NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
Protest paliwowy 24.03.2012 12:00 ORLEN, Znów orlen
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 09:32  
Cytuj
Chlopaki moze trzeba bylo troche mocniej zaznaczyc protest paliwowy,by bylo glosno w mediach.
A spalic kilka stacji paliwowych,to by cos dalo.
W jednej tv pokazano ze taki protest byl,ale zadnych konkretow nie podano,zadnych nazw miast i to ciekawe ze mowiono o niewielkich grupach protestujacych,czyli dezinformacja i pomiejszanie skali wartosci faktow dziejacych sie w polsce lub na odwrot jezeli to jest odyncom panstwowym na reke wciaz dziala,media widac mamy na poziomie ruskich lub Korei Polnocnej.
Zamiast tego pokaza w wiadomosciach na gl.wieloryby umierajace w Australi a w polsce nic sie nie dzieje,kazdy zadowolony,Dusk wzorowo kieruje panstwem,rosnie poparcie dla PO jak tv,twierdzi.Motyla noga kto przy zdrowych zmyslach ich tutaj chce,i im poparcie daje,jak nas wyniszczaja a zeslac na Sybir.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 09:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:17  
Cytuj
Nie ulega więc wątpliwości, że manifestacja musi zostać powtórzona.
Sam tzw. rząd i kontrolowane przez niego zakłamane media zmuszają nas do tego.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:23  
Cytuj
Słyszał ktoś wogóle jaki kolwiek komentarz rządu na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 10:23  
Cytuj
Diana i Stella robiły materiał, więc na pewno będzie, tylko pod koniec tygodnia w lokalnym programie.
Jeszcze jeno - "kilka" stron wyżej ktoś mendził, że to nic to nie da, że tylko spalimy paliwo, itd. Więc teraz kilka faktów ok - skasowałem komputer pokładowy koło Jubilatu i... - spaliłem 1,8l oleju, przejechaliśmy 26,2 km ze średnią prędkością 11,2 km/h. Tym sposobem "zbiedniałem" mlotek (przy tych chorych zaklopotany cenach paliwa) o 10,37 PLN! Czy to tak dużo??? Za to satysfakcję miałem niesamowitą, kiedy jakiś dziadek na blachach WN śpieszący się na narty twierdził, że nic ten protest nie da, zapytał o to jak ominąć ten korek - wysłałem "dziada" między bloki i pewnie stoi tam do tej pory szukając przejazdu!sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 12:11  
Cytuj
fajnie, przynajmniej jakiś efekt protestu, wyprowadzony w pole dziadek - ale satsfakcja niesamowita:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 12:21  
Cytuj
Macie szczęście, że ja nie stałam w tym korku wtedy to TVN24 by przyjechało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Macie szczęście, że ja nie stałam w tym korku wtedy to TVN24 by przyjechało umiech


Teraz to żałuję, że Cie z nami nie byłoumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 14:10  
Cytuj
Julia86, może następnym razem?
Wszystko na to wskazuje, że akcja nastąpi ponownie, może w nieco innym kształcie i nasileniu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 21:59  
Cytuj
Powiedzcie tylko słowo, a... ok

To pierwszy, słuszny krok mieszkańców naszego miasta, ale na pewno nie ostatniwazne

good

 
 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2012r. 22:11  
Cytuj
Może następna sobota? albo piątek godzina 14;00? umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 07:42  
Cytuj
Jestem do dyspozycji.
Tylko teraz trzeba to jeszcze zmodyfikować w kierunku większej uciążliwości(niekoniecznie kierowców).

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 08:17  
Cytuj
Na mnie też można liczyćumiech proponuje osaczyć urząd miasta, zresztą żeby każde miasto zebrało jakąś grupę ludzi i ruszać na Warszawę... skurczybyki narzucają 100% podatków i jeszcze płaczą w tv że niemają z czego popuścić żeby tańsze było paliwko.... złodzieje, chamy i kłamcy pospolici. Tylko jak jeżdżą za nasze to ich wali ile kosztuje pb czy on.
P.S. a o prezydencie nie wspominając bo mam takie odczucie jakby go w ogóle nie było...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 08:27  
Cytuj
Bo prezydent należy do tej samej szajki umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 08:28  
Cytuj
Myślę, że lepiej niż urzędy gmin czy miast blokować starostwa.
Chodzi o to, że powiatów jest mniej to i manifestacje nie będą się za bardzo rozdrabniać.
Powiaty są też bliżej tzw. rządu niż gminy.
Wg mnie jeszcze lepiej niż na powiaty, ruszyć na urzędy wojewódzkie/marszałkostwa.
W naszym przypadku na Rzeszów.

Warszawa to bardzo dobry pomysł dla naprawdę odważnych a raczej mających więcej czasu i kasy na potwornie drogie paliwo.
No i z organizacją wyjazdu będzie trudniej

Ale malkontenci godzący sie z polityką tzw. rządu (ci sami co tak lekką ręka doradzali W-wę) dopiero będą mieli pożywkę - ile to paliwa spalimy!!!

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 08:57  
Cytuj
No ile można dać się tak legalnie okradać!! Jak trzeba będzie biorę wolne i na warszawę jak tam zorganizują jakiś większy protest. A Ci co ciągle narzekają że to nic nie da niech spadają na drzewo!! Właśnie przez takie myślenie ludzi jest jak jest niestety, bo te złodzieje widzą że ludzie nie reagują na ich chore i posrane pomysły i dlatego robią co chcą. Zawsze zasłaniają się kryzysem i dziurą budżetową ale żeby zacząć od samych siebie to można zapomnieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:18  
Cytuj
W komentarzach pod artykułem dot. protestu - cz. II zamieściłem propozycję:

"Mam pomysł!, wg mnie bardzo dobry ale ja się na tym nie znam.
ATAK HAKERSKI na ministerstwo finansów i rafinerie, zablokowanie ich serwerów czy coś w tym stylu."

Oczywiście spotkało się to z miejsca ze ślepą krytyką nie oferującą nic w zamian.

Wypisujcie swoje pomysły, nawet najbardziej niekonwencjonalne ale w miarę realne i nie popadające w przestępstwa i zbrodnie.
Może uda się coś skutecznego z tego ulepić.

Wiem,wiem, ja też bym chciał żeby ten cały sejm poszedł z dym.. w trakcie liczneej obrady, ale... marzenie ściętej głowy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:21  
Cytuj
Ja proponuje znaleźć jakiegoś abdul-lacha co by mu już na życiu nie zależało, za sponsorować mu jakąś bombkę i w piździec z wiejskąumiech
P.S. kosmal Ty może pracujesz na rejonie na Warchołach?? bo chyba dziś twojego kombiaka widziałem pod płotemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
W komentarzach pod artykułem dot. protestu - cz. II zamieściłem propozycję:

\"Mam pomysł!, wg mnie bardzo dobry ale ja się na tym nie znam.
ATAK HAKERSKI na ministerstwo finansów i rafinerie, zablokowanie ich serwerów czy coś w tym stylu.\"

Oczywiście spotkało się to z miejsca ze ślepą krytyką nie oferującą nic w zamian.

Wypisujcie swoje pomysły, nawet najbardziej niekonwencjonalne ale w miarę realne i nie popadające w przestępstwa i zbrodnie.


Jak myślisz czy atak hakerski na ministerstwo finansów nie popada w przestępstwo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:32  
Cytuj
Stecyk byłem tam za sprawą.
P.S. wysłałem taką jedną Ci wiadomość na PW.

Ktosik, tonący brzytwy się łapie a ja i nie tylko ja właśnie tonę.
Może i podpada pod przestępstwo ale to była propozycja.
w tym przyopadku robi się mniej krzywdy innym kierowcą.
Oficjalnie może to i przestępstwo ale jeszcze większe popełnia rzad.
Grunt to nie dać się złapać co dobry fachowiec potrafi.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:32  
Cytuj
ktosik a jak rząd z rudym na czele okradają nas żywce, kręcą wały na prawo i lewo to nie popada w przestępstwo??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
ktosik a jak rząd z rudym na czele okradają nas żywce, kręcą wały na prawo i lewo to nie popada w przestępstwo??



Popada i co ? Jest taka niewidoczna różnica między polityką a społeczeństwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:43  
Cytuj
Dlatego społeczeństwo nie powinno dawać przyzwolenie na taką jawną kradzież.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT

Dlatego społeczeństwo nie powinno dawać przyzwolenie na taką jawną kradzież.



Widzisz na jakim etapie jest polityka w naszym kraju? dziś mówią tak a jutro temu zaprzeczają ,społeczeństwo jest podzielone, temat "czy Jarek ma konto" jest jednym z ważniejszych na ustach wyborców. Wszystko na korzyść tych przy korycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 18:04  
Cytuj
Ja się piszę do rzeszowa i do warszawy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2012r. 18:13  
Cytuj
Ja niestety mogę uderzać tylko do Rzeszowa.
Od razu się przyznam, że siedlisko (W-wa) tych bandytów na ul. Wsiowej jest obecnie poza moim zasięgiem (małe dzieci, natłok obowiązków).

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »