NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Propozycja odnośnie komentarzy ,
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 13:58  
Cytuj
Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś na tym forum można było wypowiadać się jako gość, będąc niezalogowanym, pod różnymi nickami.

Potem zmieniono na tak jak jest obecnie - czyli trzeba się zalogować i każdy ma stały nick.

Taka zmiana chyba zrobiła dobrze temu portalowi, więc mam propozycję żeby w komentarzach pod artykułem również wprowadzić wymóg logowania się przed napisaniem komentarza.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 13:58  
Cytuj

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 14:00  
Cytuj
Popieram takie rozwiązanie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 14:23  
Cytuj
Tym bardziej,że można sobie wpisać kogoś nick pod komentarzem nie będąc jego właścicielem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 14:36  
Cytuj
Widać wtedy, że ma tyldę ~

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:09  
Cytuj
Już jakiś czas temu zastanawiałam się czemu ma służyć taki bajzel w komentarzach pod artykułami. Logowanie na pewno ukróciłoby chore teksty, które często są nie na miejscu (np. w art. o nawianiu dzieci z domu, o śmierci dziewczyny w Stanach itp.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:12  
Cytuj
Też popieram to aby tylko i wyłącznie zalogowni użytkownicy mogli dodawać jakieklwiek komentaże. Skończyły by się gówniarskie pyskówki.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:30  
Cytuj
invx pracuje nad tym od 12 stycznia 2010 kiedy to go o to prosiłem......

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 15:37  
Cytuj
Eee... no to zap...laumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
invx pracuje nad tym od 12 stycznia 2010 kiedy to go o to prosiłem......


No to jeszcze 2dni i bedzi rowna druga rocznica, a efektu nie widac.


Tez popieram z tym logowaniem, jak masz cos do powiedzenia to sie zaloguj.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:23  
Cytuj
również popieram ten pomysł. Jacek do tego mogłeś się nie przyznawać bo to nie świadczy dobrze że nad takim skryptem rok się pracuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:27  
Cytuj
Zubr on to wyedytuje a to jedyny sposób by go zmusić do robotysciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
Zubr on to wyedytuje a to jedyny sposób by go zmusić do robotysciana

Chyba że takumiech mam nadzieję że zrobi to "lada dzień"
A co myślicie o ogłoszeniach? Można by te stare pousuwać. A nowe usuwać po terminie ich wazności lub żeby osoba która pisała ogłoszenie jeśli będzie nie aktualne zgłosiła to do moderatora o usunięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 21:06  
Cytuj
Lepsze byłoby kasowanie po 30 dniach wszystkiego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
Lepsze byłoby kasowanie po 30 dniach wszystkiego

Ale to niestety nie działa automatycznie wiec mozna recznie kasowac wszystkie ogloszenia starsze niz 30 dni ( choc ostatnio szukalem i dzwonilem po ogloszeniach sprzed 10-12 dni i tez juz nie aktualne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2012r. 22:42  
Cytuj
z komentarzami są jeszcze prostsze rozwiązania - system facebooka ;-)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 00:14  
Cytuj
CYTAT
invx pracuje nad tym od 12 stycznia 2010 kiedy to go o to prosiłem......


Może jak zaczniemy się dopominać to w końcu weźmie się do roboty ;]

CYTAT
z komentarzami są jeszcze prostsze rozwiązania - system facebooka ;-)


Integracja z "fejsem" to kiepski pomysł bo nie wszyscy go "lajkują" i gdyby portal zaczął zmuszać do korzystania z niego część ludzi dała by sobie spokój i zrezygnowała z odwiedzania (np ja).

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 02:48  
Cytuj
yes !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2012r. 09:29  
Cytuj
Przypominam o temacie.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 13:59  
Cytuj
Czy coś się dzieje w związku z tematem?
Tak tylko pytam.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 17:59  
Cytuj
Zapewnienie możliwości komentowania tylko dla zalogowanych - znacznie utrudniło by korzystanie z serwisu. Ilość komentarzy spadła by o jakieś 90%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:12  
Cytuj
Czyli spadla by o 90% bezsensownych i niepotrzbnych komentarzy a wiec zrobila by dobrze temu poratalowi tak jak zablokowanie ogloszen, dodawane ogloszenia powinny byc przed wyswietleniem sprawdzane, bo pojawiaja sie ogloszenia ktorych dzieci nie powinny czytac, i ktorych nie powinno byc na szanujacym sie portalu, no chyba ze to portal randkowy (choc to chyba za delikatnie powiedziane)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:17  
Cytuj
Wszystko można zablokować i ograniczyć wprowadzić moderację i cenzurę. Nie tędy droga. Nie taką swobodę internet nam funduje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:21  
Cytuj
żubr, z tym szanującym sie portalem to popełniłeś delikatnie mówiąc spore nadużycie.

SM przecież już nam to zafundowałeś

ale komentowanie art tylko dla zalogowanych popieram w całej rozciągłości, a weryfikowanie ogłoszeń też warto przemyśleć choć to spowoduje opóźnienia w ich publikowaniu i przysporzy Wam trochę pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:25  
Cytuj

CYTAT
Wszystko można zablokować i ograniczyć wprowadzić moderację i cenzurę. Nie tędy droga. Nie taką swobodę internet nam funduje.

Pierwszy cenzor na forum pisze nam tutaj o swobodzie panujacej w internecie. Lepszego zartu juz dawno nie slyszalem good.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2012r. 18:31  
Cytuj
Wystarczy porównać dyskusje pomiędzy zalogowanymi forumowiczami na forum a niezalogowanymi "ktosiami" pod artykułami.

Pomimo różnych wzajemnych utarczek i pretensji, zalogowani bywalcy forum nie posuwają się aż tak daleko w chamstwie, wulgarności i obrażaniu, wręcz wyzywaniu się od najgorszych jak właśnie ci anonimowi "ktosie".

Przyznaję, że też mam czasami ochotę wygarnąć z grubej rury ale z racji tego że jestem mniej lub bardziej rozpoznawany czy kojarzony przez innych ZALOGOWANYCH użytkowników, staram się hamować.
No chyba, że odpowiadam na wulgarne zaczepki czy komentarze "ktosiów" to tracę świadomie trochę panowania nad kulturą wypowiedzi ale i tak staram się w przydeptać takiego "ktosia" w miarę przyzwoitym doborem słów.

Z pewnością UBecka cenzura nie jest wskazana ale można by pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem. No ale to nie ja jestem fachowcem od tegoumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »