
- kartka z ogłoszeniem do podróżnych na temat zachowania biletu (Tekst napisany wg mnie po chamsku).

Czemu uważasz iż moje metody są komunistyczne ?
Jeśli mi coś nie pasuje to zgłaszam to - a nie żale się na forum.
Jak mówił jeden z wielkich ludzi "Bierność to powolna śmierć" i przyznaje mu racje.

Powiem Ci, że jeśli widze, że kierowca samochodu przede mną zachowuje się dziwnie dzwonie na policję - niech zbadają go alkomatem - jeśli sie myle mówi się trudno ale olać temat to nie sposób - niech ten przykładowy kierowca będzie pod wpływem alkoholu - większa szansa na wypadek bądź kolizje - reagować trzeba zawsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 17:42  
Cytuj
Masz rację - ale nie można wrzucać wszytkich do jednego wora ( chodzi o Marcela ) , tu niestety nie firma a człowiek - kierowca jest nieodpowiedzalny jeżeli wyprawia takie rzeczy . Pozdrawiam . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 17:44  
Cytuj
Racja, jeśli kierowca coś wyprawia to trzeba to zgłosić natychmiast do odpowiednich organów oraz zwrócić uwagę kierowcy zgodnie z myślą - płace wymagam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 21:27  
Cytuj
życie nie jest kolorowe i dobrze o tym wiem a że kierowcy należy się kara to ok - tylko jak widzisz jak łamie przepisy daj znać organom ścigania. Nie byłeś świadkiem tego zdarzenia to nie mów, że to jego wina - bo jest to przekaz "bo tata marcina powiedział..." - a to jest plotka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 23:38  
Cytuj
wyjasnienie odnośnie blokowania tematów przez zalogowanych użytkownikówyjaśnione w dziale StaloweMiasto. Wyczyściłem wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:51  
Cytuj
kiedyś spowodują wypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 20:15  
Cytuj
Ja powiem tak. Teraz kiedy są konkurencujne firmy dla Marcela (Top Trans, Arja) to wole nimi podróżować do Rzeszowa i to nie ze względu na bezpieczeństwo bo jakoś na to nigdy nie zwracam uwagi (słucham muzyki, czytam albo po prostu śpie) tylko ze względu na ceny. Arja po 8 zeta a Top Trans po 7 zeta i 6 przejazd masz gratis jak pokażesz 5 paragonów a Marcel wiadomo 9 zeta. Wiec wychodzi wiele taniej a w czasach kryzysu jest to dla mnie bardzo ważne. Marcelem jeżdże kiedy mi się strasznie śpieszy albo kiedy niemam wyboru (musze długo czekać na inny) Innym aspektem przemawiającym za Arja czy Top Trans jest to że zawsze mam tam luzik i nie musze pchać się z ludźmi jak w puszce sardynek (Marcel). A to gdzie busy w Rzeszowie sie zatrzymują to dla mnie jest obojetne bo jest to dosłownie chwilka od siebie wiec dla mnie bez różnicy. Wracając jeszcze do cen w Marcelu to zrobili też promocje tj. w Top Trans tylko w Marcelu jest siódmy a nie szusty przejazd gratis. I z tą promocją mnie troche wkurzyli bo dali karte stałego klienta na pieczątki za każdy przejazd tylko koleś dając mi tą kartę poinformował o promocji nie mówiąc ani słowa o tym że należy zbierać też paragony. Jak wielkie było moje zdziwienie kiedy pokazuje kierowcy karte z 6 pieczatkami a ten mnie pyta o paragony.Wkurzyłem się. Bo po cholere jest ta karta z pieczatkami jak wystarczylo by miec same paragony jak to w Top Trans. Od czasu tego incydentu jestem coraz gorzej nastwiony do Marcela. Pozdro dla wszystkich podrózników trasy Stalowa - Rzeszów i odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2010r. 11:33  
Cytuj
Witam,
mam pytanie o ile jeszcze ktoś odwiedza ten temat. Od niedawna jeżdżę do Rzeszowa dokładnie z Nisko Malce, jak na razie tylko Marcelem, czy mógłby mi któś podąć aktualne rozkłady jazdy innch przewoźników. Z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2010r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 08:40  
Cytuj
dzieki, a jakiś innych przewożników?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »