NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
przejście przez pasy na ulicy staszica, chamstwoo w biały dzień !
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:54  
Cytuj
ostatnio zauważyłam ze jadące samochody na głównej drodze krajowej z niska bądź do niska jeżdżą jak wieśniaki ,na przejściu niedaleko szkoły Staszica na Manhattan można się zabić gdyż tam jest droga dwupasmowa i gdy jeden się zatrzyma ty se idziesz a drugi ma to w du... i jedzie dalej debile powinny być tam światła mało razy wpadłabym tam pod samochód następnym razem zrobię zdjęcie numerów i złoże donos na tych dałnów za kółkami boks

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 21:54  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
ostatnio zauważyłam ze jadące samochody na głównej drodze krajowej z niska bądź do niska jeżdżą jak wieśniaki ,na przejściu niedaleko szkoły Staszica na Manhattan można się zabić gdyż tam jest droga dwupasmowa i gdy jeden się zatrzyma ty se idziesz a drugi ma to w du... i jedzie dalej debile powinny być tam światła mało razy wpadłabym tam pod samochód następnym razem zrobię zdjęcie numerów i złoże donos na tych dałnów za kółkami boks


To sa tylko tubylcy

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:02  
Cytuj
Masz racje dlatego żeby nikt mi tak nie powiedział nigdy nie puszczam ludzi na pasach. Dzieki temu nikt inny nie skasuje takiego kogoś na przejściu. Jeżeli już ktoś sie zatrzymał robię to samo, ale nigdy pierwszy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Masz racje dlatego żeby nikt mi tak nie powiedział nigdy nie puszczam ludzi na pasach. Dzieki temu nikt inny nie skasuje takiego kogoś na przejściu. Jeżeli już ktoś sie zatrzymał robię to samo, ale nigdy pierwszy

dobry sposób

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:12  
Cytuj
Wiesz czesto jest tak ze ludzie tamtędy ostro poginają ( ja też nie powiem że nie ). Jedziesz 80 km/h as ktoś nagle się zatrzymuje by puscic pieszego i wtedy o ile ktoś się zagapi jest mocno nieciekawie. Dlatego nie chcąc robić komuś problemu wolę pojechać bez puszczania

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:14  
Cytuj
no to gratuluje wam rozwagi ale mówię wam masakara tam jest boks

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
no to gratuluje wam rozwagi ale mówię wam masakara tam jest boks

Czy ja wiem 100m wczesniej jest przejscie ze swiatlami przed szpitalem przejdz sie tam i nie utrudniaj zycia kierowcom. Bo i tak sa swiatla na swiatlach. A jak idziesz to dla zdrowia przejdz sie ten kawalek dalej, lub przejdz wczesniej przez pasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:26  
Cytuj
O.K ale mówisz chyba o tym że chcesz przejść wszystkie cztery pasy drogi,czyli - nie zatrzymując się na "wysepce"? Ja nie czuję się w obowiązku zatrzymywać jeżeli widzę że Ty masz przed sobą "wysepkę" bo wtedy to Ty masz obowiązek się zatrzymać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:30  
Cytuj
nie chodzi mi o wysepkę tylko o ulice a drugi samochód ma obowiązek się zatrzymać a po ta są tam pasy żeby z nich korzystać wiele razy widziałam jak o mało nie potracą kogoś nie chodzi mi o mnie ale o ludzi bo ja tam mieszkałam i widziałam z okna co wyprawiająmlotek ]

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:35  
Cytuj
CYTAT

Czy ja wiem 100m wczesniej jest przejscie ze swiatlami przed szpitalem przejdz sie tam i nie utrudniaj zycia kierowcom. Bo i tak sa swiatla na swiatlach. A jak idziesz to dla zdrowia przejdz sie ten kawalek dalej, lub przejdz wczesniej przez pasy.

to jest smieszne co napisales, bo po co tam jest przejsciew takim razie? a po co utrudniac kierowcom, jak powinni tam jezdzic 50 km/h? ja ze wzgledu na to przejscie nigdy sie nie rozpedzam i przepuszczam piszych bo wiem jak ja tam jestem to mi ciezko przejsc jak auta sa rozpedzone,a jak cudem jeden sie zatrzyma do drugi nawet nie widzi takiej potrzeby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:44  
Cytuj
no pan wyżej ma racjeok

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11657
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 06:43  
Cytuj
Problem wymuszania pierszeństwa przez kierowców na przejściach ze światłami i bez dotyczy całej Stalowej Woli - i pewno sięga dużo dalej.

Dochodzi wręcz do sytuacji - gdy kierowca który zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych na dwupasmówce, stwarza w ten sposób sytuację niebezpieczną, bowiem ryzykuje że ktos mu zaparkuje w tyłku, a na sąsiednim pasie albo jest ostre hamowanie, bo pieszy(piesi) juz idą, albo tego hamowania nie ma i trzeba uskakiwać.

Wszystko dlatego, że kazdy kierowca uważa, że jeszcze chwilke moga poczekać - aż ON przejedzie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 08:22  
Cytuj
CYTAT

Czy ja wiem 100m wczesniej jest przejscie ze swiatlami przed szpitalem przejdz sie tam i nie utrudniaj zycia kierowcom. Bo i tak sa swiatla na swiatlach. A jak idziesz to dla zdrowia przejdz sie ten kawalek dalej, lub przejdz wczesniej przez pasy.
CYTAT

to jest smieszne co napisales, bo po co tam jest przejsciew takim razie? a po co utrudniac kierowcom, jak powinni tam jezdzic 50 km/h? ja ze wzgledu na to przejscie nigdy sie nie rozpedzam i przepuszczam piszych bo wiem jak ja tam jestem to mi ciezko przejsc jak auta sa rozpedzone,a jak cudem jeden sie zatrzyma do drugi nawet nie widzi takiej potrzeby

To nie jest śmieszne tylko prawdziwe, na takim przejściu bez świateł można przechodzić wtedy gdy nie ma dużego ruchu. Jeśli jest bardzo duży ruch, to chyba pieszemu łatwiej przejść te 100m na światła z sygnalizacją? A tak pozatym rozmawiałem z kolegą z manchatanu i mówi że on takich problemów nie ma, owszem zdarza się że trzeba poczekać minutę żeby przejść ale to chyba nie problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:33  
Cytuj
to zgłoś aby usunęli przejście ciekawe co na to mieszkańcy Manhattanuumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:43  
Cytuj
Trochę śmieszny ten temat bo ciągle gadacie o jednym.
Problem ma pieszy a nie kierowca chce przejść przez pasy i żyć to wejdź na pasy widząc że nic nie jedzie, wtedy ma pewność że może cie tylko powietrze przejechać i problem rozwiązany .
A jak widzisz ze jadą samochody to po jakie g**no się pchać na te przejście .
Zobaczymy co ty będziesz mówił/a jak będziesz miała prawo jazdy i samochód i przyjdzie ci jechać przez całe miasto stać na każdych światłach i na sam koniec jeszcze pieszy ci się w***ie przed auto !!!

//moderowano/ zubrstw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:51  
Cytuj
o losie następny zmotoryzowany mądrala niestety muszę cię zmartwić ale nie tylko to mój problem ale wielu ludzi którzy tam mieszkają ,prawko mam auto tez a forum jest po to aby podyskutować na rożne tematy a ten jest o przejściu na Staszka i rozmawianie na inny temat na tym forum na inny temat lub nie na temat grozi usunięciem poczytaj regulamin sciana i nie klnij mlotek

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 16:08  
Cytuj
CYTAT

To nie jest śmieszne tylko prawdziwe, na takim przejściu bez świateł można przechodzić wtedy gdy nie ma dużego ruchu. Jeśli jest bardzo duży ruch, to chyba pieszemu łatwiej przejść te 100m na światła z sygnalizacją? A tak pozatym rozmawiałem z kolegą z manchatanu i mówi że on takich problemów nie ma, owszem zdarza się że trzeba poczekać minutę żeby przejść ale to chyba nie problem?


z takim wnioskowaniem to ty wogole z domu nie powinines wychodzic, masz racje nie problem jest poczekac, ale jak w temacie, chodzi o kierowcow kotrzy mimo tego ze widza inny pojazd kotry juz przepuszcza kogos to mimo to jada.kazdemu sie spieszy ale zaliczy kogos na masce to to nie bedzie juz pyskowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 17:40  
Cytuj
CYTAT

To nie jest śmieszne tylko prawdziwe, na takim przejściu bez świateł można przechodzić wtedy gdy nie ma dużego ruchu. Jeśli jest bardzo duży ruch, to chyba pieszemu łatwiej przejść te 100m na światła z sygnalizacją? A tak pozatym rozmawiałem z kolegą z manchatanu i mówi że on takich problemów nie ma, owszem zdarza się że trzeba poczekać minutę żeby przejść ale to chyba nie problem?

CYTAT

z takim wnioskowaniem to ty wogole z domu nie powinines wychodzic, masz racje nie problem jest poczekac, ale jak w temacie, chodzi o kierowcow kotrzy mimo tego ze widza inny pojazd kotry juz przepuszcza kogos to mimo to jada.kazdemu sie spieszy ale zaliczy kogos na masce to to nie bedzie juz pyskowac

Czytaj ze zrozumieniem to co ktoś pisze.
Jeśli stoisz przy przejściu i ci się znudzi widzisz że jedzie auto wolniej i pchasz się przed niego to nie dziw się że nie hamują.
Odnośnie:
CYTAT
[cytat]Masz racje dlatego żeby nikt mi tak nie powiedział nigdy nie puszczam ludzi na pasach. Dzieki temu nikt inny nie skasuje takiego kogoś na przejściu. Jeżeli już ktoś sie zatrzymał robię to samo, ale nigdy pierwszy

CYTAT
dobry sposób

to żartowałem. Jeśli jedzie ciąg samochodów na obu pasach i jeden z nich się zatrzyma a drugi nie, to ten który się nie zatrzymał odpowiada za to i w KRD jest przewidziana za to kara jeśli dobrze pamiętam 500zł i 6 lub 9pkt karnych.
Co do samego posta autorki to zdjęcie nic ci nie da bo na zdjęciu auto stoi, więc należałoby nagrać film, z takiego zdarzenia i wtedy przekazać go na policję. Jeśli jeden samochód się zatrzymuje to i ja bo nie zamierzam kogoś przejechać i mieć go na sumieniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11657
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 20:02  
Cytuj
Kierowca przed przejściem dla pieszych ma zwolnić, i zachować szczegóną ostrozność. Szczególnie to widać na przejściu dla pieszych za stokrotką - auta rozpędzają się spod skrzyżowania koło lotosu, i nik nie ma zamiaru nawet zdjąc nogi z gazu - zostaje pośpiech i uskakiwanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 11:35  
Cytuj
no i proszę dziś rano potrącili tam dziewczynę jak szła do szkoły świetnie brawo !

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
no i proszę dziś rano potrącili tam dziewczynę jak szła do szkoły świetnie brawo !

Mówisz o tym:
"Policjanci ze Stalowej Woli pracowali dzisiaj rano na miejscu wypadku drogowego w którym ucierpiała 16-latka. Młoda kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierowcę samochodu. Z ogólnymi potłuczeniami trafiła do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli na ulicy Staszica około godz. 6.50. Jak wynika z dotychczasowych wstępnych ustaleń, 37-letni kierowca samochodu marki Skoda Felicja nie zachował ostrożności i potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 16-letnią dziewczynę, mieszkankę powiatu niżańskiego. Piesza doznała ogólnych potłuczeń i trafiła do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy skody. Mężczyzna był trzeźwy.

Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11657
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 17:46  
Cytuj
Tamto przejście jest bardzo niebezpieczne - od Stalowej Woli - rozpędzające się samochody startujące ze skrzyzowania. Od Niska - wariaci wyskakujący z odległego niby zakrętu. Nieciekawie się robi, jak człowiek ugrzęźnie na wysepce. Bardzo niebezpiecznie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:03  
Cytuj
Tam było tak od zawsze - gdy wysiadałem do szkoły i cała grupka młodzieży z plecakami czekała przy pasach to nikt sie nie zatrzymywał żeby przepuścić - wkońcu ktos się wyrywał samochody dynamicznie po hamulcach - ale co z tego skoro z przeciwległego pasu nawet tacy mądrzy kierowcy ZMKS nie potrafią sie zatrzymać by przejśc całe pasy tylko 10 osób stoi po środku przejścia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11657
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 18:10  
Cytuj
I to cały czas jest problem z tym jacy kierowcy jeżdża po drogach. Są kraje, gdzie w mieście wystarczy podnieść rękę do góry tak, aby nadjeżdżający to widzieli - i wszyscy się zatrzymują, żeby pieszy mógł przejść.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2011r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
I to cały czas jest problem z tym jacy kierowcy jeżdża po drogach. Są kraje, gdzie w mieście wystarczy podnieść rękę do góry tak, aby nadjeżdżający to widzieli - i wszyscy się zatrzymują, żeby pieszy mógł przejść.

W niemczech wystarczy być 1m od krawężnika i już się zatrzymują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »