NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Lokata,
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 12:06  
Cytuj
Czy ktoś z was w ostatnim czasie zakładał lokatę?
Nie znam się za bardzo w tym temacie, więc będę wdzięczna za każdą przydatną informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 12:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 12:22  
Cytuj
Napisz jaka Cię lokata inetersuje, czy długoterminowa czy krótkoterminowa - ja mam odnawialną w Getin online - 6,15% bez podatku belki z dzienna kapitalizacją, dobra oferte ma także Meritum Bank - 6,83% - te same warunki - są także takie lokaty gdzie możesz pieniądze dostać z góry.
Napisz coś więcej - jaki zysk byś chciała osiągnac przy jakim wkładzie własnym - będzie łatwiej doradzić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:30  
Cytuj
Troszeczkę poczytałam i wydaje mi się najkorzystniejsze lokaty to te właśnie bez podatku belki z dzienna kapitalizacją. Zastanawiam się nad odnawialną.Czy długoterminowa czy krótkoterminowa w chwili obecnej nie ma dla mnie znaczenia, po prostu mamy z mężem troszkę pieniążków ze ślubu, które będziemy chcieli w przyszłości przeznaczyć na mieszkanie i nie chcemy żeby nam się rozeszły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Troszeczkę poczytałam i wydaje mi się najkorzystniejsze lokaty to te właśnie bez podatku belki z dzienna kapitalizacją. Zastanawiam się nad odnawialną.Czy długoterminowa czy krótkoterminowa w chwili obecnej nie ma dla mnie znaczenia, po prostu mamy z mężem troszkę pieniążków ze ślubu, które będziemy chcieli w przyszłości przeznaczyć na mieszkanie i nie chcemy żeby nam się rozeszły.


No to ja polecam te dwie ok
Osobiście nie znam innych z wyższym % i bez podatku belki - a co do odnawialnej to możesz odrazu dac na dłuższy okres - tyle ,że lepiej jest miec na 3 miesiące poniewaz nigdy nie wiesz kiedy Ci sie przydadzą ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:43  
Cytuj
pytanie tylko czy chcesz, aby kasa CI sie nie rozeszła, czy chcesz na tej kasie zarobić.

wypowiadający się tutaj Jery może podpowie Ci, jak skuteczniej zarobić operując kasą (a jednocześnie nabije sobie kolejnego posta i wygra dysk twardy 320GB!)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
pytanie tylko czy chcesz, aby kasa CI sie nie rozeszła, czy chcesz na tej kasie zarobić.

wypowiadający się tutaj Jery może podpowie Ci, jak skuteczniej zarobić operując kasą (a jednocześnie nabije sobie kolejnego posta i wygra dysk twardy 320GB!)


Czarnybrukowcu tak się składa ,że jej poleciłem lokate którą sam posiadam - czytaj wyżej - poza tym skoro bierzesz już udział w tym temacie to może rozwiniesz myśl - "pytanie tylko czy chcesz, aby kasa CI sie nie rozeszła, czy chcesz na tej kasie zarobić" - przyznam brzmi genialnie umiech ...Twoja pomoc jest nioceniona ok

Ps. Co do dysku - stwierdzaj dalej fakty - tylko wtedy sie nie mylisz chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
pytanie tylko czy chcesz, aby kasa CI sie nie rozeszła, czy chcesz na tej kasie zarobić.

Jedno i drugie umiech
Dziękuję wam za pomoc.
Pozdrawiam.

ps. Ranking wp podobno najlepsze lokaty antybelkowe http://banki(...)id=1d82a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
pytanie tylko czy chcesz, aby kasa CI sie nie rozeszła, czy chcesz na tej kasie zarobić.

wypowiadający się tutaj Jery może podpowie Ci, jak skuteczniej zarobić operując kasą (a jednocześnie nabije sobie kolejnego posta i wygra dysk twardy 320GB!)



Jersey Whore
miałem na myśli tylko to, ze aby kasa się nie rozeszła można ją dać na zwykłe konto, a żeby na niej zarobić więcej niż 7% są inne sposoby. sądziłem że możesz podzielić się Twoimi trikami zarabiania grubej kasy, ale widzę że to jednak tajemnica.

tak czy siak, wątkotwórco, jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak zarobić więcej niż na lokacie, napisz mi maila (artur.bukowski@gmail.com) to Ci kogoś polecę, albo sama poszukaj w guglu doradcy finansowego.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:21  
Cytuj
czarnybrukowcu myślisz, że jak Twoja kasa leży odłogiem na koncie to nikt na niej nie zarabia ? - widać dobrych masz doradców.
Ja ich nie potrzebuje - sam dla siebie nim jestem - a to jak zarabiam nie jest tajemnicą - kiepsko śledzisz moje posty chytry
Pzdr.

Ps. Dział Polityka i Gospodarka nie wchodzi w skład konkursu a niewątpliwie ten sie w takim znajduje sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
czarnybrukowcu myślisz, że jak Twoja kasa leży odłogiem na koncie to nikt na niej nie zarabia ? - widać dobrych masz doradców.

gdzie napisałem, że moja kasa leży odłogiem?
gdzie napisałem, że jak leży odłogiem to nikt na niej nie zarabia?
gdzie napisałem, że mam doradców?
czytasz że zrozumieniem, czy tylko czepiasz się, że inni nie czytają?

CYTAT
a to jak zarabiam nie jest tajemnicą - kiepsko śledzisz moje posty chytry
ja nie śledzę Twoich wypowiedzi, wątkotwórca pewnie też. Zasugerowałem tylko, że możesz się podzielić takimi informacjami.

CYTAT
Ps. Dział Polityka i Gospodarka nie wchodzi w skład konkursu a niewątpliwie ten sie w takim znajduje sciana

czyli nie machniesz już posta? fuck zdegustowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
żeby na niej zarobić więcej niż 7% są inne sposoby. .


Skoro je znasz to mogłeś się z nia tym podzielić - byłaby Ci wdzięczna ok
Ja personalnie jej moich metod nie polece - ponieważ prędzej ta kase straci niz na niej zarobi - i tyle - a lokata to pewny zysk bez angażowania w to ryzyka.

Ps. piszesz ,że kase może włożyc na konto żeby sie nie rozeszła - przeciez z niego moze sobie wybrac tak samo jak wziąść je z szuflady - czytaj temat - LOKATA - proste nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:43  
Cytuj
Pragnę poinformować że to już ostatnie podrygi lokat antybelkowych tusk z rostowskim już się do nich dobiera! To jakaś paranoja zarobiłem odprowadziłem podatek teraz to co zaoszczędziłem drugi raz mi opodatkują złodzieje! By żyło się lepiej wszystkim w POlandzie.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 19:53  
Cytuj
Dzienna kapitalizacja odsetek :
od zysku poniżej 2,49 zł nie trzeba płacić podatku
tak więc bez względu na procent oferowany przez bank
nie można na takiej lokacie zarobić więcej niż 2,49 zł dziennie
więc reguluje się to wielkością wpłaty kapitału na lokatę

http://www.infor.pl/kalkulatory/lokaty.html

Część banków teraz zmusza nas abyśmy lokowali pieniądze na lokatach w depozytach na określony czas,
więc nawet jeżeli doliczają procent codziennie ,to nie można ruszyć tych pieniędzy przez jakiś czas,bo powalą nas opłaty umiech
http://e-lokaty.pl/porownanie-lokat/ranking-lokat-bez-podatku-belki.html

sama mam lokatę dzienną z możliwością wybrania kasy w każdej chwili

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Pragnę poinformować że to już ostatnie podrygi lokat antybelkowych tusk z rostowskim już się do nich dobiera! To jakaś paranoja zarobiłem odprowadziłem podatek teraz to co zaoszczędziłem drugi raz mi opodatkują złodzieje! By żyło się lepiej wszystkim w POlandzie.


Jak zwykle mylisz pojęcia umiech
kapitał nie podlega opodatkowaniu a jedyne zarobek (odsetki) więc nikt niczego drugi raz nie opodatkuje ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2011r. 20:24  
Cytuj
Crédit Agricole 7%* na 5-miesięcznej lokacie z dzienną kapitalizacją odsetek

http://www.credi(...)alizacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 16:29  
Cytuj
Pragne uwzglednic ze aby znalezc najlepsza lokate bankowa potrzebny jest ranking oraz prawidlowa porownywarka. Dla mnie ten serwis mi bardzo pomogl: http://najlepszelokaty.com/. Polecam!

Pozdrawiam
Robert
Znajdz tani kredyt gotowkowy: http://kredytgotowkowykalkulator.net/
Kalkulator kredytowy: http://kalku(...)zny.net/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »