NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
OGŁOSZENIA DROBNE!!!! ,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:27  
Cytuj
cool girl Nie wiem ile z Was kochani forumowicze zagląda na forum a ile zakłada nicka tylko po to by dołożyć swoje ogłoszonko ale ...Gdyby ktoś nie mógł doczytać tam skróconego regulaminu to proszę :
1.Nie pisz CAPSLOCKIEM
2.Ogłoszenia firm i usług płatne - 14 zł netto/msc.
3.Ogłoszenia nie spełniające w/w warunków będą bezpowrotnie usuwane
4.Aby zamieścić ogłoszenie płatne wybierz kategorię Usługi - wykonam, lub skontaktuj się z nami: reklama_(at)_stalowemiasto.pl, gg: 817939, tel.: 787 331 331


...przestaje mnie bawić po raz setny poprawianie po kimś tytułu ogłoszenia pisane capsem (ja rozumiem ,że ktoś wrzuca pierwszy raz nie doczytał itd a chodzi mi o to samo kolejny raz wrzucane przez tą samą osobę)więc od dziś każde kolejne będzie kasowane!!! Pisze wyraźnie i dość rtzucająco się w oczęta więc sorki wybaczcie wszystko ma swoje granice....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:27  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:31  
Cytuj
Od tego chyba są moderatorzy żeby poprawiać ludzkie błędyjezyk Jak już narzekasz że musisz coś poprawiać i usuwać to rób to skrupulatnie bo na daną chwilę w ogłoszeniach widzę 2 usługi które należą do płatnych a dane osoby nie zapłaciły i wiem to z pierwszej rękiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:42  
Cytuj
jak widać to te same ogłoszenia i ciągle na pierwszym więc tą prawą rękę polecam odciać?

A swoją drogą nie zadziFił Cię fakt ,że jedno nawet jest w granat kolorze i wytłuszczone? :o ? DziFFFne

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:45  
Cytuj
Tak się składa że nie są na pierwszym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
(ja rozumiem ,że ktoś wrzuca pierwszy raz nie doczytał itd a chodzi mi o to samo kolejny raz wrzucane przez tą samą osobę)więc od dziś każde kolejne będzie kasowane!!!



cool girl Rozumiem ,że ktoś ma problemy ze zrozumieniem treści pierwszego posta cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 21:56  
Cytuj
Ta osoba ma już chyba 3 ogłoszenie które nie zostało usunięte, tak więc to nie jest jego pierwszy raz a wiem że nie płacił bo jest to mój znajomy z którym właśnie się spisałem. Mnie to rybcia czy ktoś zapłaci czy nie ale regulamin powinien tyczyć się każdego tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 22:03  
Cytuj
I jak dla mnie dokładnie Cię popieram więc każdo przyuważone przezemnie takowe ogłoszonko jest najpierw poprawiane kilkakrotnie a dopiero potem usuwane ,więc jeśli ogłoszonko zostało dzisiaj wrzucone to najmocniej przepraszam,że nie zostało ani poprawione ani usunięte

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 22:10  
Cytuj
Tak więc bardzo dziękuję Anulka za szczerą odpowiedź która mnie usatysfakcjonowała umiech
a propo już tych ogłoszeń to w ogłoszeniach towarzyskich pojawiają się czasem ogłoszenia typu: 30latek szuka młodych dziewczyn(chłopaków) do sexu, chyba nie bardzo są one na miejscu bo wiadomo czy to nie jest jakiś pedofil który za pośrednictwem portalu szuka sobie ofiar??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 22:43  
Cytuj
Anulka jak chcesz poprawiać czyjeś błędy to przynajmniej sama pisz poprawnie.
Zanim klepniesz "wyślij" to przeczytaj sobie co spłodziłaś. Literówki to też są błędy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2012r. 22:50  
Cytuj
Elizabeth chyba nie myślisz ,że ja to tworzę? mlotekmlotekmlotekmlotek Ja po prostu nie chcąc naruszać czyjejś własności co do tekstu pisanego przepisuję dokładnie co do literki z capsa na malućkie chytry Sama zachodzę w głowę nie raz i nie pięć co by było lepsze - poprawność czy oryginalny styl i zawsze stawiam na to ,że co kto skrobnął to owszem ma chytry Wybacz mi ,że nie poprawiam tytułów w treści ogłoszeń moja droga

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 09:00  
Cytuj
//

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 09:23  
Cytuj
wreszczie sie ogarnijcie , czy to jest szkola podstawowa czy forum
regula ktora trzeba zachowac to nie pisac capslokiem anulka ma racje a czepianie sie o szczegoly to zakrawa na paranoje maniakalnamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 09:32  
Cytuj
//

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:50  
Cytuj
Marwo dziecko drogie - doskonale o tym wiem i ba nawet napisze Ci to kochanie wyjątkowo capsem - MASZ RACJĘ co do przecinków, jednak mimo dobrej znajomości j.polskiego i otrzymanych z tegoż to przedmiotu bdb ocen maturalnych(pisemne -5) to mimowolnie stawiam gdzie mi pasuje bo aż tak się nie przykładam kiedy to piszę na szybko posty ...a gdybym usilnie chciała się Ciebie -dziecko drogie - czepić to bym spytała co miałeś na myśli pisząc wszystko tak poprawnie poza jednym wyrazem - przylagają ??? Czy chodzi o słowo przelągają czy przylegają itp. ale pytanie uznaję za nie byłe.... tylko szkoda, że ktoś tak idealny też robi literówki czy coś tam....w dodatku nie w odpowiednim temacie.....Pozdrawiam Cię cieplutko chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:54  
Cytuj
//

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:56  
Cytuj
Ja wychodzę z założenia - jak Kuba bogu tak bóg Kubie chytry a za literówki nikogo nie ścigałam i nie ścigam chytry jedynie za capsa

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 15:55  
Cytuj
Witam . Dziękuję temu społecznikowi który przyczynił się do wywalenia mojego ogłoszenia . Nie można było zwrócić uwagi ? Tylko od razu sru i do kosza . Troszę zrozumienia dla ludzi . Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:50  
Cytuj
A czy nie można zauważyć dając ogłoszonko tego co się rzuca w oczy na czerwono z boku? No chyba nie ...w dodatku akceptując panujący w tym dziale regulamin ...hmmmm...i właśnie troszkę zrozumienia dla ludzi i TRZYMAĆ SIĘ TEMATU !!!! Niezbędną resztę wykasowałam JA!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 19:44  
Cytuj
Ifg i reszta proszę nie dorzucać do ognia więc w tematach trzymamy się tematów więc uwaga - będę miała czas teraz żeby Was osobiście wymoderować bo dość zabawy w ciuciubake tj dokładniej - wywale wsio co nie pasdi w tematcie - nie ma to tamto i potem aluzje,że się ktoś z kimś zna - jak widać prezes również będzie moderowany - taka moja decyzja - no chyba ,że ktoś i mnie wymodzi chytry

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 20:20  
Cytuj
// Ty sie miales nie odzywac juz ...
wyjasnienia to na PW

- SM

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 20:43  
Cytuj
anulka masz racje z tymi ogloszeniami, jestem z toba :]
sprawdz pw

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 07:22  
Cytuj
//moderowano - nie na temat ;> - anulka

Aneczka co ty tak się uczepiłaś tych ogłoszeń. Są to są... a że z małej czy dużej wsio adno.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 08:21  
Cytuj
chytryPo coś tam jest regulamin inny niż do forum Kamiś ... i się nie uczepiłam tylko ładu składu doglądam

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »