NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Puszczamy lampiony szczęścia , :D
Posty: 3
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 17:30  
Cytuj
Witam serdecznie wszystkich użytkowników facebook'a zwłaszcza tych których zainteresuje mój pomysł umiech Pomyślałam że znalazło by się może kilka, kilkanaście lub najlepiej kilkadziesiąt osób które chciały by się spotkać w jednym miejscu (do uzgodnienia) i puścić w niebo "latający lampion". Ten praktykowany w Chinach i Tajlandii zwyczaj jest pięknym i fascynującym sposobem na rozświetlenie nocnego nieba. Tradycja puszczania lampion...ów jest praktykowana w tych krajach od 2000 lat. Według tamtejszych wierzeń zapisane na lampionie życzenie spełni się, gdy wzniesie się on do nieba. Koszt takiego lampionu to 3-4 zł/ szt, żadne pieniądze tak naprawdę, a efekt przepiękny! Chciałbym bardzo żeby takie spotkanie wypaliło i może w pózniejszym czasie było powtarzane co roku lub w czasie jakichś ważniejszych wydarzeń umiech Nie jest to ani niebezpieczne ani też
skomplikowane a zajmuje zaledwie jakieś 2-3min, myślę więc że każdy znajdzie około 30min aby się spotkać wieczorem i zrealizować ten pomysł umiech Efekt murowany a przede wszystkim niezapomniane wrażenia! Termin przewidywany na dzień bicia rekordów czyli 12- 11- 2011.
Liczymy na waszą obecność zapraszajcie znajomych i znajomych znajomychumiech


http://www.faceb(...)33582263

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 17:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 18:06  
Cytuj
Postaram sie być

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:00  
Cytuj
Pomysł bardzo fajny, postaram się być. Gdzie można taki lampion nabyć?

A może nie 12-11 tylko 11-11 w dzień niepodległości? Było by to takie miłe uczczenie święta niepodległości.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:02  
Cytuj
W tesco widziałem w kawiacirni tej na roku po 8zł/sztuka - ja bede z allegro brał

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:32  
Cytuj
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=lataj%C4%85ce+lampiony link na allegro do głównej z lampionamismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 19:48  
Cytuj
Jak będzie zimno i wietrznie to lampiony nie odlecą, a jeśli odlecą a będzie wietrznie to stwarzają zagrożenie pożarem. Po drugie jak chcesz zrobić to w mieście czy okolicy musisz powiadomić o tym straż pożarną. Jeśli będzie tam ileś dziesiąt czy set osób musi być zgoda urzędu miasta na wydarzenie masowe... Chciałem coś takiego zrobić w rzeszowie. Chętnych było dużo, ale papierkowe sprawy zabiły pomysł. Można to zrobić na spontana, ale jak coś się stanie to wiesz...
A i nie kupujcie najtańszych lampionów bo są do d!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 20:36  
Cytuj
Można by to zrobić na błoniach nad sanem tam nie ma co spalićumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 23:13  
Cytuj
dzieci facebuka efekt będzie zajebisty jak spalicie komuś chałupę, ze szczęścia bezpieczniej puszczać bąkiok piszczie gdzie i kiedy a napewno odpowiednie służby sie pojawią:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2011r. 00:04  
Cytuj
Dzieci facebooka już wiedzą gdzie i kiedy.Służby sa poinformowane o takim zdarzeniu w mieście,straż jako pierwsza po to by "nie spalić komuś chałupy" smiech2 Poznań jakoś nie spłonął a ilość lampionów była ogromna.
Lampiony najlepiej kupić na allegro.Co do ilości osób to naprawdę ciężko powiedzieć.Myślę że będzie wystarczająco dużo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »