NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Antidotum nowy PUB,
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 14:56  
Cytuj
Witam niedawno przechodziłem ulicą Poniatowskiego i zauważyłem,że w miejsce starego London Pubu powstał Pub Antidotum. Był ktoś?? jakie wrażenia?? może sam właściciel napisze na forum co ma do zaoferowania? może akurat trafi w czyjeś gusta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 15:11  
Cytuj
Nie wiem, nie byłem, ale jeżeli nowy właściciel nie przeprowadził w środku jakiejś rewolucji, to raczej kariery nie wróżę.
P.S.
Żarcie zawsze było tam b.dobre
Trzeba się przejść i sprawdzić czy to dobre antidotum na stalowowolskie dziadostwo.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 15:17  
Cytuj
a bylem juz - z racji tego ze bywalem w London ( mam poprostu blisko ),to po otwarciu zajrzalem i wrazenia ogolne na +: wystruj troche zmieniony, ceny : piwko lane 0,5 jak sie nie myle to 4,5zl, pepsi 0,3 - 2,5 zl, nie wiem do kiedy ale byly gratis orzeszki i chipsy do piwa, jedzonko tez maja - poza frytkami i koreczkami nie jadlem nic z menu , obsluga jest ok a i w tej chwili maja c+ wiec tez opcja obejrzenia meczyku jest- ogolnie jak dla mnie dobrze ze znowu otwarte umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 15:22  
Cytuj
A nie wiecie co za pub powstał tam gdzie siłownia bushido? Wcześniej był tam salon ślubny.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 16:01  
Cytuj
Widać że w dobie kryzysu knajpy nam rosną jak grzyby po deszczu.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 16:17  
Cytuj
PUB jest super wczoraj tam byłem i powiem zę bardzo dobre rzeczy mają sam samówiłem naleśnika z lodami i frytki małą porcje która była bardzo duża . Tak w nawiasie napisze że to PUB mojej cioci i wujka więc bardzo serdecznie zapraszam myśle że w meni każdy znajdzie coś dla siebie i ceny teżbęda odpowiadały

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
A nie wiecie co za pub powstał tam gdzie siłownia bushido? Wcześniej był tam salon ślubny.
Pizzeria Otto- ten sam właściciel co Ósemki chyba, ale wydaje mi się, że jeszcze jest nieczynna.

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2012r. 18:45  
Cytuj
Byłam w nowej pizzerni Otto - na Wojska Polskiego obok Ósemki. Drętwo, piwo po 7 zł !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 12:49  
Cytuj
temat nie jest o nowej pizzerii Otto tylko o Antidotum!
może jest jakaś strona internetowa??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2012r. 18:09  
Cytuj
Witam wszystkich z forum Stalowki.Dziekujemy serdecznie za pozytywna opinie o naszym Pubie Antidotum.Chipsy i orzeszki oferujemy gratis.Pyszne dania, karaoke w najblizszym czasie, piatek, sobota muza (miejsce do tanczenia)Zapraszamy na wyjatkowe chwile w Pubie ANTIDOTUM wlasciciele umiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 14:48  
Cytuj
Byłam wczoraj. Jest fajnie, klimatycznie, tylko prośba: muzyka znacznie ciszej, bo siedząc z przyjaciółką musiałyśmy niemal krzyczeć do siebie, by się usłyszeć.
Sałatka włoska dobra;)

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 22:19  
Cytuj
jak w tym Antidotum? Tłumy są? Stoliki trzeba rezerwować?
Jakie toważystwo? Można siąść z dziewczyną i pogadać czy trzeba się przekrzykiwać?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2012r. 12:48  
Cytuj
Jak pisałam wyżej, trzeba do siebie krzyczeć, ale stolików nie trzeba rezerwowaćumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 16:50  
Cytuj
jest nieżle, ale mogłoby być lepiej....po pierwsze w WC śmierdzi papierochami i moczem (panowie podnoście deski i spuszczajcie wodę oraz nie korzystajcie z damskiej toalety ) ....po drugie miejsce do palenia powinno być wyżej ...nie cierpię papierosowego dymu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 17:03  
Cytuj
Bardzo fajny lokal, będziemy tam na pewno zaglądać. Jedzenie dobre, wystrój w porządku. Już nie jest głośno, bo krzyczeć nie musieliśmy.
Jedyny minus to wc na zewnątrz, w zimie to dość kłopotliwe, jeszcze lodowata woda w kranie jezyk No i fakt, że nie powinni palić zaraz przy wejściu do lokalu.
Gratisy nadal są.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 17:33  
Cytuj
Będziemy zaglądać;-) Bardzo mi się tam podobało i barmani bardzo fajni. Nie trzeba długo czekać, aż podejdą, piwo z butli nalewają przy Tobie, przy stoliku. Tłumów nie ma, więc atmosfera w porządku i nie muszę szeptać by nikt nie podsłuchiwał co za pierdoły nam w głowie xD
Zgodzę się z tym wc, bo co wejdę to jakiś w damskiej łazience stoi. Panowie kółeczko symbolizuje panią, trójkącik pana. To nie takie trudne do zapamiętania ;-)
Jedzenie podobno dobre, nie jadłam, ale pierwszy raz mi perła mocna posmakowała. Szkoda tylko że ostatnio im brakło ale to wybaczę.
Mam jeszcze nadzieję że będą w sobotę KSW nadawali na telewizorku, to z chęcią się przyturlam;-)

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 01:56  
Cytuj
strona internetowa by się przydała, tym bardziej że w ofercie również jest TV ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
strona internetowa by się przydała, tym bardziej że w ofercie również jest TV ...


Ostatnio jak chciałem tam pójść w niedzielę wieczorem (około 20-21), to było zamknięte i wisiała kartka "do wynajęcia"... czyżby koniec kariery? A szkoda, bo nie zdążyłem nawet tam nawet zajrzeć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2012r. 13:20  
Cytuj
Otto na Wojska Polskiego 4A już otwarte. Ale nie polecam, drętwo i mało ludzi (to o czymś świadczy: albo ceny wysokie albo jedzenie do bani). Antidotum - nie mam pojęcia czy fajne ale wiem, że był tam kapitalny remont więc może być całkiem ciekawie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:08  
Cytuj
pub już zamknięty... coś szybko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:26  
Cytuj
może remont?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:32  
Cytuj
Remont? Przecież oni całkiem chyba niedawno otworzyli i już by remont siekali? Szkoda bo lubiłam tam chodzić, choć sałatki rewelacyjnej nie mieli i później przestali perłę mocną sprzedawać:(

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:38  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=127087

i wszystko chyba jasne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »