NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Rodzina w Anglii...,
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:00  
Cytuj
Witam, szukam kogoś kto ma rodzinkę w Anglii, sprawa jest taka że w tym kraju jest sieć sklpów NEXT, w któym to są super wody toaletowe dla facetówumiech w polsce nigzie nie moge ich dostac... w zwiazku z tym pytam czy ma ktos kogos kto takie perfumki mógłby kupic dla mnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:06  
Cytuj
Next prowadzi internetową sprzedaż, sprawdź sobie na ich stronie. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 13:06  
Cytuj
Ja mam znajomych - Londyn, Manchester - nie wiem czy będa Ci biegac po perfumy ale zapytac moge - podaj nazwe perfum - jeżeli nie to na PW - powiem Ci tylko ,że miałem taki sam problem kiedys ze znalezieniem perfum z firmy Ermenegildo Zegna - nigdzie ich nie było - i znalzałem je na eBay-u - sprawdzałeś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 17:51  
Cytuj
Rangers znam bardzo dobrze markę "Next" i wody toaletowe z tej firmy. I powiem Ci tak - nie musisz nikogo prosić o zakup tych perfum w Angli praktycznie tą samą jakość i super zapach ma teraz "Zara" która ma swój butik w Rzeszowie w Millenium Hall. Ceny naprawde rewelacyjne. Ja jestem naprawdę miło zaskoczony ,bo będąć w UK nie spotkałem ich wcześniej w "Zarze". Naprawde polecam jako fan Next'a umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 22:33  
Cytuj
dzieki Tester, szukałem na aebay ale nie znalazłem, nie chodzi mi o to by ktos za tym specjalnie gdzies chodził... to była prośba z mojej strony...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Rangers znam bardzo dobrze markę \"Next\" i wody toaletowe z tej firmy. I powiem Ci tak - nie musisz nikogo prosić o zakup tych perfum w Angli praktycznie tą samą jakość i super zapach ma teraz \"Zara\" która ma swój butik w Rzeszowie w Millenium Hall. Ceny naprawde rewelacyjne. Ja jestem naprawdę miło zaskoczony ,bo będąć w UK nie spotkałem ich wcześniej w \"Zarze\". Naprawde polecam jako fan Next\'a umiech



Kolego to moze sie umowimy tak. Ja kupie perfum w ZARZE paryskiej a Ty tam w jakims millenium.

Potem je porownamy. Ktora woda a ktora perfum.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2011r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
nie chodzi mi o to by ktos za tym specjalnie gdzies chodził... to była prośba z mojej strony...



cool girl ...napisz na PW o co Ci konkretnie chodzi bo jakby coś to całkiem możliwe 17go już byś to tu miał chytry cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2011r. 17:43  
Cytuj
poszło na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2011r. 20:42  
Cytuj
azzz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 08:13  
Cytuj
CYTAT

Kolego to moze sie umowimy tak. Ja kupie perfum w ZARZE paryskiej a Ty tam w jakims millenium.

Potem je porownamy. Ktora woda a ktora perfum.


Na perfumy to raczej Cię nie stać, a w sklepach można kupić wodę toaletową lub perfumowaną, dla mężczyzn są przeważnie wody toaletowe lub po goleniu. I nie ma w języku polskim słowa ten PERFUM ta PERFUMA, są te PERFUMY perfumy PERFUMY. PERFUMIKI też głupio brzmią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 20:47  
Cytuj
na allegro luknij

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »