NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Uwaga kierowcy!!! Laguna znowu grasuje!!!,
~~kierowca
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 20:25  
Cytuj
Witam! Laguna znowu grasuje na ul. Energetyków, odcinek Ozet-STW. Dosłownie co 5 minut można zobaczyć zatrzymującą na przystanku jakiegoś kierowcę. Uważajcie i śpieszcie się powoli! ;)good



//moderowano tytuł - anulka ;)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 20:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~też kierowca
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 21:25  
Cytuj
Po to jest aby zarabiać na siebie.Jak 50 km/h w zabudowanym to max.60 i nikomu krzywdy nie zrobi.ok

 
 
 
 
~~koko
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:05  
Cytuj
To jest nasza mentalnosc - zlodziejstwo, przestepstwa i oczywiscie wspolna walka przeciw policji! Nastepnym razem jak ktos niewinny zginie na drodze prosze tez sie ostrzegajcie gdzie sprawcy szuakja - chyba, ze wy nie przestrzegacie przepisow, ale jezdzicie bezpiecznie - bo wasze malany przy 120km/h sa super stabilne.

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 22:12  
Cytuj
ko ko cos taki kozak ciekawy jestem czym ty jeździsz ? ale powiedzmy sobie szczerze 60 na tej dwupasmówce to zbyt mała maksymalna prędkość cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 10:40  
Cytuj
takie coś może napisac tylko pajac pomykający 126p. 45kmh bo mu licznik tak warjuje ze wskazówka skacze od 20kmh do 80kmh i sam niewie ile jedzie, a poza tym to pompa hamulcowa mu zamarzła. Przeraża mnie że coraz więcej młodych ludzi też jeździ jak sieroty (drogowe) !!! i taka "kaleka" to jest bardziej niebezpieczny bo ma paraliż szyji i patrzy tylko przed siebie a w lusterka juz nie bo mu szyby od środka zamarzły ew. zaparowały. szkoda gadać wazne a lagunie mówimy NIE wazne

 
 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 10:52  
Cytuj
Cwaniakom z laguny stanowcze nie!!!

Policja jest w Polsce tylko od karania, niczego innego nie potrafią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~speed test
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
Cwaniakom z laguny stanowcze nie!!!

Policja jest w Polsce tylko od karania, niczego innego nie potrafią.


Święta racja kolego tudzież koleżanko cool

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
To jest nasza mentalnosc - zlodziejstwo, przestepstwa i oczywiscie wspolna walka przeciw policji! ...


Do kogo ty to mówisz? Jaka nasza mentalność - prędzej twoja, ja się tam policji nie boję, mandaty płacę kiedy jeżdżę po swojemu.
Kupcie sobie radio CB, zainstalujcie w autku i będziecie na bieżąco gdzie ta straszna laguna jest, i co najważniejsze, poprawi wam się samopoczucie za kółkiem. Zero stresu i można pogadać ;-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~heehhe
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 11:23  
Cytuj
TADEUSZ NISKO TADEUSZ NISKO ALBO JANEK 08

 
 
 
 
~~enn
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 14:29  
Cytuj
a ten janek 08 to skąd jest, bo słabo go słychać ?

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 14:30  
Cytuj
on jezdzi nauka jazdy chyba

 
 
 
 
~~ja 38
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To jest nasza mentalnosc - zlodziejstwo, przestepstwa i oczywiscie wspolna walka przeciw policji! ...


Do kogo ty to mówisz? Jaka nasza mentalność - prędzej twoja, ja się tam policji nie boję, mandaty płacę kiedy jeżdżę po swojemu.
Kupcie sobie radio CB, zainstalujcie w autku i będziecie na bieżąco gdzie ta straszna laguna jest, i co najważniejsze, poprawi wam się samopoczucie za kółkiem. Zero stresu i można pogadać ;-)


Własnie kupcie sobie CB radio i będziecie na bieżąco gdzie jest laguna,dzieci na drodze,rowerzysta na wąskim odcinku itp. i można jechać 140 km/h. w każdym terenie bo mamy CB.
Mandaty płace kiedy jeżdzę po swojemu ??? W większości przypadków przez takie podejście są wypadki na drogach.

 
 
 
 
~~jkljkl
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 14:41  
Cytuj
To po co sa przepisy? Dla innych? Oczywiscie dla Ciebie ich nie ma - wiec po co sie przejmowac, nastepnym razem jak rozpierd*&(*&sz auto w lesie to nie zabieraj ze soba innych.

 
 
 
 
~~leser
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 15:31  
Cytuj
ja w zuciu dostalem kilka mandatow moze ze 4 lub 5 a zaplacilem moze ze 2 i to po 100 zl ale jak dostalem 3 lata temu mandacik 300 zl bo jakis burak w tajniackim gruchocie mi go wypisal to nie zaplacilem i ostatnio przyszlo mi pisemko ze mi ten mandat anulowali wiec jaki z tego wniosek niech te glupie pilicaje sie wezma za robote a nie... a tak na marginesie kiedys jak jeszcze mieszkalem w krakowie to mi chciali zajebac radio z auta oczywiscie nie udalo sie zlodziejaszkom lecz rozbita szyba zostala i jak zadzwonilem na numer 997 do tego ich burdelu to niedosc ze musialem sie pofatygowac osobiscie na komende to nie przynioslo to zadengo skutku bo nikogo nie zlapali i w dodatku musialem zaplacic sam za szybe + montaz paranoja mlotek

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 15:42  
Cytuj
A ty myślałeś, że policja przyjedzie do ciebie dopełnić papierkowej roboty w sprawie uszkodzenia, przy okazji posprząta ci w domu, szybę wstawi i jeszcze samochód umyje? No to niezłego szoku musiałeś doznać. Mocno przeżyłeś taki zawód? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jjjjjjjjj
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 17:37  
Cytuj
Jeśli kierowca kierowca tempak to i CB radio mu nie pomoże.Bo ostatnimi czasy radia CB służą do sprawdzania,,koledzy sprawdzam radyjko jak mnie słychać i gdzie?"
A pooglądajcie program UWAGA PIRAT !!!- i co policja nie ma racji?Łapią takich co nawet anteny wożą poprzyklejane.Tylko rozsądek i umiejętność odpowiedniego, kulturalnego zachowania się eterze gwarantują,że możesz jeździć spokojnie.
a propos.
Janek to ma wywołanie nie 08 tylko Jasiek 98
Pozdrawiam Jaśka 98 Tadeusz Nisko Mandaryna Strzałeczkę Galona
Yogiego,Gucia i innych którzy wiedzą jak się zachować w eterze i na drodze.

Musi być jakiś BAT nad nadpobudliwymi kierowcami.

 
 
 
 
~~leser
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
A ty myślałeś, że policja przyjedzie do ciebie dopełnić papierkowej roboty w sprawie uszkodzenia, przy okazji posprząta ci w domu, szybę wstawi i jeszcze samochód umyje? No to niezłego szoku musiałeś doznać. Mocno przeżyłeś taki zawód? mlotek


tu nie chodzilo mi o papierkowa robote tylko o fakt ze powinni oni przyjechac i przynajmniej odciski pozdejmowac z auta paranoja a posprzatac w domu to sobie sam potrafie i jeszcze ugotowac mniam mniam

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 20:31  
Cytuj
Ktoś wyżej napisał, że nasi policjanci potrafią tylko karać i to jest prawda.Nie słyszałem aby w dobie nowego taryfikatora kogoś ukarali -pouczeniem.Ja wszystko doskonale rozumiem ale zastanawiam się po co taka Lagunka śmiga po naszych ulicach,niech powsadzają do samochodów ograniczniki prędkości i po sprawie.Wtedy wszyscy będą zmuszeni do ograniczenia prędkości.Faktem jest, że goście z takich nieoznakowanych samochodów niejednokrotnie podpuszczają do przekraczania przepisów i to jest naganne.Skoro w całej Polsce poustawiali tyle skrzynek z radarami to niech ich ustawią tak aby pstrykały przy 55km\h a nie powyżej 78km\h i wtedy będzie po Bożemu.Posiadacze CB wiedzą doskonale, że radio nie służy tylko do ostrzegania przed "misiami" ale też ostrzega przed wypadkami , objazdami,dobrym żarciu, dobrym CPN itd, itp.Jednak większość małolatów lub napalonych BM-kowiczów i Golfiarzy ma radyjka tylko dla szpanu.Naszym drogowcom też przydałby się kurs ustawiania znaków drogowych-bo goście to matoły pogięte.Jadę dzisiaj ze stalówki do miasta niskich kierowców a tu misie stoją na pasie dla rowerzystów i czekają na klientów przekraczających prędkość-im wolno.To jest takie państwo w państwie.Bo przepisy prawa karnego są dla maluczkich.Przyglądnijcie się wszystkiemu dookoła a zobaczycie tylko strach, przepisy zakazujące, podatki, akcyzy,punkty karne,kryzys.CHORY KRAJ.

 
 
 
 
~~też kierowca
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 21:11  
Cytuj
[cytat]Ktoś wyżej napisał, że nasi policjanci potrafią tylko karać i to jest prawda.Nie słyszałem aby w dobie nowego taryfikatora kogoś ukarali -pouczeniem.

Z całym szacunkiem,ale w Stalowej Woli miałem kolizję w której byłem poszkodowany jednakże nie było śladów bo plastikowy zderzak zamortyzował uderzenie jednak winowajca porozbijał reflektory przednie.Wezwaliśmy policję (bo ja służbowym i gdyby potem wyszły usterki to miałbym problem.
Przyjechał Pan Krysa nasz policjant z drogówki i bardzo nas miło potraktował rozsądził czyja wina.Pouczył winowajcę i się rozjechaliśmy każdy w swoją stronę.Całe to zajście miało bardzo sympatyczny i miły finał.
Pozdrawiam Pana Krysę-policjanta Soktalowowolskiej drogówki z klasą.ok

 
 
 
 
~~jejeje
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 22:04  
Cytuj
a ja miałem przygodę na wiadukcie jakiś czas temu.
spod kół jadącego przede mną auta wyleciała jakaś blacha i wybiła mi przednia szybę w aucie, zatrzymałem go bo powinno to pokryć jego oc wezwałem policje i po czekaniu 15 min nikt nie przyjechał!!!!

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 11:41  
Cytuj
mojemu znajomemu skasowali fiata uno na tej dwu pasmówce wykonywał prawidłowo lewoskret sam ledwo z zyciem uszsedł teraz długa rechabilitacja i powiedzcie ze laguna nie jest potrzebna !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2009r. 21:42  
Cytuj
A mandat za gadanie przez telefon bez zestawu głośnomówiącego też chętnie wypisują placze

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2009r. 21:06  
Cytuj
Laguna powinna przypaczyć się kierowcą na słynnym skrzyżowaniu ,na obwodnicy.Dosyć często się zdarza że wybitni kierowcy jadą prosto z pasa którym się skręca na Rozwadów.Rozumiem kierowców z poza naszego regionu ale RST doskonale wiedzą jak mają jechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2009r. 16:35  
Cytuj
nie " Laguna grasuje " tylkio kierowcy grasują!!!

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2009r. 18:06  
Cytuj
takich lagun powinno byc duzo,duzo wiecejgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »