NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Fotografia - Nasz pasja... Twoje dzieła!, Forum poświęcone tamatyce fotografii.
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 23:39  
Cytuj
dzielo jak dzielo, nie umiem ale lubie ta fotke ;p

Obrazek

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2011r. 23:39  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Tu moja nie dawno zrobiona fotka telefonem i bez jakiegokolwiek retuszu ( nigdy nie uzywalem takich programow i nawet nie wiedzialbym jak tego uzyc )
Obrazek

To może jeszcze wrzuć info co to za miejsce chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 10:47  
Cytuj
Co by się temacik jeszcze ładniej "kręcił" kolejna porcja zdjęćumiech

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:00  
Cytuj
Ludek..moja fotka zrobiona została w miejscu w którym na leśnej rzeczce Łukawica został zrobiony mały sztuczny staw a na nim wysepka . Aby odszukac to miejsce musiałbys udac sie do wsi Rzeczyca Długa i po wejsciu w las udać sie piechota sciezka lesna przez cały czas wzdłuz rzeki .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:53  
Cytuj
To są tzw "stawy" w Rzeczycy umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 13:55  
Cytuj
Ktoś napisał, że nie uznaje ingerencji w wykonane zdjęcia. W sumie też wolę oryginał prosto z aparatu. Gdybyście byli jednak ciekawi, co można zrobić jednym kliknięciem myszki to...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 15:15  
Cytuj
Różowa Ł-34 - marzenie każdej Barbie smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
Różowa Ł-34 - marzenie każdej Barbie smiech2

Jeśli już o przeróbki chodzi , to wolę tego typu zabawy
Obrazek
Niż tylko zmianę kolorów.
Ale niema to jak natura, ten staw w lesie, super widok i miejsce ok

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:04  
Cytuj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Takie tam pstryknięte przypadkiem... ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:13  
Cytuj
Ładne mi przypadkiem. umiechumiechumiechumiech Szczególnie ślimak robi wrażenie. Wracając do tematu retuszowanych zdjęć - moim zdaniem takie zdjęcie staje się.... zwykłą grafiką komputerową. Sztuką jest zrobić zdjęcie korzystając jedynie z możliwości i ustawień aparatu - i takim je pozostawić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:14  
Cytuj
No to pochwal się swoimi fotkami ekspercieumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
No to pochwal się swoimi fotkami ekspercieumiech


napisał że zbyt intymne żeby pokazywać
ale komentować cudze to jak najbardziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
No to pochwal się swoimi fotkami ekspercieumiech


CYTAT
napisał że zbyt intymne żeby pokazywać
ale komentować cudze to jak najbardziej


Widocznie nie ma żadnych zdjęć a napisać coś musiałumiechumiech


To ja wkleję swoje intymności z naszych lasów.



Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:45  
Cytuj
Chłopcy - wypaczacie temat. Idźcie charkać gdzie indziej. Jeśli ktoś tu zamieszcza zdjęcia, to po to, żeby je komentować. Chcecie komentowac komentujących - macie temat Hydepark.

andrzejko - ładne zdjęcie - klasyczne i bez pomysłu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Chłopcy - wypaczacie temat. Idźcie charkać gdzie indziej. Jeśli ktoś tu zamieszcza zdjęcia, to po to, żeby je komentować. Chcecie komentowac komentujących - macie temat Hydepark.

andrzejko - ładne zdjęcie - klasyczne i bez pomysłu.


Wstaw swoje ekspercie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 16:59  
Cytuj
darius85 w Twojej "pseudo" skromności chyba kryje się coś więcej...genialne fotki i nie mów ,że to nie z lustrzanki bo nie wyobrażam sobie by zwykły kompakt cos takiego wyczyniał...apropos może więcej sepii ? chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Wracając do tematu retuszowanych zdjęć - moim zdaniem takie zdjęcie staje się.... zwykłą grafiką komputerową. Sztuką jest zrobić zdjęcie korzystając jedynie z możliwości i ustawień aparatu - i takim je pozostawić.


Mówisz i maszumiech
Błonia nad naszym pięknym Sanem
i zgadnij jakie to jest zdjęcie
zdjęcie nie jest retuszowane

Obrazek

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Chłopcy - wypaczacie temat. Idźcie charkać gdzie indziej. Jeśli ktoś tu zamieszcza zdjęcia, to po to, żeby je komentować. Chcecie komentowac komentujących - macie temat Hydepark.

andrzejko - ładne zdjęcie - klasyczne i bez pomysłu.

Nie w każdym zdjęciu chodzi o pomysł, czasem chodzi o uwiecznienie pięknego miejsca, widoku jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:10  
Cytuj
CYTAT

Nie w każdym zdjęciu chodzi o pomysł, czasem chodzi o uwiecznienie pięknego miejsca, widoku jezyk

warto jednak poznać choć trochę zasady robienia zdjęć
tak aby było piękne i ciekawe
czasem wystarczy przesunąć się 2-3 kroki
i to samo zdjęcie a jednak z pomysłem smiech2

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:10  
Cytuj
GB - wygląda na negatyw. umiechumiechumiech Bardzo często robię tam zdjęcia. Ze wzgledu na ilość różnorodnego ptactwa. Poza tym, to miejsce ma swój urok. Cztery lata temu gniazdowały tam Puchacze - niestety tylko jeden sezon, a zrobić dobre zdjęcia było trudno, bo w dzień siedziały w dziuplach a o zmroku, kiedy zaczynały żerować, wszystko się rozmazywało.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:19  
Cytuj
Miejsca nad Sanem są fajną inspiracjąumiech,
mam ich sporo,
ciekawa jestem Twoich zdjęć,
jak na razie to krytykujesz i nic poza tym.

Pustynia:

Obrazek

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 17:28  
Cytuj
Jadeit jakiego programu używasz do obróbki zdjęć ? - chciałbym cos lepszego od Gimpa ale mnie skomplikowanego od photoshopa - potrzebuje programu w którym będę mógł np. zmieniać kształty - powiekszac je lub pomniejszac bez naruszania całego obrazu na deformacje - tylko i wyłącznie wybrany obiekt - wie ktos może jaki program jest dobry do takiej obróbki ?chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 18:31  
Cytuj
CYTAT

ciekawa jestem Twoich zdjęć,
jak na razie to krytykujesz i nic poza tym.

mirek nie wklei i juz pisze dlaczego ;] zainteresowanie przekroczy wszelkie granice przyzwoitosci, liczba uzytkownikow forum zacznie lawinowo rosnac, invx z laguny 2 przesiadzie sie do laguny 3, a pozniej 4, reklamodawcy zaczna przychodzic na kolanach, a przeciez tego portalu wspierac nie mozna, stalowa wola zostanie okrzyknieta miastem narodzenia geniusza i zdjec na miare afgan girl, zjedzie sie tu animal planet z discovery, dolina sanu zostanie okrzyknieta cudem swiata, przyjada protestowac ekolodzy z rospudy, zablokuja budowe obwodnicy, podpala aluminiowe fabryki, zniszcza elektrownie, nie bedzie elektryfikacji i tramwajow na ktorych tak mu zalezy, ludzie straca prace, stalowa pociagnie na dno cale podkarpacie, a w koncu polske, zaczniemy pozyczac jeszcze wiecej od zachodnich sasiaow, wsciekli ludzie zaczna szukac winnego, mirek sprobuje uciekac w ukochane bieszczady, ale znajda go i tam, zrozpaczony mirek wyruszy na poloniny, ale wyda go latajacy nad nim wkur*iony orzel, rozpocznie sie wyscig z czasem, resztka sil dotrze na tarnice, zacznie robic rachunek sumienia, wtedy dopadnie go rozwscieczony tlum, padnie strzal, ale to nie bedzie taki zwykly strzal, gora, krzyz oraz bialy prorok - dopelni sie 3cia tajemnica fatimska i nastapi koniec swiata, chcecie tego ? ja nie, nie daj sie mirku i nie wklejaj ;]

el.B...

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 18:36  
Cytuj
CYTAT

mirek nie wklei i juz pisze dlaczego ;] zainteresowanie przekroczy wszelkie granice przyzwoitosci, liczba uzytkownikow forum zacznie lawinowo rosnac, invx z laguny 2 przesiadzie sie do laguny 3, a pozniej 4, reklamodawcy zaczna przychodzic na kolanach, a przeciez tego portalu wspierac nie mozna, stalowa wola zostanie okrzyknieta miastem narodzenia geniusza i zdjec na miare afgan girl, zjedzie sie tu animal planet z discovery, dolina sanu zostanie okrzyknieta cudem swiata, przyjada protestowac ekolodzy z rospudy, zablokuja budowe obwodnicy, podpala aluminiowe fabryki, zniszcza elektrownie, nie bedzie elektryfikacji i tramwajow na ktorych tak mu zalezy, ludzie straca prace, stalowa pociagnie na dno cale podkarpacie, a w koncu polske, zaczniemy pozyczac jeszcze wiecej od zachodnich sasiaow, wsciekli ludzie zaczna szukac winnego, mirek sprobuje uciekac w ukochane bieszczady, ale znajda go i tam, zrozpaczony mirek wyruszy na poloniny, ale wyda go latajacy nad nim wkurwiony orzel, rozpocznie sie wyscig z czasem, resztka sil dotrze na tarnice, zacznie robic rachunek sumienia, wtedy dopadnie go rozwscieczony tlum, padnie strzal, ale to nie bedzie taki zwykly strzal, gora, krzyz oraz bialy prorok - dopelni sie 3cia tajemnica fatimska i nastapi koniec swiata, chcecie tego ? ja nie, nie daj sie mirku i nie wklejaj ;]

ifeelgood Ty nie pij tyle , to nie będą ci się horrory śniły smiech2smiech2 a skoro już musisz, to wsadź głowę pod zimną wodę zanim usiądziesz do kompa smiech2smiech2 Nie zaśmiecaj wątku, tu o zdjęciach gadamy chytry a nie o tym co się komu zwidziało

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 18:53  
Cytuj
CYTAT

ciekawa jestem Twoich zdjęć,
jak na razie to krytykujesz i nic poza tym.
CYTAT

mirek nie wklei i juz pisze dlaczego ;] zainteresowanie przekroczy wszelkie granice przyzwoitosci, liczba uzytkownikow forum zacznie lawinowo rosnac, invx z laguny 2 przesiadzie sie do laguny 3, a pozniej 4, reklamodawcy zaczna przychodzic na kolanach, a przeciez tego portalu wspierac nie mozna, stalowa wola zostanie okrzyknieta miastem narodzenia geniusza i zdjec na miare afgan girl, zjedzie sie tu animal planet z discovery, dolina sanu zostanie okrzyknieta cudem swiata, przyjada protestowac ekolodzy z rospudy, zablokuja budowe obwodnicy, podpala aluminiowe fabryki, zniszcza elektrownie, nie bedzie elektryfikacji i tramwajow na ktorych tak mu zalezy, ludzie straca prace, stalowa pociagnie na dno cale podkarpacie, a w koncu polske, zaczniemy pozyczac jeszcze wiecej od zachodnich sasiaow, wsciekli ludzie zaczna szukac winnego, mirek sprobuje uciekac w ukochane bieszczady, ale znajda go i tam, zrozpaczony mirek wyruszy na poloniny, ale wyda go latajacy nad nim wkurwiony orzel, rozpocznie sie wyscig z czasem, resztka sil dotrze na tarnice, zacznie robic rachunek sumienia, wtedy dopadnie go rozwscieczony tlum, padnie strzal, ale to nie bedzie taki zwykly strzal, gora, krzyz oraz bialy prorok - dopelni sie 3cia tajemnica fatimska i nastapi koniec swiata, chcecie tego ? ja nie, nie daj sie mirku i nie wklejaj ;]


świetne,okokokok Ty masz tak bez wspomagaczy?goodgoodgood

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »