NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dwór Galicja w Brandwicy ,
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 08:06  
Cytuj
Proszę o opinie na temat dworu galicja mam tam wesele ale niestety slyszalam wiele negatywnych opini byl ktos moze tam na weselu ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 08:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 08:15  
Cytuj
hej,


postaram się być obiektywny

byłem jakoś w sierpniu także niedługo po otwarciu, wygląd super, obsługa nie najgorsza ale wiele może poprawić napewno szybkość roznoszenia posiłków obiad dla 200 osób trwał ponad 2h ( w rodomyślu np max 45min dla tej samej liczby osób), jedzenie uważam że zarówno estetyka jak i smak potrwam bardzo średni ( za wyjątkiem pieczonego prosiaka), surówki np rozstawione trzy małe salaterki na kilkanascie osób, problem z kawą po północy szli kupować na stajceumiech, no i klima mają sprzęt wypasiony pod tym względem ale nie włączyli :szok: bo im chyba szkoda było

podsumowując
byłem na wielu weselach w ubiegłm roku i pod wględem wygladu bardzo łądnie ale cała reszta pozostawia wiele do życzenia ( to jest moje zdanie ktoś może mieć inne;) )

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
hej,


postaram się być obiektywny
problem z kawą po północy szli kupować na stajceumiech,
pozdrawiam


Już nie bądź taki obiektywnyumiech Chyba Ci się coś pomyliło bo stacji benzynowej koło Galicji nie ma umiech Szli 5 km po kawę??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 09:41  
Cytuj
jula86 jak masz jakieś "ale" to sie przywalaj do swojego męża/żony nie wiem kogo tam masz ale nie do ludzi co piszą tylko swoje zdanie

jak byś niezuważył/a to napisałem ( to jest moje zdanie ktoś może mieć inne;) )"


jak masz ochotę to napisz co Ci się tam podoba a nie głupie komentarze piszesz, chyba nie taki sens jest tego posta, "estakada" chce wiedzieć jak tam jest


miłego dnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:21  
Cytuj
Co prawda to prawda 5km po kawę ja Cię proszę ... Byłeś zaraz po otwarciu więc chcę zakomunikować iż obsługa szybko się uwija w donoszeniu sztućców i talerzy do stolików jak i napojów czy innych rzeczy. Właściciel fajny koleś pomocą służy idzie się z nim dogadać ze wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 12 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:35  
Cytuj
a czy jedzenie jest smaczne i czy te porcje sa w miare czy widac ze oszczedzaja ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:37  
Cytuj
Dwór Galicja, bylem tam dwa razy na weselu. Jesli chodzi o wystroj jest to jeden z najładniejszych lokali w okolicy. Piękna sala, pięknie nakryte stoły, potrawy każda jedna udekorowana, nawet obiad podany na talerzu w elegancki sposób co jest rzadkoscia w innych lokalach... Kwestia obsługi: pirwsze co mi sie rzuciło w oczy to ich ubiór, zapaska, koszula z DŁUGIM RĘKAWEM! i chyba z tego co pamietam również mieli krawaty. Będac w innych lokalach zawsze mi sie rzucały kelnerki w oczy gdyż jedna miała krótkie spodnie, inna bluzke z krotkim rekawem, jeszcz inna buty jak na spacer w niedzielne popołudnie, podsumowując każda wyglądała jak z innej parafi. A tutaj kelnerzy sa naprawde ubrani elegancko i sa w porzadku w stosunku do gosci (przynajmniej dla mnie). Jesli chodzi o obiad to owszem moze i był troche dlugo podawany ale napewno nie trwa to dwie godziny, no ludzie bez przesady jak by to trwało dwie godziny to by musieli zrobic przerwe pół godziny przed drugim daniem zaraz po rosole... :/ Powiem szczerze ze jak bylem na drugim weselu to obiad był podawany bez problemu, nie odczułem zbytnio tego, ze trzeba długo czekac... No ale jesli ktos przychodzi na wesele z mysla tylko o jedzeniu i o niczym innym nie mysli to wiadomo, ze bedzie sie czepial takich pierdół za przeproszeniem :/ bo jak mozna inaczej wytłumaczyc pisanie takich bzdur.... Kawa była podawana chyba po obiedzie, nie pamietam dokładnie ale jak koło godziny 11 podszedłem do kelnerki i poprosiłem kawe, to zaraz bez problemu mi ja podała, nie widziałem zeby biegła po nia na stacje umiechumiechumiech Na koniec: Ja jestem bardzo zadowolony, jesli bede planowac swoje wesele to jak najbardziej biore pod uwage ten lokal. Wiadomo ma swoje minusy ale to jak wszedzie, ludzie beda narzekac bo jeszcze sie nie urodzil taki kto dogodzil wszystkim. A ci co pisza takie bzdury niech sie zastanowia dwa razy czy rzeczywiscie to prawda. Natomiast ty Estakada zamiast słuchac sie ludzi na forum poprostu jedz tam i zapytaj wprost o wszystko włascicieli i problem z głowy. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:39  
Cytuj
porcje są w sam raz tak powiem .. jedzenie jest smaczne ,jedynie schab z ziołami był jak to powiedzieć smaczny ale za dużo jednak tych ziół było. Plus jest taki ,że napoje owoce są wliczone już w cene. Mi właściciel np polecił do barszczu czerwonego krokiety bo sam powiedział ,że paszteciki są biednie małe ;)

btw. dodam jak kolega goście weselni maja to do siebie ,że na ich opiniach się nie polega zawsze się znajdą tacy którzy nawet w restauracji o światowej renomie by narzekali. Ślub i wesele to dzień dla młodych goście jak to moja babcia mówi "mają patrzeć w michę a nie komentować wszystko wokół" A co do podawania ciepłych dań po wybraniu menu i podaniu wstępnej ilości gości właściciel daje Ci rozpiskę które danie o której zostanie podane więc to nie jest tak ,że obiad i ciepłe dania są podawane z odskoku do odskoku ;)

Zawsze można użyć opcji "ZMIEŃ" umiech

el.B...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:46  
Cytuj
Byłem tam w ostatnią sobotę na weselu i również słyszałem niezbyt pozytywne opinie ale przekonałem sie na własnej skórze że mijaja się one z prawdą.Jedzenie smaczne obiad podany szybko a wesele też było duże więc informacja że wydawanie obiadu trwało 2h jest raczej nieprawdopodobna.Ogólnie jestem bardzo zadowolony, polecam. Jeśli miałbym robić własne wesele to uważam, że na tem moment nie ma lepszego lokalu w okolicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 11:46  
Cytuj
Masz w zupełnosci racje kolego umiech widac ze chodzisz na wesela sie bawic a nie narzekac i w koło wszystko obgadywac umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 13:42  
Cytuj
To na czym byłeś i pod jaka ksywą, kryptoreklama. Drugi login Mysz. popr. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:24  
Cytuj
Mysz, Kolka i Żyleta to chyba tam pracują wydaje mi się...Nie ma to jak się zalogować kilka razy pod innym nickiem i chwalić pod niebiosa jakis tam Dwór- Stwór...który straszy swoim wygladem na "wichurze" hehehe

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 18:45  
Cytuj
CYTAT


jula86 jak masz jakieś \"ale\" to sie przywalaj do swojego męża/żony nie wiem kogo tam masz ale nie do ludzi co piszą tylko swoje zdanie

jak byś niezuważył/a to napisałem ( to jest moje zdanie ktoś może mieć inne;) )\"


jak masz ochotę to napisz co Ci się tam podoba a nie głupie komentarze piszesz, chyba nie taki sens jest tego posta, \"estakada\" chce wiedzieć jak tam jest


Jak masz taką bujną wyobraźnię to książkę napisz a nie udzielaj się tutaj na forum umiech Najbliższy czynny cpn o północy to "Statoil" i myślisz, że ktoś o zdrowych zmysłach szedłby z Brandwicy by napić się kawy?? hahahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:01  
Cytuj
Nastezji ty pewnie z konkurencji i zazdrościsz.Tak mi sie nasunęło bo głupoty piszesz totalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:06  
Cytuj
Nie wyrażam swojej opinii bo tam nie byłam ale nie rozumiem bezpodstawnej krytyki... Z zewnątrz budynek wygląda obiecująco umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:18  
Cytuj
Mysz i Żyleta mlotek

Nie dość że jedno ip oba konta zakładane dziś ???

nieładnie ... czyżby reklama chytry


ps. Cały czas myślałem że ten "Dwór" jest na Rzeczycy jezyk

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:55  
Cytuj
Jakoś u adamusa26 reklamy się nie dopatrzyłeś?? Nikt nie może pozytywnie zaopiniować bo od razu reklama i reklama umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 19:59  
Cytuj
Może ale nie 4 posty jednej osoby która zakąłda konta i pisze o różnych imprezach. Do tego 3 inne posty z bramki Ip, a nie netu lokalnego. Kryptoreklama jak sie patrzy, pasuje dopisac post zawiera lokowanie produktu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:07  
Cytuj
Znam kilka osób które tam były na weselu i komunii i sobie chwaliły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
Znam kilka osób które tam były na weselu i komunii i sobie chwaliły.


E no, sobie mogą chwalićsmiech2, ale tylko...sobiejezyk

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:20  
Cytuj
Banan bo jest na Rzeczycy smiech2
Mnie się wystrój tak średnio podoba, z tego co pamiętam krzesła były niewygodne, brzydki brązowy kolor na ścianach, ale to akurat drobne szczegóły ;). Obsługa też jest w porządku, miła i ogarnia wszystko. Jedzenia nie pamiętam :p
Lokal się rozkręca dość szybko i bardzo często są tam imprezy.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 20:48  
Cytuj
Gorąco polecam

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd: stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2012r. 23:51  
Cytuj
Heh..tak to juz jest w tym swiatku showbiznesu..heheh
Bedziemy tam grac za czas jakiś to napisze recenzje.
A jak ktos chce znac opinie o lokalach zapraszam na priv i oczywiście się polecamy :p...ale tak normalnie otwarcie, bez krypto jezyk....pozdro SystemCoverBand

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 03:47  
Cytuj
CYTAT
Heh..tak to juz jest w tym swiatku showbiznesu..heheh
Bedziemy tam grac za czas jakiś to napisze recenzje.
A jak ktos chce znac opinie o lokalach zapraszam na priv i oczywiście się polecamy :p...ale tak normalnie otwarcie, bez krypto jezyk....pozdro SystemCoverBand


A co Wy grajki możecie powiedzieć o lokalach? Dla was jest dobry wtedy kiedy dobrze wam płacąjezyk

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd: stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 08:02  
Cytuj
O zgrozo...troche pomyśl nim coś chlapniesz bez sensu.
Wiemy i to bardzo dużo.A tak się składa że to najczęściej nie
lokal nam zleca usługę tylko firma która organizuje np.event w danym lokalu lub jest to poprostu para młoda. Jak widzisz łatwo zachować nam obiektywizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »