NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Basen dla niemowlaka w St. Woli,
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 19:17  
Cytuj
czy ktoś wie jak teraz wygląda sytuacja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 19:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 12:22  
Cytuj
no właśnie???
ktoś się orientuje jak to teraz wyglada?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 13:09  
Cytuj
A co dokładnie?
No jest mały basen z ciepłą wodą gdzie można z maluchem przyjść. My ze swoim uczęszczamy już od jego 7-8 miesiąca, dziś ma 3 lata i dalej jest stałym bywalcem umiech
Polecam wszystkim zajęcie grupowe z trenerem w piątki, fajnie uczy dzieci kontaktu z wodą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 13:54  
Cytuj
Dlaczego prowadzący nie śpiewa dzieciom piosenek tylko milczy, nuda.W Janowie lubelskim wszyscy śpiewają na zajęciach, nawet rodzice!.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2017r. 22:11  
Cytuj
Powinien grać na gitarze, a inni rodzice powinni przynosić skrzypce, klarnety, pianino i takie tam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego prowadzący nie śpiewa dzieciom piosenek tylko milczy, nuda.W Janowie lubelskim wszyscy śpiewają na zajęciach, nawet rodzice!.


Bo to zajęcia z pływania a nie ze "śpiewu", w wodzie się nie śpiewa, bo ci się woda do buzi wlejeumiech
Co kto lubi, w STW prowadzący zaczyna pioseneczką by dzieci uspokoić, a potem prowadzi zajęcia, nie wiem po co tu jakieś śpiewania po drodzeumiech.
ps
jak będziesz chciała sobie pośpiewać na zajęciach, to chyba nikt Ci nie zabroni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 09:20  
Cytuj
To chyba jakaś autoreklama prowadzącego?.Małe zainteresowanie zajęciami prowadzącego to skutek braku zaangożowania w zajęcia.Moją córkę tak uspokajał że trzy dni płakała:(. Polecam zajęcia w środę o godz.16.15. Super prowadzący zajęcia, zajmuje się każdym dzieckiem i pięknie śpiewa i gra gitarze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
To chyba jakaś autoreklama prowadzącego?.Małe zainteresowanie zajęciami prowadzącego to skutek braku zaangożowania w zajęcia.Moją córkę tak uspokajał że trzy dni płakała:(. Polecam zajęcia w środę o godz.16.15. Super prowadzący zajęcia, zajmuje się każdym dzieckiem i pięknie śpiewa i gra gitarze.




O jeeeeeeezu, to już nie modne jest by argumentem było oskarżanie kogoś, że jest właścicielem itp. umiech Serio.
No ja jestem zadowolony z tego, od 3 lat tam z młodym uczęszczam i jako, że mi się podoba (oraz naszemu synkowi) to polecam ludziom, by spróbowali, bo wiem, że ludzie się boją i przegapiają taką możliwość.
Nie byłem na innych tego typu zajęciach, na innych basenach (na zajęciach zorganizowanych), więc nie mam porównania, ale nasz chłopak miejsce pokochał (obecnie na zajęcia rzadko uczęszczamy, raczej wolę iść z nim sam, w weekend, jak basen pusty), i śmiem twierdzić, że to dzięki tym zajęciom właśnie.
Brak zainteresowania? No nie wiem jak to jest, ale ostatnio (ok miesiąc temu) to dzieci chyba jednak było w sam raz. Od roku jednak nie kupujemy karnetu tylko wpadaliśmy okazjonalnie.

Dla niemowlaka (bo takie było zapytanie) te zajęcia polecam, by dzieciaka do wody przyzwyczaić. Jak podrośnie, to dla mnie te zajęcia już szału nie robią i wolę iść na własną rękę.

Argument ze śpiewaniem dalej dla mnie nie jasny, bo nie wiem co ma pływanie do śpiewania umiech instruktor ma prowadzić zajęcia, no ale może to kwestia gustu, albo faktu, że na takich śpiewanych zajęciach nie byłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 16 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 12:23  
Cytuj
Ja uważam że prowadzący zajęcia powinien być kreatywny i umieć śpiewać piosenki z dziećmi.Np.w Janowie Podlaskim po zajęciach w basenie dzieci jeżdżą na konikach i cały czas śpiewająumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 13:27  
Cytuj
Powiem tak byłam ostatnio z dziećmi i nie polecam woda chłodna mój 7 letni syn cały się telepał jak do niej wszedł.Ogólnie chłodno jest w pomieszczeniu jak się wyjdzie jak dla meni za ZIMNO, a co dopiero dla dzieci.W jacuzzi działa tylko jedna dysza MASAKRA.NIE POLECAM Z TAKIM MALUSZKIEM IŚĆ.Jak dla mnie tragedia jedyna tak atrakcja w mieście i takie warunki ze szkoda słów.Na basenie człowiek powinien się odprężyć i zrelaksować ,a nie siedzieć tam jak za kare.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2017r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
Powiem tak byłam ostatnio z dziećmi i nie polecam woda chłodna mój 7 letni syn cały się telepał jak do niej wszedł.Ogólnie chłodno jest w pomieszczeniu jak się wyjdzie jak dla meni za ZIMNO, a co dopiero dla dzieci.W jacuzzi działa tylko jedna dysza MASAKRA.NIE POLECAM Z TAKIM MALUSZKIEM IŚĆ.Jak dla mnie tragedia jedyna tak atrakcja w mieście i takie warunki ze szkoda słów.Na basenie człowiek powinien się odprężyć i zrelaksować ,a nie siedzieć tam jak za kare.


To fakt, czasami jest tam woda za zimna dla malucha (ale telepać się? chyba przesada, mój 3 latek zadowolony, a lubi ciepło bardzo), na tych zajęciach grupowych jest jednak zdecydowanie cieplejsza woda (moim zdaniem w sam raz, ale spotkałem się z opinią, że gdzieś tam była cieplejsza).
Niestety, w STW lepszego nic nie ma, a jechać 45-60 min na jakiś basen gdzieś tam, nie miałem i nie mam ochoty (zwłaszcza z maluchem).
Nie raz pisałem, że basen w STW to PRL niestety, potencjał ogromny a bieda sromotna, zero atrakcji dla dzieci.
Tak czy siak, te zajęcia piątkowe i tak będę polecał, jako dobry początek dla malucha do kontaktu z wodą - potem, to trzeba niestety się postarać i wykazać kreatywnością, by zainteresować malucha basenem w STW:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 19:29  
Cytuj
Czy ktos sie orientuje jak sytuacja wyglada na dzien dzisiejszy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2017r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Czy ktos sie orientuje jak sytuacja wyglada na dzien dzisiejszy?


W ciągu tych paru miesięcy nic się nie zmieniło umiech Dalej polecam zajęcia grupowe w piątek - 18 dla maluchów, 18:30 dla troszkę starszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »