NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
problemy z utrzymaniem ciąży, problemy z utrzymaniem ciąży
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:30  
Cytuj
Jakiego polecacie ginekologa który ma wiedzę na ten temat.Wiem że w Stalowej to ciężko znaleźć specjalistę ale może komuś się udało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 18:46  
Cytuj
Polecam Dr Zenona Zymróza. Przyjmuje w ambulatorium na hucie. Prowadził obie ciąże mojej żonki bo też miała jakieś tam zagrożenia i dzięki niemu i jego przezorności mamy 2kę fajniusich rozrabiaków.

Żonie poleciły go kiedyś inne kobiety co miały problematyczne ciąże.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:56  
Cytuj
Nawiązujac do tematu dr Zymróza... czy ten Pan przyjmuje też gdzie indziej np na edukacji? bo troche daleko mam do ambjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:01  
Cytuj
Przyjmuje prywatnie na Wojska Polskiego 3 ale mieszkania nie wiem ile.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:19  
Cytuj
Zymróz jest śmiesznyumiech ledwo co rozumiałam co do mnie mówi tak bełkoczeumiech zanim urodziłam syna ( w jego asyście)wparował na salę przedporodową i do kobiety z łózka obok mówi: a ty co tak leżysz! stawaj przy łózku i przysiady, przysiady! kobieta wstała, gimnastykuje się na co wchodzi Napierała i mówi: co pani robi?????!!!!pani nie wolno wstawac, proszę leżec!!!!!!!!!!!!tyle mam doświadczenia z dr Zymrózemumiech ja polecałabym dr Sarzyńskiego tylko zupełnie nie orientuje się gdzie przyjmuje poza gabinetem prywatnym

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:22  
Cytuj
Polecam lekarzy z Klinicznego oddziału ginekoligicznego w Szpitalu w Rzeszowie, na ulicy Chopina. Na przykład pana doktora Kluz. Tam pracują prawdziwi doktorzy nauk medycznych - grzeczni, fachowi, kompetentni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Polecam Dr Zenona Zymróza


To ten, co w moim ( a właściwie) żony przypadku pomylił głowę z pośladkami.
Dobrze, ze dziecko bylo male...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11711
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:30  
Cytuj
Zymróz świetnie nadaje się do prowadzenia ciąży u młodych, zdrowych kobiet = bez żadnych komplikacji. Nie będą opisywał w co o mały włos nie wpakował mojej żony. Od tej pory żona już do niego nie chodzi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:37  
Cytuj
Ja polecam Adamczyka,jest moze małomowny ale rzeczowy, jak czegoś nie jest pewny to nawet przy pacjętce sprawdza w fachowej literaturze, a nie udaje że wsztstkie rozumy zjadł.
Podobno też Piechnik jest dobry, ale jak mi powiedział na pierwszej wizycie że marnie widzi żebym donosiła ciąże chociaż do końca pierwszego trymestru, to zrezygnowałam.
Adamczym mnie poprowadzil, ciąże mimo że zagrożoną donosiłam, a jak byłam w szpitalu to nawet kilka razy dziennie zagladał do mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »