NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ostra jazda,
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 10:46  
Cytuj
Chciałem zwrócic uwage na pewien problem , który pojawia sie dosc czesto podczas imprez masowych takich jak rewie samochodowe , WOŚP i inne.To co wyprawiaja pseudo kierowcy za kierownicą samochodu podczas przejazdu kawalkady aut, to jest poprostu rzeźnia. Dla przykładu dodam ,ze miało to miejsce na ul Ofiar Katynia w czasie trwania akcji WOSP.Nerwowy szofer wymknął się z kolumny aut i poszybował do przodu lewym pasem łamiąc wszelkie przepisy, tuz przed skrzyzowaniem z ulicą Popiełuszki. Temu kamikadze zycie zawdziecza zapewne tylko łut szczescia , bo nic nie jechało z przeciwnej strony.Drugim aspektem jest wysuwanie korpusów swoich ciał przez okna samochodu bedacego w ruchu i właczonymi swiatłami awaryjnymi.Przepisy jednoznacznie zabraniaja uzywania swiateł awaryjnych pojazdom bedącym w ruchu, bowiem to własnie te swiatła wskazuja zmiane kierunku jazdy. Co na to panowie z wydziału ruchu drogowego??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 10:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 10:52  
Cytuj
A to wszystko pod okiem policjiumiech widziałem że na Energetyków ich eskortowali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 12:50  
Cytuj
od zawsze tak było stecyk ty tak puntem nie robiłeś pare lat temu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 13:05  
Cytuj
rdest widać ze nie umiesz się bawić, o to w tym wszystkim chodziło żeby przypomnieć ludziom ze dziś jest Wielka orkiestra świąteczne .

A to że on poszedł lewym to chyba najpierw popatrzył czy coś nie jedzie.

Nie wiem czy tobie rodzice samochodu nie dawali jak byłeś młody, choć nie wiem nawet ile masz lat, ty nigdy nie jeździłeś z kumplami samochodem to chodzi o zabawę a nie jechać i tylko trąbić przez całe miasto .
Według mnie dla cb samochód to tylko rzecz do przemieszczania się z punku A do B i tak cię mogę podsumować, niektórym bardziej sprawia radość jazda samochodem niż granie w gre czy danie jakiegoś prezentu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 13:42  
Cytuj
Do MICHALOS- Twoja wypowiedź na forum jest równie pusta jak bęben Roling Stonsów . Nie czytasz ze zrozumieniem!- cały czas chodzi o bezpieczenstwo ale twój umysł tego nie ogarnia.Droga to nie miejsce na ulczne ekscesy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 14:12  
Cytuj
Jacku nigdy nie miałem puntajezyk i w sumie na takiej paradzie byłem raz kilka lat temu ale jako pasażer. Może w przyszłym roku się wybiorę jak mi zmiana nie wypadnie, tylko kurcze moje wozidło troszke jest mało reprezentacyjne do tych co tam śmigały (nie które).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 15:44  
Cytuj
Ze 2 lata temu policja zdjęła tą pseudo paradę.

To jest właśnie gówniarstwo i brak odpowiedizlaności. Wypowiedz Michalos to przykład takiego myślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:11  
Cytuj
Stecyk a fieste i uno 1.4 na cześci?? Myslałem ze cie kojarze z modlitw niekoniecznie w kościele

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:34  
Cytuj
@Jacek jezeli chodzi Ci o stecyka z forum KTSW to bardziej chodzilo Ci o mnie a ten osobnik tylko skroil moj nick jezyk. Jesli chodzi o Uno to mialo sie bordowe. A fiesta to pewnie chodzi o ta niebieska z niska. Ale to nie byla moja tylko kuzyna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:37  
Cytuj
Aaaa chyba że. Myslałem że ty to ty a tu takie buty.. ok fajnie wiedzieć

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:39  
Cytuj
Ale i tak nie pamietam zebym tak sobie szalal ostro jezyk. Nawet nie widzialem ze jeszcze ktos mnie pamieta z tych czasow.zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:47  
Cytuj
Spoko nawet nie wiesz jak mał osób zostało.. dlatego parade olałem bo nie ma klimatu jak kiedyś. Nic pozdrawiam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:49  
Cytuj

To forum jeszcze istnieje czy macie jakas nowa strone czy moze tylko spoktania live? Myslalem ze po likwidacji ktsw wszystko sie rozsypalo. Widzialem ze na parkingu centrum spotykaja sie co piatek ale chyba nigdy nie widzialem nikogo ze starego skladu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
Ze 2 lata temu policja zdjęła tą pseudo paradę.

To jest właśnie gówniarstwo i brak odpowiedizlaności. Wypowiedz Michalos to przykład takiego myślenia.

ja cie nie pierdole ... pisz ze z jednego konta ktore masz do jebania ludzi, bo juz chuj mnie strzela najzwyczajniej ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 16:59  
Cytuj
CYTAT

To forum jeszcze istnieje czy macie jakas nowa strone czy moze tylko spoktania live? Myslalem ze po likwidacji ktsw wszystko sie rozsypalo. Widzialem ze na parkingu centrum spotykaja sie co piatek ale chyba nigdy nie widzialem nikogo ze starego skladu.


nie dziala :]
tera to hermetiki miazdza sutki ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:12  
Cytuj
Ja nie wiem czy cokolwiek jeszcze w stw jest. Wyrosłem z tego. Zabawka woli bardziej tor niż ulice

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:14  
Cytuj
CYTAT

tera to hermetiki miazdza sutki ;]

polski nie jest trudny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:16  
Cytuj

No wlasnie widuje sie znajomy "geby" z tamtych lat ale zadnej inicjatywy nie widac. Umarl ktsw, skonczyly sie zloty, skonczyly sie el. 1/4 na podskarpowej. Cisza nastala, z tamtych lat kazdy juz wydoroslal chyba albo wyniosl sie z stw. To byly czasy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:27  
Cytuj
CYTAT

polski nie jest trudny

szczerze to nie wiem do czego to :] widzisz blad jakis?, jezeli ortograf - popraw mnie nie obraze sie, chodzi o brak polskich znakow?, brak interpunkcji?, czy o wiejskie tera? a moze cos innego?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:41  
Cytuj
CYTAT

szczerze to nie wiem do czego to :] widzisz blad jakis?, jezeli ortograf - popraw mnie nie obraze sie, chodzi o brak polskich znakow?, brak interpunkcji?, czy o wiejskie tera? a moze cos innego?

tak sobie czytam wypowiedzi i tego nie zrozumialem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 17:58  
Cytuj
CYTAT

tak sobie czytam wypowiedzi i tego nie zrozumialem

pisz na pw to wyjasnie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 20:39  
Cytuj
parada-żenada może i cel szczytny ale nie ma nic wspólnego z pasją do motoryzacji klubem czy nie wiem jak to nazwać czymś innym, zwykły półlegalny pokaz buractwa i wiochy (nie obrażając wsi), palące jednym kołem gumę BMW i ryczące przez okno barany nie wyzwalają we mnie chęci wspierania WOSP, nie ma w tym mieście ani porządnych samochodów ani porządnego klubu tuning nie kończy się na ciemnej szybie i 16 calowej alufeldze :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 21:07  
Cytuj
gajowy kilka dobrych furek by się jednak znalazło w stw umiech Jeżeli to jest dla Ciebie słaba fura to ja już nie wiem jezyk http://www.youtube.com/embed/0qpXQyFZr6I fajnie wygląda i nieźle mruczy, ciekawe co tam siedzi pod maseczkąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 21:31  
Cytuj
no ja ta honda dla ciebie to fura godna podziwusmiech2 oczywiście ktoś w to wsadził jakąś kasę i jemu sie podoba, każda honda "mruczy" jak jej filter zdejmiesz uśmiech jak tuning to w takim kierunku:cwaniak:
http://www.youtube.com/watch?v=ZsfYjc2-kFw tylko kierownik marny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2012r. 21:38  
Cytuj

Gajowy ale czy Ty sie orientujesz w kosztach tuningu. Ogolnie w pl bardzo ladnie zrobiony samochod ciezko spotkac. W wiekoszsci przypadkow polski tuning przypomina tuning srodziemnomorski czyli tona szpachli, mnostwo plastikow i silnik 1,1. Tylko ze w krajach srodziemnomorskich tam ta szpachle i plastiki nakladaja profesjonalisci i jak skoncza to ma rece i nogi a w pl robi to byle kto i wychodzi jak to mowil tede agrotuning. Bawiac sie w tuning samochodu mechaniczny trzeba sie liczyc z kosztami i to nie rzedu setek zl a nawet kilkudziesieciu tys. zl. Sa osoby, ktore na to stac ale niestety wiekszosc osob raczej nie stac, a malolatow ktorzy maja pierwszy samochod to juz raczej napewno. Chyba ze taki mlody jest tzw "zawod- syn". Wydaje mi sie ze gdyby tuning byl troche tanszy w pl byloby pelno wypasionych samochodow.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »