NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kino-zamrażarka,
~~kinomanka
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 21:33  
Cytuj
Kino "Ballada" świeci pustkami ale nic dziwnego ,skoro zimno w nim jak w zamrażarce.Trudno się skupić na treści filmu, kiedy człowiek z każdą mminutą zamienia się w sopelek.Może właściciel powinien do biletu dodawać coś na rozgrzewkę?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 21:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 03:48  
Cytuj
Eh to widzę że w tym kinie się nic nie zmieniło, ostatni raz byłem w nim z jakieś 10 lat temu - też w zimie. Z tych drzwi zewnętrznych to normalnie śniegiem zawiewało do środka smiech2 Teraz tylko wrzos ale i tak bardzo rzadko gdyż w stalowej jest strasznie lipny repertuar w kinach. A jak jest już coś konkretnego to po 2 - 3 miesiącach od ogólnopolskiej premiery. Żenada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 03:59  
Cytuj
cool girl aaaaaaaa tam byście tylko narzekali i narzekali cool girl jak zimno to sie trzeba przytulić do osoby siedzącej najbliżejgood a jak stary repertuar to też ma plusy - idź na film na który nie zdążyłeś będąc w Krakowie,W=wie,czy Poznaniu....good ....ale ogólnie - mało ludzisków chodzi do kina właśnie z tych powodów które wymieniliście - ja ostatnio byłam na filmie "Yyyrek" ale we Wrzosie, więc jak widać sporo minęło a w Balladzie to chyba na "Trujący Bluszcz" gdzieś koło 1995 roku hahacool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kinoman
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 07:05  
Cytuj
CYTAT
Eh to widzę że w tym kinie się nic nie zmieniło, ostatni raz byłem w nim z jakieś 10 lat temu - też w zimie. Z tych drzwi zewnętrznych to normalnie śniegiem zawiewało do środka smiech2 Teraz tylko wrzos ale i tak bardzo rzadko gdyż w stalowej jest strasznie lipny repertuar w kinach. A jak jest już coś konkretnego to po 2 - 3 miesiącach od ogólnopolskiej premiery. Żenada.


No trochę przesadziłeś ,ale tak naprawdę to po 14-21 dni nasze kina dostają premiery

 
 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 08:25  
Cytuj
Jak wladze miasta chcialy zrobic cos w Balladzie, to nagle pojawilo sie mnostwo obroncow i biadolili, ze nie wolno kina ruszac bo to czesc miasta wspomnienia itp, a teraz okazuje sie, ze kino pustkami swieci, a ze nie grzeja? Moze gdyby chodzilo tam wiecej osob to by ogrzewali sale.

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 08:27  
Cytuj
fakt , że zimno jest nawet latem good
A tak wogóle to mają tam zrobić zentrum rozrywki , więc poczekajmy sciana

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~polka
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 08:44  
Cytuj
Ja w balladzie jestem głównie gdy są w repertuarze bajki (córka mnie wyciąga), ale po ostatnim razem gdzie przemarzłam do szpiku kości balladzie mówię nie. To, że nowe filmy pokazują z małym poślizgiem mogę zrozumieć, ale że jest tak lodowato to mi się w głowie nie mieści.

 
 
 
 
~~czehu
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 12:59  
Cytuj
Zimno bo jest mróz!:gozarumienionyod:

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 13:08  
Cytuj
Jest zima no to jest zimno, takie jest odwieczne prawo natury. Czy ja palę? Pani kierowniczko, ja palę bez przerwy... jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 22:45  
Cytuj
A kino jest najważniejszą ze sztuk!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kimi
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 23:55  
Cytuj
Kocham kino nie lubie tłoku ale daje słowo, żałuje, że nie było więcej osób na seansie w ostatni poniedziałek to może by choc nachuchali. Przed pójściem do Ballady sprawdzcie ile trwa seans- ciepłe skarpety, golf i piersiówka to niezly pomysł. Ciepłe objęcia partnera to mało!!!

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 01:04  
Cytuj
CYTAT
Kocham kino nie lubie tłoku ale daje słowo, żałuje, że nie było więcej osób na seansie w ostatni poniedziałek to może by choc nachuchali. Przed pójściem do Ballady sprawdzcie ile trwa seans- ciepłe skarpety, golf i piersiówka to niezly pomysł. Ciepłe objęcia partnera to mało!!!



Już prawie 2h "odtajam" po seansie który zakończył się po 22ejchytry
Szkoda ze wcześniej nie przeczytałam Twojej "porady"...bo na seans w BALLADZIE należy się naprawdę odpowiednio przygotować
Następne wyjście do kina zaplanuję ...w lecie...może....cool girl

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 02:07  
Cytuj
Ale macie problemy: peb.pl/filmy ... i wszystko jasne! good

 
 
 
 
~~Columbus
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
Ale macie problemy: peb.pl/filmy ... i wszystko jasne! good


Na randki to się na gg umawiasz? Podróże, to tylko na google.maps, a sport i przygoda tylko na x-boxie. Tak trzymać!

 
 
 
 
~~argh
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:50  
Cytuj
W Balladzie mają kiepski sprzęt. Niech tam jednak otworzą multimedium. Lepszy Wrzos - tam nie ma takich problemów. good

 
 
 
 
~~l;lkjklj
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:18  
Cytuj
To jest Polska, kraj gdzie wszyscy sa sprawiedliwi ale gardza policja, filmy oglada sie na komputerze, po tym jak ktos kamera nagra je w kinie, ludzie walcza o podwyzki ale nie chca za nic drozej placic a prezes partii oglasza nowa jakosc po tym jak skorzysta z grzebienia.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Jest zima no to jest zimno, takie jest odwieczne prawo natury. Czy ja palę? Pani kierowniczko, ja palę bez przerwy... jezyk



smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:38  
Cytuj
Mi się wydaje, że w Balladzie jest OK. Nie byłem w okresie zimowym więc nie wiem czy zamrażarka ? umiech Jak mam wybrać z tych dwóch kin to zawsze wolę chętniej pójść do Ballady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miastowyzNisk
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Kocham kino nie lubie tłoku ale daje słowo, żałuje, że nie było więcej osób na seansie w ostatni poniedziałek to może by choc nachuchali. Przed pójściem do Ballady sprawdzcie ile trwa seans- ciepłe skarpety, golf i piersiówka to niezly pomysł. Ciepłe objęcia partnera to mało!!!


to do Ballady można Goolfem II wjechać do środka?
nie wiedziałem że przerobili je na kino "w aucie" smiech2

 
 
 
 
~~ciepłownik
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
W Balladzie mają kiepski sprzęt. Niech tam jednak otworzą multimedium. Lepszy Wrzos - tam nie ma takich problemów. good


Jaki masz sprzęt na myśli?Określ się!
Jeśli chodzi Ci o ogrzewanie to na pewno inny?

 
 
 
 
~~Aldona
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:09  
Cytuj
bez kocyka nie ma co wchodzic do ballady. powinni tam wlaczyc grzanie albo podawac ciepłą wódkę chociaż. Niepoważni sią

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 08:42  
Cytuj
Wczoraj byłam w kine Ballada, film bardzo mi się podobał, ale nie mogłam sie nim, że tak powiem, nacieszyć w pełni dlatego, że było strasznie zimno. Niechby wzięli tą złotówkę więcej za bilet ale powinno być włączone ogrzewanie. Po takim seansie można wrócić z porządnym przeziębieniem. Oszczędność, oszczędnością ale bez przesady, aż wstyd, żeby w XXI wieku był taki "komfort" oglądania filmu w kinie.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »