NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Marcel BUS - opinie,
~~podróżująca
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 17:39  
Cytuj
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 17:39  
Cytuj

 
 
 
 
~~sxs
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem


Ogolnie busy marcela maja jakos pozałatwiane z drogówką bo ich wogole nie kontrolują.
A ludzie na wekendach jada przy przednich szybach... tak jejest napchane ludzmi. a kierowcy jeżdzą jak by wieźli worki ziemniaków...
Proponuje skożystac z busów firmy Arja. Bardzo sympatyczni kierowcy no i nówki busiki czyste i pachnąceumiech
odjeżdżają z pod wiaduktu śląskiego w rzeszowieumiech (dawny pks)

 
 
 
 
~~-----
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem


Ale masz problem ze pożal się Boże. Jak Ci nie pasują te busy to po co nimi jedzisz?? Z rzeszowa mozna dojechac jeszcze 3 innymi firmami prywatynymi i do tego jezdzi PKS wieć nikt Cie na siłe nie wpycha do busów Marcela. Zapewne w odpowiedzi usłysze ze jestem powiązany z nimi wiec odrazu powiem ze nie mam nic z nimi wspolnego tylko interesuje mnie po co takie idiotyczne posty ktos daje

 
 
 
 
~~podróżująca
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem


Ale masz problem ze pożal się Boże. Jak Ci nie pasują te busy to po co nimi jedzisz?? Z rzeszowa mozna dojechac jeszcze 3 innymi firmami prywatynymi i do tego jezdzi PKS wieć nikt Cie na siłe nie wpycha do busów Marcela. Zapewne w odpowiedzi usłysze ze jestem powiązany z nimi wiec odrazu powiem ze nie mam nic z nimi wspolnego tylko interesuje mnie po co takie idiotyczne posty ktos daje



A po co odrazu te nerwy???? Przeciez ja tylko pytam o opinie innych, na tych forach jest wieeele innych idiotycznych postów, a akurat mojego sie czepiłes. miłego wieczoragood

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem


Zgadzam się z tym,raz jechałem tym busem i omało nie wylądowaliśmy w przydrożnym rowie ,a często zdarza mi się widywać ich na drodze jak "wcinają się" bez kierunkowskazów itp....odradzam .

 
 
 
 
~~rudyseba
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 23:35  
Cytuj
marcel jesli nie zacznie w koncu dbac o klientow to ich straci, pomalu zaczyna sie robic drugi PKS:/

 
 
 
 
~~~~stan
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 05:40  
Cytuj
:szok:Marcela kierowca ten hyba z tą skąpą brudką jeżdzi prywatnie poobijanym samochodem to chyba coś znaczy hehe.A tak przy okazji na Statoilu stoją w dwa autobusy prywatne gość wcześniej miał busy może i je ma dalej, to dopiero jest bandziorka wozi ludzi do warszawy jeden autobus z przodu ma inną rejtracje z tyłu inną rejstracje podobno są nie poubezpieczane OC nawet nie mają tak słyszałem kiedyś mnie wyprzedzał tym autobusem wyprzedza i na czołowo wali z osobowym a busem ich też fajna frajda średnia prędkość ze 120km/h ludzie jak zahipnotyzowani hwytają sie czego kolwiek aby sie przytrzymać hahaha.:szok:

 
 
 
 
~~ph...
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 08:55  
Cytuj
podróżujaca masz 100% racji spotykam te busy b czesto i prowadza ich idioci np. nie zatrzymuja sie wogole na stopie w Nowosielcu - nigdy

 
 
 
 
~~MAG
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 10:01  
Cytuj
Jednym słowem.

Arogancja i hamstwo kierowców - nic więcej nie dodam.
Szczególnie starszy Pan z wąsami i jednym jakimś skośnym okiem.(burak jakich mało)

 
 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
podróżujaca masz 100% racji spotykam te busy b czesto i prowadza ich idioci np. nie zatrzymuja sie wogole na stopie w Nowosielcu - nigdy



Ja też się tam prawie nigdy nie zatrzymuje, ten przejazd jest odsłonięty i wystarczy zwolnic żeby upewnić się że nie jedzie pociąg. Pewnie niektórzy powiedzą że jestem baran że się nie zatrzymuję na stopie ale w tym miejscu naprawdę jest bardzo dobra widoczność i chyba tylko nawalony szczyl wracający z dyskoteki mógłby tam wjechać pod pociąg. A tak na marginesie to zawsze dziwiłem się jak tam może wydarzyć się wypadek, skoro jakiś kierowca w takim miejscu nie widzi pociągu to niech lepiej wjedzie pod te kilkaset ton i sam zginie niż wjedzie w jakaś osobówkę i zabije całą rodzinę.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
podróżujaca masz 100% racji spotykam te busy b czesto i prowadza ich idioci np. nie zatrzymuja sie wogole na stopie w Nowosielcu - nigdy



Ja też się tam prawie nigdy nie zatrzymuje, ten przejazd jest odsłonięty i wystarczy zwolnic żeby upewnić się że nie jedzie pociąg. Pewnie niektórzy powiedzą że jestem baran że się nie zatrzymuję na stopie ale w tym miejscu naprawdę jest bardzo dobra widoczność i chyba tylko nawalony szczyl wracający z dyskoteki mógłby tam wjechać pod pociąg. A tak na marginesie to zawsze dziwiłem się jak tam może wydarzyć się wypadek, skoro jakiś kierowca w takim miejscu nie widzi pociągu to niech lepiej wjedzie pod te kilkaset ton i sam zginie niż wjedzie w jakaś osobówkę i zabije całą rodzinę.




zapytaniezapytaniezapytanie Stop to stop - jak bys się tłumaczył jak by policja w nieoznakowanym samochodzie Cię zatrzymała i zapytali dlaczego Pan się nie zatrzymał na stopie??? Bo w tym miejscu jest bardzo dobra widoczność??? Pewnie Ci z Marcela tak samo myślą.

 
 
 
 
~~Fiona
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:47  
Cytuj
Tez sie nie macie ludzie czego czepiać... jak Ci zalezy szybko dojechać to spoko a jak już Ci nie na reke to obgadujesz.... Idź se na pks tam jest bilet w podobnej cenie.. jedzie powoli większy konfort nikogo nie wyprzedza i jedzie 1.30h do rzeszowa. Ja tam prawie jeżdze codziennie Marcelem i uważam że jest wporzadku.. Jedzie szybciej... niż pks ale zobacz na inne busy.. Typu Arja czy Top Trans... Jadą w takim samym czasie..

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Tez sie nie macie ludzie czego czepiać... jak Ci zalezy szybko dojechać to spoko a jak już Ci nie na reke to obgadujesz.... Idź se na pks tam jest bilet w podobnej cenie.. jedzie powoli większy konfort nikogo nie wyprzedza i jedzie 1.30h do rzeszowa. Ja tam prawie jeżdze codziennie Marcelem i uważam że jest wporzadku.. Jedzie szybciej... niż pks ale zobacz na inne busy.. Typu Arja czy Top Trans... Jadą w takim samym czasie..


Odnośnie mojej wypowiedzi - to nie obgaduje tylko wyrażam swoje zdanie,dla mnie nie jest w porządku bo często zdarza mu się: wymuszać miejsce na drodze,jazda bez kierunkowskazów,ktoś wspomniał o Stopie w Nowosielcu itp.Coś w stylu "pirata drogowego" a on przecież odpowiada za ludzi którzy są w samochodzie.....Miałem okazje być klijentem Marcela ,moje zdanie - Odradzam.

 
 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
podróżujaca masz 100% racji spotykam te busy b czesto i prowadza ich idioci np. nie zatrzymuja sie wogole na stopie w Nowosielcu - nigdy



Ja też się tam prawie nigdy nie zatrzymuje, ten przejazd jest odsłonięty i wystarczy zwolnic żeby upewnić się że nie jedzie pociąg. Pewnie niektórzy powiedzą że jestem baran że się nie zatrzymuję na stopie ale w tym miejscu naprawdę jest bardzo dobra widoczność i chyba tylko nawalony szczyl wracający z dyskoteki mógłby tam wjechać pod pociąg. A tak na marginesie to zawsze dziwiłem się jak tam może wydarzyć się wypadek, skoro jakiś kierowca w takim miejscu nie widzi pociągu to niech lepiej wjedzie pod te kilkaset ton i sam zginie niż wjedzie w jakaś osobówkę i zabije całą rodzinę.




zapytaniezapytaniezapytanie Stop to stop - jak bys się tłumaczył jak by policja w nieoznakowanym samochodzie Cię zatrzymała i zapytali dlaczego Pan się nie zatrzymał na stopie??? Bo w tym miejscu jest bardzo dobra widoczność??? Pewnie Ci z Marcela tak samo myślą.


Oczywiście że STOP to STOP. I wcale bym się nie tłumaczył tylko przyjął mandat. Co nie zmienia faktu że zatrzymywanie się w tym miejscu nie jest konieczne, wystarczy zwolnić i już z daleka widać czy można bezpiecznie przejechać, a jeżeli mimo to ktoś tam wjeżdża pod pociąg to w sumie dobrze, naturalna eliminacja osobników pozbawionych jakiegokolwiek myślenia.

 
 
 
 
~~koko
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 15:20  
Cytuj
skoro takie nieprawidłowosci widzicie to zgłości to do inspekcji drogowej, oni jak dowalą takiemu przewoznikowi kare pare tysiecy złoty to przypuszczam ze będą spokojniej jezdzic

 
 
 
 
~~M ariolka
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 13:31  
Cytuj
Marcel, prostackie zachowanie kierowcy bo wydaje mu się że skoro jedzie pod pomnik to jest lepszy od innych linii kursujących do Rzeszowa tyle że pod wiadukt Śląski. I te gadki ile to on nie czesze na studentach pieniędzy a jak nie ma zjazdu czy jest sesja to ma lipę. Wielka kultura, pół podróży przegadać z komórką przy uchu. Zdecydowanie odradzam, chyba że nie ma innego transportu w danej chwili, tak jak ja musiałam już tym jechać. Polecam busiki innych przewoźników - ulgowe do Rzeszowa ze Stalowej Woli 8 zł. Kursują 4 linie. W razie czego mogę podać ich rozkład jazdy. ok

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Marcel, prostackie zachowanie kierowcy bo wydaje mu się że skoro jedzie pod pomnik to jest lepszy od innych linii kursujących do Rzeszowa tyle że pod wiadukt Śląski. I te gadki ile to on nie czesze na studentach pieniędzy a jak nie ma zjazdu czy jest sesja to ma lipę. Wielka kultura, pół podróży przegadać z komórką przy uchu. Zdecydowanie odradzam, chyba że nie ma innego transportu w danej chwili, tak jak ja musiałam już tym jechać. Polecam busiki innych przewoźników - ulgowe do Rzeszowa ze Stalowej Woli 8 zł. Kursują 4 linie. W razie czego mogę podać ich rozkład jazdy. ok


mariolka zapodaj i dokładnie napisz gdzie w rzeszowie sie zatrzymują i skąd jeżdżą bo nawet chciałem kiedyś skorzystać ale nawet nie wiedziałem skąd odjeżdża ..
dzieki z góry

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Mariolka
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:33  
Cytuj
Busy odjeżdżają w Stalowej Woli z ul. Okulickiego (parking naprzeciwko PKS), natomiast w Rzeszowie odjeżdżają spod Wiaduktu Śląskiego (na rondzie skręcamy w prawą stronę i widać ten wiadukt). Stanowisko tuż koło schodków przy zejściu z wiaduktu. good

Bus (bez nazwy)
Stalowa Wola - Rzeszów 7:55 11:30 14:45
Rzeszów - Stalowa Wola 9:45 13:15 16:15

Top Trans
Stalowa Wola - Rzeszów 7:15 10:10 13:40 18:00
Rzeszów - Stalowa Wola 8:40 12:00 15:20 20:00

Arja
Stalowa Wola - Rzeszów 5:45 8:45 12:15 15:15(1-6)
Rzeszów - Stalowa Wola 7:15(1-6) 10:30 13:50 16:50

Agdar
Stalowa Wola - Rzeszów 7:55 11:30 14:45
Rzeszów - Stalowa Wola 9:45 13:15 16:15

(1-6) - kursuje od poniedziałku do soboty

 
 
 
 
~~cześć
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 15:40  
Cytuj
A niby jak ma jechać skoro musi się wyrobić w rozkładzie jazdy? Jeździłam Marcelem do Rzeszowa i wiem że gdyby jechał troche wolniej nie wyrobiłby się z rozkładem i właściciel wylałby takiego kierowce. Tez miałam obawy co do swojego bezpieczeństwa dlatego częściej jeździłam autobusem (1,5 godz). Uważam że wina jest w rozkładzie jazdy busa a nie tylko po stronie kierowcy. Pozdrawiam studentów.

 
 
 
 
~~fox
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czesc, mam pytanko do osób które korzystają z usług MARCELA.
Czy wy też boicie się jechać busem kiedy prowadzi go pewnien pan ze skąpą bródką (nie mam pojecia kim on jest), czy tylko ja mam taką fobie. Ten gość jest po prostu nienormalny, bezczelny, niekulutralny, zastanawiam sie kto mu dał prawko i prace w tej firmie. Jak chce sobie tak jeździć to niech jedzie swoim prywatym autkiem, bo ludzie w busie to nie bydło. Jechałam z nim juz czawrty raz i o cztery za dużo, ale widze ze za każdym razem tak samo się zachowuje na drodze. Kto jechał dziś z Rzeszowa do Stalowej o 14.00 ten wie o co chodzi;) nooo chyba ze jest przewrażliwona, może to przez tą sesję nie wiem


Ogolnie busy marcela maja jakos pozałatwiane z drogówką bo ich wogole nie kontrolują.
A ludzie na wekendach jada przy przednich szybach... tak jejest napchane ludzmi. a kierowcy jeżdzą jak by wieźli worki ziemniaków...
Proponuje skożystac z busów firmy Arja. Bardzo sympatyczni kierowcy no i nówki busiki czyste i pachnąceumiech
odjeżdżają z pod wiaduktu śląskiego w rzeszowieumiech (dawny pks)



a ja mam z bil ladenem ,co za kretyn ty jestes mlotek

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:09  
Cytuj
dzięki mariolka

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 16:28  
Cytuj
Nekiedy nie rozumiem ludzi - brudny , szybko jedzie , scisk - a gdy tylko podjedzie - szybko wskakuja . Nie pasuje - jest wybor . Za dobrze sie niektorym zrobiło - całe zycie PKSem to teraz paniska narzekaja

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 18:55  
Cytuj
ja tym busem jeździłam gdy naprawdę nie miałam wyboru... gdy mam więcej czasu wolę jechać autobusem...
ale nie zapomnę jak w zeszłym roku wracałam z Rzeszowa do domu swoim samochodem, padał śnieg i wogóle warunki drogowe były koszmarne, pan busem na łeb na szyję wyprzedzał kogo się dało (wszyscy dostosowali się do warunków panujących na drodze i jechali z maksymalną prędkością 60 km/h), normalnie aż mi żal było tych ludzi co tam jechali, pędził, pędził a i tak do Stalowej zajechał daleko za mną...zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~busik
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:29  
Cytuj
normalnie aż mi żal było tych ludzi co tam jechali, pędził, pędził a i tak do Stalowej zajechał daleko za mną...zaklopotany[/cytat]

bo miał przystanki po drodze, cieszyłeś się ......???

 
 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
normalnie aż mi żal było tych ludzi co tam jechali, pędził, pędził a i tak do Stalowej zajechał daleko za mną...zaklopotany


bo miał przystanki po drodze, cieszyłeś się ......???[/cytat]
nie nie cieszyłam, ale podkreślam, że on sam nie jeździ i wożąc inne osoby jest za nich odpowiedzialny!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »