NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:21  
Cytuj
Andrzejku jestem już zbyt dorosły żeby mnie to bawiło!!!!! Ale miło popatrzeć jak tryskacie "inteligencją".Ja pod względem wiekowym śmiało móglbym być waszym ojcem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 14:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Chyba mam wenę fractalku. goodgoodgood


To pisz póki masz wenę ;]
I publikuj tutaj chytry

Ja zaprojektuję okładkę^^

Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 17:08  
Cytuj
fractal piękna okładka. Ale brakuje panu z trzema kosami w nicku flagi tęczowej ,którą pali jako stary homofob...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
ja bym chcial by sie wreszcie raz na zawsze kwestie klamcow i ludzi bez honoru na stalowym miescie wyjasnily :] zgubilem sie i jakos chronologicznie bym poprosil^^ jestem pewien ze dzieki temu, bez balaganu w 10 tematach, dojda zwasnione strony do porozumienia i pokoj na stalowym miescie nam na czas dlugi zapanuje ;]



A od kiedy ty się taki porządny zrobiłeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:40  
Cytuj
CYTAT

A od kiedy ty się taki porządny zrobiłeś?

ziom, jak chcesz sprowokowac to sie przynajmniej postaraj ;], jakis wjazd na rodzicow przynajmniej :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:50  
Cytuj
A co? Molestowali Cię?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 21:55  
Cytuj
CYTAT

Widać komu najbardziej na tym forum przeszkadza cenzura. W tym temacie zabierają głos głowinie moderatorzy i byli moderatorzy. Wydaje mi się że o czymś to świadczy.


Widzę, że nieśmiało ale powoli się rozkręcaszumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
A co? Molestowali Cię?

ehh chyba rodzice nie dzialaja ;p, jak napisze ze zrobilem sie porzadny po tym jak zobaczylem twoja stara mieszajaca bigos kolanem to przejdzie ?;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Poznałem twoje \"zasady\" na portalu, który podaje informacje jako pierwszy.
- zasada pierwsza - nie ma większego chama nad el.banana
- zasada druga - el.banan nie ma zasad umiech

Ile masz tutaj nicków?goodgoodgoodgoodgood


miriam z tego co pamiętam na tym forum masz przynajmniej dwa nickiumiechumiech Drugi damskiumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:11  
Cytuj
Do el.Banana:
Zadałem ci pytanie w temacie
Zrób sobie dynię na Halloween
http://stalo(...)id=23809
odpowiedz

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:27  
Cytuj
Raczej nic nie przeczyta bo za obrażanie moderatora post wyleciał moimi rękami. chcecie się bawić to tutaj. Twój post był ok ale nie ma edycji poza wycieczkami osobistymi ale samsobie jesteś winien. A co do hallowen to ludzie mają gdzies korzenie - fajnie że wchodzi nowa moda do Polski

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:31  
Cytuj
No proszę, mamy przykład o co mi chodzi. Przy byle okazji kasujecie niewygodne dla siebie wypowiedzi. A ty szczególnie jesteś aktywny - czyżby nowy moderator był lekko ułomny i musisz go wspierać???

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:34  
Cytuj
Nie kolego napisałeś bardzo interesujący wpis w tamtym temacie. i na sam koniec sam go zepsułeś wycieczką osobistą.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:37  
Cytuj
Bokser, w co drugim poście wyzywasz każdego kto ma odmienne poglądy od idiotów, a potem dziwisz się że kasują...

Wyluzuj katoliku umiech poczytaj nauki o miłosierdziu umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
No proszę, mamy przykład o co mi chodzi. Przy byle okazji kasujecie niewygodne dla siebie wypowiedzi. A ty szczególnie jesteś aktywny - czyżby nowy moderator był lekko ułomny i musisz go wspierać???


Czytałem ten twój wpis. Co tam wg. ciebie było niewygodnego dla SM? Obraziłeś el.Banana a ten jak każdy użytkownik ma prawo do ochrony. Jacek ci wyjaśnił w czym problem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Nie kolego napisałeś bardzo interesujący wpis w tamtym temacie. i na sam koniec sam go zepsułeś wycieczką osobistą.




Panie zarządco! podobno mialo tu nie być moderacji i każdy mial pisać na własną odpowiedzialność! Skoro tak to czemu kasujecie niewygodne wpisy?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:42  
Cytuj
Cyferek, czytaj ze zrozumieniem i od początku a nie od końca i tylko wybrane posty. Moderowany był wpis pod artykułem. Link jest w poście boksera.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Cyferek, czytaj ze zrozumieniem i od początku a nie od końca i tylko wybrane posty. Moderowany był wpis pod artykułem. Link jest w poście boksera.



Ja czytam ze zrozumieniem w przeciwieństwie do was! To wam nagle znikają wpisy i równie szybko się pojawiają! nie pytaj o których wpisach mówię bo dobre wiesz co zniknęło i nagle się pojawilo! Oświeć mnie panie gdzie jest ten link bo to co znalazłem to nie dotyczy tego tematu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:51  
Cytuj
te, Andrzejek nie uwłaczaj komuś, że czyta bez zrozumienia. Takie to typowe w twoim wykonaniu. Napisałem ponownie komentarz, tylko bez pytania do bananika czy jest durny czy udaje takiego. Kasujecie wypowiedzi ludzi, którzy mają coś do powiedzenia a ci widząc to spierniczają stąd czym prędzej obiecując sobie, że noga ich więcej tu nie postanie. Ja przeciwnie - jestem jak czyrak na dupie. Sorry, nie obrażajcie się chłopaki. Będę was bolał.chytry

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:53  
Cytuj
W tym temacie nie było moderowania. Aha co sądzicie o zasadach z innych for gdzie hyde park jest co miesiąc nowy? Nie dotyczy listopada oczywiście

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cyferek, czytaj ze zrozumieniem i od początku a nie od końca i tylko wybrane posty. Moderowany był wpis pod artykułem. Link jest w poście boksera.



Ja czytam ze zrozumieniem w przeciwieństwie do was! To wam nagle znikają wpisy i równie szybko się pojawiają! nie pytaj o których wpisach mówię bo dobre wiesz co zniknęło i nagle się pojawilo! Oświeć mnie panie gdzie jest ten link bo to co znalazłem to nie dotyczy tego tematu!


Bo to nie dotyczy tego tematu. Kto pisał, że dotyczy tego tematu? Po za tobą oczywiścieumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:57  
Cytuj
CYTAT

Czytałem ten twój wpis. Co tam wg. ciebie było niewygodnego dla SM? Obraziłeś el.Banana a ten jak każdy użytkownik ma prawo do ochrony. Jacek ci wyjaśnił w czym problem.

No to niech wykasuje wyrazy które go obrażają a nie cały post. Tak najlepiej i najłatwiej. Nie wiem czy banana obraziłby się za to że zapytałem go czy jest durny czy udaje takiego. Sam odpowiedziałby lepiej od was, chyba że potrzebuje takich pożałowania godnych adwokatów.:cwaniak:

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
te, Andrzejek nie uwłaczaj komuś, że czyta bez zrozumienia. Takie to typowe w twoim wykonaniu. Napisałem ponownie komentarz, tylko bez pytania do bananika czy jest durny czy udaje takiego. Kasujecie wypowiedzi ludzi, którzy mają coś do powiedzenia a ci widząc to spierniczają stąd czym prędzej obiecując sobie, że noga ich więcej tu nie postanie. Ja przeciwnie - jestem jak czyrak na dupie. Sorry, nie obrażajcie się chłopaki. Będę was bolał.chytry


Tutaj masz hydepark i możesz być czyrakiem na dupie a nawet dupą. Jak sobie chceszumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
W tym temacie nie było moderowania. Aha co sądzicie o zasadach z innych for gdzie hyde park jest co miesiąc nowy? Nie dotyczy listopada oczywiście



Komu te bajeczki chcecie wciskać?! Wystarczyło mi 5 minut na tym forum i na moich oczach zginęły wpisy!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
No to niech wykasuje wyrazy które go obrażają a nie cały post. Tak najlepiej i najłatwiej. Nie wiem czy banana obraziłby się za to że zapytałem go czy jest durny czy udaje takiego. Sam odpowiedziałby lepiej od was, chyba że potrzebuje takich pożałowania godnych adwokatów.:cwaniak:


Już było to kilka razy pisane. Specyfika tamtego forum jest taka, że nie da się edytować komentarzy. Wylatuje cały post. To techniczna sprawa a nie widzimisię zarządu. Moderatorzy z tego forum nie są moderatorami na tamtym forum.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »