NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dobry Zakład Optyczny w St.Woli.,
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 01:48  
Cytuj
Mam do wymiany dwie pary okularów. Kto w St.Woli zrobię to najlepiej, macie jakieś wskazania.
Z góry dzękuję.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 01:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 09:06  
Cytuj
Ja od lat korzystam z usług pana Głowackiego, jego salon optyczny mieści się koło ronda na ul. Hutniczej. Jadąc od policji (na rondzie za policja w lewo), jedziesz cały czas prosto i przed kolejnym rondem po prawej stronie jest parking i tam są różne zakłady m.in naprawa maszyn do szycia, a na dole jest właśnie gabinet optyczny p.Głowackiego.

GŁOWACKI MIROSŁAW. SALON OPTYCZNY

HUTNICZA 8
Telefon : 15 842 60 04

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 09:34  
Cytuj
Najlepiej dobierają i robią okulary w Zakładach Optycznych pani Hanny Szmuc.
Jeden znajduje się na Okulickiego 108, na przeciwko "Foto Adama" w pobliżu hali targowej,
a drugi na Jana Pawła II 2H razem z gabinetem okulistycznym pani dr Małgorzaty Stec.
Można tam załatwić od ręki wszystko, od badania po wykonanie gotowych okularów.
Ja i moi znajomi korzystamy z ich usług od lat i wiem, że nikt nie dobiera okularów lepiej od tej pani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej dobierają i robią okulary w Zakładach Optycznych pani Hanny Szmuc.
Jeden znajduje się na Okulickiego 108, na przeciwko \"Foto Adama\" w pobliżu hali targowej,
a drugi na Jana Pawła II 2H razem z gabinetem okulistycznym pani dr Małgorzaty Stec.
Można tam załatwić od ręki wszystko, od badania po wykonanie gotowych okularów.
Ja i moi znajomi korzystamy z ich usług od lat i wiem, że nikt nie dobiera okularów lepiej od tej pani.


Byłem tam kiedyś po badaniu właśnie u p.dr Stec, ale ceny które tam były przeraziły mnie i korzystam z usług p. Głowackiego. Tanio i solidnie, duży wybór. Ale każdy może sprawdzić i tu i tu i wybrać co mu bardziej odpowiada i pasuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:08  
Cytuj
Robiłem oczywiście okulary również u Głowackiego, a później poprawiał mi je pan Szmuc...
Tanio u Głowackiego, - to jakiś żart.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:11  
Cytuj
CYTAT
Robiłem oczywiście okulary również u Głowackiego, a później poprawiał mi je pan Szmuc...
Tanio u Głowackiego, - to jakiś żart.

U Głowackiego za oprawkę z szkłami antyrefleksowymi zapłaciłem 280zł a tam właśnie koło gabinetu p.Stec za taką samą (przynajmniej tak samo wyglądała) + szkła antyrefleksowe powiedziano mi 390zł, a więc ponad 100zł drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:38  
Cytuj
Ja również zamawiałam u Pana Głowackiego ponad rok temu i powiem że jestem bardzo zadowolona. Wcześniej kupowałam zawsze oprawki w Euro optyku, okolice hotelu Hutnik , ale przeniosłam się do Głowackiego, służy pomocą, dobierze okulary odpowiednie do twarzy, no i do zawartości portfelaumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Robiłem oczywiście okulary również u Głowackiego, a później poprawiał mi je pan Szmuc...
Tanio u Głowackiego, - to jakiś żart.
U Głowackiego za oprawkę z szkłami antyrefleksowymi zapłaciłem 280zł a tam właśnie koło gabinetu p.Stec za taką samą (przynajmniej tak samo wyglądała) + szkła antyrefleksowe powiedziano mi 390zł, a więc ponad 100zł drożej.


Bzdura.
Widać, że nie wiesz o czym mówisz. Nie robiłbym tam okularów, gdyby mieli drożej niż inni. Są oprawki lepsze i gorsze. To samo dotyczy szkieł jak również i samych powłok antyrefleksyjnych. Gdybyś zagłębił się w temat to wiedziałbyś, że nie można tego tak w prostej linii porównywać. Jak ja kupiłem szkła u twojego ulubionego optyka, to antyrefleks po jakimś czasie po prostu zaczął się łuszczyć, - u mojego nie zdarzyło mi się to nigdy. Grunt to jakość!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:17  
Cytuj
Tak samo polecam GŁOWACKI MIROSŁAW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:24  
Cytuj
Witam ja również polecam pana Głowackiego. Okularki robiłam jakies dwa tyg temu. Oczywiscie najpierw sprawdziłam ceny u innych i u p. Głowackiego najwiekszy wybór i ceny przystepne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:30  
Cytuj
CYTAT

Bzdura.
Widać, że nie wiesz o czym mówisz. Nie robiłbym tam okularów, gdyby mieli drożej niż inni. Są oprawki lepsze i gorsze. To samo dotyczy szkieł jak również i samych powłok antyrefleksyjnych. Gdybyś zagłębił się w temat to wiedziałbyś, że nie można tego tak w prostej linii porównywać. Jak ja kupiłem szkła u twojego ulubionego optyka, to antyrefleks po jakimś czasie po prostu zaczął się łuszczyć, - u mojego nie zdarzyło mi się to nigdy. Grunt to jakość!

A to ciekawe bo pierwsze okulary od p. Głowackiego mam już 5lat i nic im nie jest. Ostatnie robiłem ok 2 lata temu i również są w świetnym stanie nic im się nie łuszczy ani nie dolega. Wybieram się w grudniu na zmianę szkieł i również do pana Głowackiego. Tak się składa że sam doradził mi dobre szkła bo długo jeżdżę samochodem i długo siedzę przed kompem i powinienem mieć antyrefleksy. Dodam że okularów używam na co dzień a nie od czasu do czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:43  
Cytuj
Ja mam świetne okulary i przede wszystkim dobrze dobrane a to dlatego, że robię je u państwa Szmuców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
Ja mam świetne okulary i przede wszystkim dobrze dobrane a to dlatego, że robię je u państwa Szmuców.

A jednak p. Głowacki ma więcej pozytywnych opinii, niż zakład który ty polecasz, może coś w tym jednak jest? Nie myślałeś o tym? I nie bardzo rozumiem jak Ci dobrali te okulary (szkła czy oprawki) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 12:25  
Cytuj
CYTAT

A jednak p. Głowacki ma więcej pozytywnych opinii, niż zakład który ty polecasz, może coś w tym jednak jest? Nie myślałeś o tym? I nie bardzo rozumiem jak Ci dobrali te okulary (szkła czy oprawki) ?


O to właśnie chodzi.
Nikt nigdy Ci nie dobierał więc nie wiesz.
"Więcej pozytywnych opinii" umiech a najwięcej twoich.
Głowacki ci płaci czy co???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 14:04  
Cytuj
CYTAT

O to właśnie chodzi.
Nikt nigdy Ci nie dobierał więc nie wiesz.
\"Więcej pozytywnych opinii\" umiech a najwięcej twoich.
Głowacki ci płaci czy co???

Nie p. Głowacki mi za nic nie płaci. To ja płace jemu za okulary jeśli o to chodzi i ma nie tylko moje pozytywne opinie natomiast tylko ty chwalisz ten zakład na 2h. Swoja droga dziwny zbieg okoliczności twojego loginu z imieniem właściciela tamtego salonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Mam do wymiany dwie pary okularów. Kto w St.Woli zrobię to najlepiej, macie jakieś wskazania.
Z góry dzękuję.good

Witam, tez jestem w trakcie wymian okularów, byłam w 3 zakładach- we wszystkich super obsługa, ale u P. Głowackiego najdrożej niestety, najtaniej na Narutowicza, na przeciw FotoMimoza..zaznaczam, ze tanio to nie 60 zł hehe..Narutowicza- 190 zł u P. Głowackiego od 240 wzwyz..pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Mam do wymiany dwie pary okularów. Kto w St.Woli zrobię to najlepiej, macie jakieś wskazania.
Z góry dzękuję.good
Witam, tez jestem w trakcie wymian okularów, byłam w 3 zakładach- we wszystkich super obsługa, ale u P. Głowackiego najdrożej niestety, najtaniej na Narutowicza, na przeciw FotoMimoza..zaznaczam, ze tanio to nie 60 zł hehe..Narutowicza- 190 zł u P. Głowackiego od 240 wzwyz..pozdrawiam


zgadzam się! to jest EURO-OPTYK bardzo miła obsługa, i bardzo fajnie Pani mi doradziła. Polecam umiech

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:24  
Cytuj
równiez polecam euro-optyk na narutowicza.robią równiez darmowe badania wzroku.

albo nie dawno twarty optyk na hali. kolo lodów z maszyny, wchodzi sie z boku (na rogu). otworzył go dawny optyk z euro-optyka na narutowicza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 18:59  
Cytuj
Na pieczątce zakładu jest imię właścicielki: "Hanna" - faktycznie "dziwny zbieg okoliczności" mlotek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:07  
Cytuj
CYTAT

O to właśnie chodzi.
Nikt nigdy Ci nie dobierał więc nie wiesz.
\\\\\\\"Więcej pozytywnych opinii\\\\\\\" umiech a najwięcej twoich.
Głowacki ci płaci czy co???
Nie p. Głowacki mi za nic nie płaci. To ja płace jemu za okulary jeśli o to chodzi i ma nie tylko moje pozytywne opinie natomiast tylko ty chwalisz ten zakład na 2h. Swoja droga dziwny zbieg okoliczności twojego loginu z imieniem właściciela tamtego salonu.

W etui na okulary, które mam od nich jest imię właścicielki: \"Hanna\" - faktycznie \"dziwny zbieg okoliczności\" mlotek umiech


Chłopie - daj już sobie spokój z tą obroną jak Częstochowy i pożytkuj energię na godniejsze sprawy.
//moderowano/ zubrstw używaj poprawnie cytowania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2011r. 19:14  
Cytuj
CYTAT


Na pieczątce zakładu jest imię właścicielki: "Hanna" - faktycznie "dziwny zbieg okoliczności" mlotek umiech


A w książce telefonicznej Hanna i Arkadiusz

CYTAT
równiez polecam euro-optyk na narutowicza.robią równiez darmowe badania wzroku.

albo nie dawno twarty optyk na hali. kolo lodów z maszyny, wchodzi sie z boku (na rogu). otworzył go dawny optyk z euro-optyka na narutowicza.

Od dawna mają tam ten salon? Jeszcze tam nie byłem chętnie sprawdzę bo noszę się z wymianą szkieł, bo same oprawki są dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
Po wstępnym odwiedzeniu czterech zakładów optycznych padło na EURO-OPTYK faktycznie miła obsługa dobre ceny Pani w EURO-OPTYK podpowiedziała mi abym wybrał jedne okulary zamiast dwóch t.z. szkła progresywne jest większa cena a prawdopodobnie niesamowita wygoda.
Dziękuję za podpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 10:59  
Cytuj
Ja zrobiłem sobie okulary w EUROOPTYKU na Narutowicza i jestem zadowolony z ceny i wykonania.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:02  
Cytuj
Nigdy nie zrobię już okularów u Głowackiego ceny z kosmosu a jakość wykonania daje wiele do życzenia.
Zrobiłam u nich okulary za 450 zł na żyłkach i 3 razy reklamowałam w ciągu 2 tygodni bo mi szkło wypadało. Żyłka wcale nie trzymała, luzowała się i powstawała szpara. No i na ślepe oko widać było, że krzywe są - jakby ktoś na nie usiadł.
450 zł w plecy neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:46  
Cytuj
Nie polecam Głowackiego.Nie dość,że drogo a jakość pozostaje wiele do życzenia.Robiłam u niego okulary i był to pierwszy i ostatni raz.Na szkłach maialam powłoke antyrefleksyjną i po miesiącu(!)użytkowania mialam na szkłach tak jakby zarysowania,"pajęczą siec".Oczy szybko mi sie męczyły i słabo widzialam przez te okulary.Pan Głowacki zrzucił wine oczywiście na mnie tłumacząc,ze czyscilam okulary na sucho.Hehe dobre;)
Okulary zawsze czyszcze szmatką dołaczona do okularów. Poszlam do innego optyka i od razu powiedziano mi ,że powłoka była słabo utwardzona.Okulary mam już ponad 2 lata,czyszcze je jak zawsze i ani jednej ryski nie maumiech


Polecam salon optyczny "Eden" na Okulickiego 74 umiech

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »