NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
PTTK W Stalowej Woli, może reaktywacja?
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moze na zamku w Zaklikowie ? umiech..miejscowka fajna..i chyba pusta .

Bylem tam w zeszle wakacje i widzialem ze bramy przyzamkowe sa solidnie pozamykane i pod ochrona.
Wyglada jakby byl to wykupiony teren,jak wiec wy chcecie tam gzac na rowerach?owszem kilka lat temu mozna bylo prawie swobodnie sobie po tym terenie spacerawac.
Powodzenia w rozwijaniu pasjigood

Patriota no więc niech do lata będzie otwarty bo ja sie tam z pewnościa wybiore na rowerku ok - może podłapie zajawke jak Mariusz i k-bix i sobie w wakacje zrobie małe turne po okolicznych miejscowościach z aparatem chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:25  
Cytuj
Z tym zamkiem to był zart z mojej strony oczywiscie...


Ja tam bardzo czesto jezdze rowerem i potwierdzam ze zamek zawsze zamkniety..nigdy zywej duszy tam nie widziałem . Ale przy samym zamku jest mały zalew na Sannie..mozna połowic rybki..poopalac sie..zjesc dobrego pstraga lub inna rybe . Sam zamek i okolice prezentuja sie ładnie latem jak i zima .

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:27  
Cytuj
Mariusz to daj znać jak będziesz tam jechał w okolicach - czerwca -lipca chetnie sie z kimś przejadę - poniewaz nie mam znajomycj którzy uskutecznbialiby zajawke rowerową - a ,że sam potrzebuje treningów kardio to chętnie bym sie sprawdził na takim dystansie i przy okazji cos ładnego zobaczył - jak ten zamek ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:39  
Cytuj
Polecam wycieczkę rowerową do Momot Górnych (do zwiedzania drewniany kościół, rzeźbiony ręcznie - wykonany w czasach PRL na bazie stodoły - wewnątrz bardzo oryginalna "Ostatnia Wieczerza") - z kościołem wiąże się bardzo ciekawa hostoria. Oraz "Porytowe Wzgórze" i piękna Puszcza Solska (zwana potocznie lasami janowskimi)

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:50  
Cytuj
JerseyShore..nie ma sprawy . Mozemy pojechac na wiosne . Moze nawet sie kilka osob z forum zabierze z nami .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:51  
Cytuj
Mariusz no na to licze - to moze byc pierwsza nasza wyprawa w kilka osób - im wiecej tym lepiej - trzeba sie tylko ugadac dokładnie z każdym np na forum zrobic temat i tak można werbowac ludzi do kolejnych wycieczek ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:55  
Cytuj
Co do tego co napsiał Mirek77 to racja . Lasy Janowskie to wspaniale miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych . Przepiekna przyroda i ciekawe zabytki . Bardzo duzo czasu spedzam w tych lasach...Ludzie w stalowej nie doceniaja tego co maja pod nosem . Nie wiedzanawet ile ciekawych rzeczy mozna zobaczyc nie jadac dalej niz 25 km od centrum maista .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 20:55  
Cytuj
Tak się właśnie zastanawiam, czy na temat wycieczek rowerowych nie powinien powstać osobny stały temat. - Na pewno byłby to "zywy" temat - szczególnie w ciepłych miesiącach.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 21:39  
Cytuj
Powinien powstac po zimie - i jezeli chcecie reanimowac jakies turystyczne bractwo lub sie polaczyc - powinien jak najbardziej takowy powstac by namawiac ludzi - czym wiecej tym lepiej i weselej ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:06  
Cytuj
Tylko ludzie..trenujcie cos ta ajzde na rowerach . W zimie jak macie mozliwosc to rowerek stacjonarny . A od wiosny cgoc kilkadziesiat km tygodniowo . Bo jak nie..to Was zostawimy z K-Bixem w lesie na pozarcie wilkom umiech gdy Wam braknie sił .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Tylko ludzie..trenujcie cos ta ajzde na rowerach . W zimie jak macie mozliwosc to rowerek stacjonarny . A od wiosny cgoc kilkadziesiat km tygodniowo . Bo jak nie..to Was zostawimy z K-Bixem w lesie na pozarcie wilkom umiech gdy Wam braknie sił .

Mariusz przecież Ty sam teraz nie szlifujesz formy przez zime - nie da rady jeździc w takie zimno i w takie deszcze np jak dzisaij - więc w tyle nie bede - po mam stacjonarny i robie na nim codziennie aeroby - więc dam Ci dare ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:15  
Cytuj
Wiesz..jezdzic nie jezdze. Bo mi rowera szkoda na takie bloto . A jak zaczna sypac sol to by go zjadlo zaraz . A forma mimo wszystko jakas tam zostaje . No i oczywiscie rowerek w domu co dzien..jak tylko bedzie sniego to piesze wycieczki w las...No i zaczynam wczesnie sezon bo od marca wiec o moja forme ja sie nie boje umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:18  
Cytuj
Rowerek robie co drugi dzień, 2 razy basen w tygodniu - więc forma tez jest - tylko to nie jest adekwatne do przełożenia na rower - po takiej przerwie siadasz i czworogłowe i całe łydki po dłuższym rajdzie pala jak ogień - dlatego na pierwszy rzut można by obrac jakis krótszy cel - cos co mozna zwiedzić blisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:20  
Cytuj
Pogadamy na wiosne o tym dokladnie..kto chetny bedzie..i co chcieliby ludzie zobaczyc..i jak daleko jechac . teraz mozna tylko gdybac .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:21  
Cytuj
Jersey, uważaj Mariusz za szybko nie jeździ ale to długodystansowiec.


Co do jazdy w zimie do puki nie jest ślisko można śmigać. Poprzedni sezon zakończyłem w styczniu po tym jak się zdrowo wyłożyłem kilka razy na śliskiej nawierzchni.

Do Mariusza.
Ruti codziennie na rowerku do pracy jeździumiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:22  
Cytuj
Dobrze Mariusz - przypomni się nam i założymy temat - może ktoś chetny się znajdzie - a jak nie to we dwóch śmigniemy i nie będziemy miec kuli u nogi potluczony ja zadbam o forme i też o swój rower żeby był w dobrym stanie na takie dłuższe jazdy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:29  
Cytuj
Andrzejek..wiem ze Ruti jezdzi . Mi szkoda rowera i zdrowia na taka pogode . Jeszcze 2 lata temu gdy mialem starego gorala to smigalem w zimie po lesie..po sniegu sie fajnei jezdzi..

Ty Andrzejej jeszcze jezdzisz wogole ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Jersey, uważaj Mariusz za szybko nie jeździ ale to długodystansowiec.
)umiechumiech


Ja także nie jestem sprinterem - na wakacjach - tylko obwodnica - codziennie wychodziło około 10-15km - dlatego totalnym nowicjuszem nie jssatem ,mam za sobą "kariere" sportowa wiec lubie sie zmeczyc kondycyjnie - a na rowerku mozna sobie pojechac i przy okazji pozwiedzać chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:35  
Cytuj
Raz się po 15 tak o tej porze ale w zeszłym roku do lasu wybrałem, było tak ponuro i nie fajnie że zaraz wyjechałem. Jakoś nieswojo się czułem. Jak był śnieg to nie próbowałem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:38  
Cytuj
Na sniegu jest ok . Tylko naprawde trzeba patrzec gdzie sie jedzie..i byc non stop skoncentrowanym . No i jak trafisz na,lod pod sniegiem..to nawet nie wiesz kiedy...a juz lezysz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
Raz się po 15 tak o tej porze ale w zeszłym roku do lasu wybrałem, było tak ponuro i nie fajnie że zaraz wyjechałem. Jakoś nieswojo się czułem. Jak był śnieg to nie próbowałem.


Samemu do lasu gdy sie ściemnia ? - zaczyna sie jak dobry horror- cos na styl "droga bez powrotu" - ja mam sie za odwaznego ale sam bym nie wjechał do lasu chytry dlatego szukam kogos do pary - ponieważ całe wakacje praktycznie sam przejeździłem sobie do turbii - bo nie zawsze sie komuś chciało...a miałem ochote dalej jechac- tylko nie wiedziałem gdzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek..wiem ze Ruti jezdzi . Mi szkoda rowera i zdrowia na taka pogode . Jeszcze 2 lata temu gdy mialem starego gorala to smigalem w zimie po lesie..po sniegu sie fajnei jezdzi..

Ty Andrzejej jeszcze jezdzisz wogole ?


Po tym pięknym upadku nie wsiadłem na rower. Nie z powodu stłuczonego tyłka tylko sporo się pozmieniało u mnie. Mieszkanie, praca i w życiu osobistym. Rower poszedł w odstawkę. Rower dopiero jakieś dwa tygodnie temu do domu przywiozłem. Planuje jeszcze w tym roku zacząć po ścieżkach rowerowych pokręcić. Plan jest na niedzielę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Na sniegu jest ok . Tylko naprawde trzeba patrzec gdzie sie jedzie..i byc non stop skoncentrowanym . No i jak trafisz na,lod pod sniegiem..to nawet nie wiesz kiedy...a juz lezysz umiech


No właśnie. Mam SPD i "całkiem fajnie" się leci z rowerka jak nie zdążysz nogi uwolnićumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:52  
Cytuj
CYTAT

No właśnie. Mam SPD i \"całkiem fajnie\" się leci z rowerka jak nie zdążysz nogi uwolnićumiechumiech


Powiadasz, że w SPD bardziej się pokieraszujesz niż na zwykłych platformach ? chytry

Jedyne gleby jakie można wyciąć będąc zapiętym, to te przy prędkości 0 - 5 km/h smiech2 ale one raczej nie zrobią nam kuku ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2011r. 22:55  
Cytuj
Ja SPD nie kupuje..boje sie ze sie zabije umiech . Ja rok temu..pod koniec seosnu..na poczatki listopada wylozylem sie jak ostatnia ciota na sciezce rowerowej pod tesco..i zlamalem kosc lonowa w 2 miejscach i ponaciagałem chyba wszsytkie miesnie z lewej strony ciała. Dobrze ze kask mialem wogole ...ale ja twarda bestia jestem i zaczalem znow jezdzic w kwietniu ;) .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »