NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Akademia Dobrej Jazdy,
Posty: 2
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:39  
Cytuj
Słyszał ktoś coś o tej firmie?

Prawko można zrobić za 1000 zł + 160 zł egzamin.

Korzystał ktoś z usług? Ktoś coś słyszał o tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 20:22  
Cytuj
Prawko u nich kosztuje 1100 zł, a jeżeli chcesz robić prawko to zrób jak najszybciej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: St.Wola/Gliwice
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 20:38  
Cytuj
Polecam. Znam osobiscie intruktora, pelen profesjonalista. http://prawkostalowa.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 20:53  
Cytuj
Jako, że ich stronka troszke kuleje to możę od Was się dowiem. Orientujecie sie jakie zniżki dla studentów i od kiedy rozpoczyna się kurs?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 21:00  
Cytuj
Jeżeli chcesz chodzić tam na prawko to musisz najpierw zadzwonić i się zapisać to wtedy ci powie kiedy masz przyjść na kurs.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 21:25  
Cytuj
mlotek ale kretactwosmiech2 haha zeby wiedziec kiedy jest kurs to trzeba sie zapisac. Brawo. Pewnie malo ludzi chetnych. Bez sensu w innych szkolach jazdy normalnie jest napisane co kiedy i gdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 21:35  
Cytuj
Może w innych, ale nie powiedziane jest że we wszystkich, jak się dzwoni i się zapisuje to mówi kiedy się zaczyna kurs, przecież nie przyjdzie ktoś w połowie kursów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 10:48  
Cytuj
Ciemniakiem jestes Ty. Co to za szkoła nauki jazdy jak na stronie nie ma totalnie zadnej informacji nawet o tej szkole. Ktos naiwny wkreci sie w to bo taniocha, a potem przyjdzie czas egzaminu a tu pustka. To jest moje zdanie na temat takich pseudo szkolek jazdy.
A ty siwa jestes pewnie coreczka/kuzynka/zona instruktora i dlatego tak reagujesz na krytyke tej szkolki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 12:10  
Cytuj
A kurs teoretyczny gdzie się odbywa, kto prowadzi nauke jazdy i gdzie mają plac manewrowy, wie ktoś?? Bo na stronie nic kompletnie o tym nie ma... nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Ciemniakiem jestes Ty. Co to za szkoła nauki jazdy jak na stronie nie ma totalnie zadnej informacji nawet o tej szkole. Ktos naiwny wkreci sie w to bo taniocha, a potem przyjdzie czas egzaminu a tu pustka. To jest moje zdanie na temat takich pseudo szkolek jazdy.
A ty siwa jestes pewnie coreczka/kuzynka/zona instruktora i dlatego tak reagujesz na krytyke tej szkolki.

marreq to ty jesteś *** i to taki konkretnie pospolity mlotek A ta stronka nie jest jeszcze do końca zrobiona mlotek i żadna rodziną nie jestem tego instruktora hahaha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 20:06  
Cytuj
Może żęby troszke uspokoić temat, spytam: Czy jest ktoś kto już robił lub robi tam kurs na prawo jazdy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 20:32  
Cytuj
Ja robie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Ja robie


No to skoro się orientujesz to nie mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie?? Chyba jeździsz już na placu, chodzisz na teorie a i instruktor zapewne Ci się przedstawił?? czy to jakaś tajemnica tylko dla wybrańców?? To są podstawowe informacje i nigdzie ich nie ma, a to też jest jakieś kryterium przy wyborze ośrodka...
Więc, czy będziesz tak miła i uchylisz rąbka tej ogromnej tajemnicy??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 20:43  
Cytuj
Polecam wam z czystym sumieniem auto moto szkołę. Zamiast się kłócić i wypytywać koleżankę, zerknijcie na ich stronkę. Tajemnic niema. Wszystko dokładnie opisane. Kiedy wykłady, gdzie znajduje się plac, jaka cena. Robiłem tam prawko i żadnego problemu z niczym zupełnie nie było. Zdałem za pierwszym razem. Dużo miałem jazd w tbg a to chyba też ważne. goodumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Polecam wam z czystym sumieniem auto moto szkołę. Zamiast się kłócić i wypytywać koleżankę, zerknijcie na ich stronkę. Tajemnic niema. Wszystko dokładnie opisane. Kiedy wykłady, gdzie znajduje się plac, jaka cena. Robiłem tam prawko i żadnego problemu z niczym zupełnie nie było. Zdałem za pierwszym razem. Dużo miałem jazd w tbg a to chyba też ważne. goodumiech

To że ty zadałeś za pierwszym razem to nie znaczy że wszyscy muszą zdać za pierwszym razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 21:31  
Cytuj
Nie polecam wybierać szkół nauki jazdy w bardzo "promocyjnej cenie" gdyż to co zaoszczedzicie na kursach pozniej wydacie na kolejne podejscia do egzaminów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2011r. 22:38  
Cytuj
Siwa możesz odpowiedzieć koleżance Monka na jej pytania? Nie ukrywam, że mnie tez interesuje odpowiedź na jej pytania. Z góry dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2011r. 22:52  
Cytuj
CYTAT

No to skoro się orientujesz to nie mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie?? Chyba jeździsz już na placu, chodzisz na teorie a i instruktor zapewne Ci się przedstawił?? czy to jakaś tajemnica tylko dla wybrańców?? To są podstawowe informacje i nigdzie ich nie ma, a to też jest jakieś kryterium przy wyborze ośrodka...
Więc, czy będziesz tak miła i uchylisz rąbka tej ogromnej tajemnicy??


Jeszcze nie jeżdże, a teorie są na poniatowskiego 8, plac manewrowy jest w Rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ADJ
ADJ
ADJ
Posty: 2
Dołączył: 3 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 12:05  
Cytuj
Jako właściciel myślę że powinienem wyjaśnić kilka kwestii.
Parę dni temu wstecz nasza strona niestety faktycznie szwankowała - wina webmastera.
Teraz ze stroną już wszystko jest ok i serdecznie na nią zapraszam.
Telefon z zapytaniem kiedy odbywa się najbliższy kurs wcale nie zobowiązuje do zapisania się na kurs ! Jest to bzdura wyssana z palca, poza tym kiedy odbywa się najbliższy kurs można zawsze znaleźć na naszej stronie ********.
Fakt że mamy bardzo konkurencyjną cenę ********** nie świadczy o niskiej jakości wykonywanych usług!
cena 1.100 zł za kurs jest ogólnie przyjętą ceną w Polsce, w większych miastach takich jak Warszawa, Lublin, Rzeszów gdzie jest zdrowa konkurencja kursanci płacą po 1.100 za kurs, tylko stalowowolskie szkoły sztywno trzymają się wygórowanych cen i zarabiają ogromne pieniądze na kursantach, ale my jako Akademia postanowiliśmy to zmienić - w Stalowej Woli nadszedł czas konkurencyjnych cen w kursach nauki jazdy!!
Wykłady przeprowadzane są na ulicy poniatowskiego 8 (w miejscu gdzie kiedyś była restauracja europejska, a dokładnie przy solarium pacyfic na pierwszym piętrze - również w solarium można uzyskać wszystkie informacje na temat kursu), zajęcia staramy się przeprowadzać na weekendach oraz wieczorami na tygodniu (staramy się dostosować do planu dnia kursantów).
Kadra nauczycielska, jaka prowadzi wykłady/jazdy praktyczne jest podana na naszej stronie.
Natomiast plac manewrowy znajduję się przy szkole "ekonomik" w Rozwadowie i jest on oczywiście wyłączony z ruchu innych pojazdów.
Mam nadzieję że rozwiałem wszystkie wątpliwości.
W razie dodatkowych pytań, chętnie odpowiem.
//moderowano/ zubrstw - moderowano el. autoreklamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 18:27  
Cytuj
Jestem ciekawy jaką zdawalność ma ta szkoła czy też akademia i na jakich samochodach jeżdżą. Atrakcyjna cena nie zawsze idzie w parze z jakością usług, a jak jest w tej szkole? może wypowie się osoba która robiła tam prawko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 22:13  
Cytuj
Wow super oferta!

Ale na stronie to super pierdoły macie cyt.:
"Skoncentrowaliśmy się na jednej kategorii, by po to co robimy robić najlepiej" - o co chodzi?

"Obecnie ponad 80% kursantów kończy test bez konieczności jego powtórnego zdawania. Z kolei część praktyczną zdaje tylko ok. 3% osób. Od nowego roku może się okazać, że problemem na egzaminie nie będzie ruszanie pod górkę i parkowanie tyłem, ale rozwiązywanie skomplikowanych krzyżówek drogowych."

3% zdaje teraz jazdę toż to pogrom!

Od nowego roku faktycznie problemem może być udzielenie odp. na skomplikowaną sytuację czy na czerwonym świetle mogę jechać czy nie mogę? odp. TAK/NIE bo taka mniej więcej formuła nowego egzaminu ma być.

Admin dobrej jazdy do zwolnienia - chyba że oni taki poziom reprezentują jak informacje na ich stronie no to wtedy zrozumiałe skąd ta cena...

Ja już prawko mam także kłopot z wyborem z głowy, ale polecam pod rozwagę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ADJ
ADJ
ADJ
Posty: 2
Dołączył: 3 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
Jestem ciekawy jaką zdawalność ma ta szkoła czy też akademia i na jakich samochodach jeżdżą. Atrakcyjna cena nie zawsze idzie w parze z jakością usług, a jak jest w tej szkole? może wypowie się osoba która robiła tam prawko?


Auta to oczywiście peugeoty 207 - takie same jak na egzaminie państwowym w ośrodku WORD. Tak jak piszę kolega Żubr, nie chce sam się wypowiadać na temat jakości kursu,oraz zdawalności ponieważ automatycznie to będzie potraktowane jako autoreklama.
CYTAT
Od nowego roku faktycznie problemem może być udzielenie odp. na skomplikowaną sytuację czy na czerwonym świetle mogę jechać czy nie mogę? odp. TAK/NIE bo taka mniej więcej formuła nowego egzaminu ma być.

Masz rację, ale niestety nie do końca. Zmienia się znacznie więcej.
Nie będzie odpowiedzi TAK/NIE jak to sugerujesz, dalej będą do wyboru trzy odpowiedzi, ale tylko JEDNA z nich będzie poprawna.
Skończy się również korzystanie z ogólnodostępnej bazy 300 pytań. To z niej komputery układały część teoretyczną egzaminu. Teraz przyszli kierowcy nie będą mogli już wkuć na blachę wszystkich odpowiedzi. Nowa baza według założeń będzie liczyła 3 tysiące pytań, a co ważniejsze, nie będą one udostępniane na płytach cd, czy też w formie książek. Pozostaną tajne, aż do egzaminu.
"Skoncentrowaliśmy się na jednej kategorii, by po to co robimy robić najlepiej" - Nasz ośrodek skupił się wyłącznie na kategorii B, ponieważ chcemy naprawdę przyłożyć się do szkoleń prowadzonych w tym zakresie. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowościami oraz zmianami w przepisach odnośnie tej kategorii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2011r. 11:53  
Cytuj
I jak? Jest ktoś kto się zapisał na kurs, który startował 12 grudnia? Jak wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
I jak? Jest ktoś kto się zapisał na kurs, który startował 12 grudnia? Jak wrażenia?


Tak. Ja zapisalem sie na kurs kilka miesiecy temu i nie zaluje!! Caly kurs przeprowadzony naprawde bardzo profesjonalnie i na najwyzszym poziome przy BARDZO konkurencyjnej cenie!! Naprawde potrafia nauczyc jazdy i przepisow drogowych, wczesniej jezdzilem tylko po drogach polnych i nie ukrywam ze obawialem sie pierwszej jazdy po miescie ale dzieki krotkim przeszkoleniu i obyciu sie z autem na placu pierwsza jazda po STW wyszla calkiem niezle (tak mi sie spodobalo ze na nastepna jazde chcialem sie umowic juz na nastepny dzien)umiech Na zakoncznie moge dodac ze mi, mimo raczej malej praktyki za kierownica udalo sie zdac za PIERWSZYM razem wiec to chyba jest najlepsza rekomendacja tej Akademi. To naprawde jest Akademia Dobrej Jazdy i szczerze polecam ja kazdemu. Autka tez maja wypasione (skora, klima) nie czesto sie to chyba zdarza, zawsze czyste i pachnace. Stronka rzeczywiscie lipnie dziala i przydalo by sie to poprawic ale caly kurs i przygotowanie kursanta na naprawe wysokim poziomie. Pozdrowienia dla pana Marka i całego zespolu ADJ. Pozdrawiam i bede polecal znajomymumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2012r. 23:28  
Cytuj
zapomnialem dodac ze przy okazji wykladow mozna poznac naprawde fajne dziewczyny ktore przychodza do sasiedniego solariumsmiech2smiech2 jeszcze raz pozdrawiam i POLECAM ADJ!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »