NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Pizzeria,
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 20:43  
Cytuj
No to w pore napisałas, bo już myślałem ,że to jakaś nowa technologia robienia pizzy - i ,że robisz smaka na forum chytry
Pizza Hut ma podobnie - boczną warstwe ma wyżej - tyle ,że jest to spowodowane wypełniem brzegów serem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 21:24  
Cytuj
Raz jadłem pizzę w resecie - chyba źle trafiłem, bo ser był dziwny, wytopiło się z niego dużo tłyszczu, który spłynął na spód pizzy. Pizza była ogólnie smaczna ale tłusta i bardzo ciężka w trawieniu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2011r. 22:58  
Cytuj
Jeżeli jadłeś przykładowo 4 sery to sie nie dziwie - wtedy jest bardzo tłusta - od mixu mozarelli, fety...w Resecie maja wszystko na minimu ocene - dobrą - ciato, świeże składniki, dobre sosy - w każdej innej zawsze mi czegoś brakuje lub cos mi nie pasuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 10:42  
Cytuj
Nie wiem jak fiori teraz bo z tego co piszecie to cos sie zmienilo, natomiast przed wakacjami jadlam ostatnia pizze stamtad i byla to moja ulubiona pizzeria umiech

Teraz jak juz zamawiamy to spod Ballady, wedlug mnie ceny nie sa wysokie jesli przelozymy je na ilosc. W dodatku placki robi chłopak który wczesniej pracowal w da grasso i maja zajefajny sos czosnkowy smiech2

I zdecydowanie bardziej mi odpowiada pizza zblizona do wloskiej. A najlepsza pizza to jest u mnie w domu jak już zechce mi się samej zrobić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 14:01  
Cytuj
Jersey Tobie ktoś płaci za reklame resetu?? bo jeżeli dalej tam pan tomasz na kuchni pracuje to życze smacznego,no chyba że szefostwo się ogarneło i mają nową ekipę oby.......chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:11  
Cytuj
Ja i moja żona do "resetu" po tym razie niestety zraziliśmy się. Teraz chyba przenieśli się w jakieś innemiejsce - nawet nie wiem gdzie. Mieliśmy kiedyś taki zamysł, zeby sprawdzić wszystkiepizzerie w Stalowej, ale z peryspektywy, szkoda zdrowia. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:16  
Cytuj
Anfija - nie wiem jak było kiedyś ponieważ gdy było w miejscu warki to tam nie chodziłem - ale zacząłem po zmianie lokalu - nie wiem czu kucharz sie zmienił ale pizza dla mnie jest na dobrym poziomie - kiedyś było to diablo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:19  
Cytuj
Warkę lubię, ale jakoś mnie tam nie ciągnie. Fajnie tam jest? Jaka atmosfera? Dają coś fajnego do jedzenia przy piwku? Skoro bywasz tam Jersey to opowiadaj umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:24  
Cytuj
Mirek Warke tam podają - tyle wiem chytry
Niestety nie chodzę - poniewaz jestem abstynentem.
A jeżeli chodzi o pizze to polecam także pizzerię w Sandomierzu na rynku za Jutrzenką ok
Najlepsza - 4 pory rokuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 18:27  
Cytuj
To, że dają tam warkę łatwo się domyśleć umiech

Jadłem kiedyś przy wejściu na "starówkę" w Sandomierzu świetną zapiekankę - z kebabem - po prostu pyszna. I nie da rady zjeść drugiej. Niestety nie pamiętam nazwy lokalu, bo na pewno poleciłbym.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2011r. 19:56  
Cytuj
http://warka.stalowa-wola.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2011r. 08:54  
Cytuj
Mirek to jest za tym białym budynkiem na starówce - w nim sie mieści urząd - może cywilny już nie pamiętam - to za nim jest poczta i lodziarnia a dokąłdnie między nimi jest własnie ten lokal o którym piszesz - podają tam także świetnego gyrosa ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 01:31  
Cytuj
Zapraszamy do klubu Alternatywy mamy pizze od jakiegos czasu a teraz już też dowozimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 09:39  
Cytuj
CYTAT

Przez lata zamawiałem pizzę z nieistniejącej już Diablo, pizzę właśnie Diablo, czasem ostrą, czasem łagodną.


Pizza Diablo (ostra) z całymi papryczkami chili, podwójnym czosnkiem i podwójną cebulą (cebulę i czosnek dorzucali gratis), sosem ostrym lub meksykańskim i oczywiście z serem na wierzchu to była moja ulubiona pizza. Żadna inna mi tak nie smakowała i nie smakuje, a ostra była że paliła na drugim końcu przewodu pokarmowego good
http://web.a(...)enu.html

Gdy powstał Reset po usłyszeniu paru pozytywnych opinii kilka razy zamawiałem stamtąd Peperosę - rzeczywiście była dobra (ale nie aż tak jak Diablo uśmiech), oryginalny smak i podwójny ser, do tego sos robiony jakby z hiszpańskiego przecieru pomidorowego (posiadałem takowy przywieziony z Hiszpanii, więc miałem porównanie), ale któregoś razu (październik 2008) po zamówieniu dostałem taką kaszanę: przypalona, mało sera i składników że zrezygnowałem i więcej nie zaryzykowałem.

Natomiast z tradycyjnych sosów pomidorowych najbardziej smakował mi z Rustiki 1 - jakby zwykły przecier pomidorowy ale doprawiony przyprawami - bardzo mi smakuje ale w żaden sposób nie mogę go "podrobić" domowym sposobem, może ktoś doradzi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 10:16  
Cytuj
Diablo - proszę - wróć...
Bez Ciebie, żadna pizza nie smakuje już tak samo ;-(

 
 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 17:24  
Cytuj
Teraz juz w Resecie nie pracuje Pan Tomek xD Są tam teraz same dziewczyny ktore robią pizze dla mnie dobra tylko ze cały czas podnoszą ceny ;p i to na wszystkim pozatym obsługa średnia i czesto jest tam zimno .
Rustica 2 , Capri ale Diablo było najlepsze to fakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 8 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2012r. 19:51  
Cytuj
wrócimyzarumienionyuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
wrócimyzarumienionyuśmiech


Przede wszystkim kiedy i gdzie? good
I czy będzie pizza Diablo I taka sama jak za dawnych czasów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 13:33  
Cytuj
Pizzerii w mieście nie brakuje, ale każdemu smakuje co innego (każdy ma jakieś swoje preferencje do do ciasta, składników, dodatków i sosów) trudno coś polecić. Ja dopisuję się do tych, którzy z sentymentem wspominają pizzę w "Diablo"good"Vera" z kurczakiem była rewelacyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2012r. 14:13  
Cytuj
Ostatnio zamowiłem pizze z Fiori niedosc ze przyjechała po 1,20h to jeszcze w pół zimna i całkowicie spalona nie wiem co tam sie teraz dzieje ze tak sie zepsuła to pizza kiedys nie wyobrażałęm sobie zjeść innej pizzy jak tylko z fiori ale po ostatnim chyba bede musił cos innego spróbować.Panie Giuseppe cos sie dzieje ze tak jest jak jest składniki lipa olej zamist oliwy ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 10:04  
Cytuj
Witam DIABLO wrocilo i smakuje tak samo ostro;) hehehehehehe w warce teraz podajaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 16:10  
Cytuj
Wpis powyżej to nie reklama ? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Wpis powyżej to nie reklama ?


scianascianasciana A czy Twój nick to nie reklama? co jezyk


CYTAT
Zapraszamy do klubu Alternatywy mamy pizze od jakiegos czasu a teraz już też dowozimy.


- no bo ten Twój wpis to już wogóle nie reklama mlotekmlotekmlotekscianascianasciana



Na marginesie dodam ,że wiem o dowozie bo już dowiezioną zdążyłam kiedyś zjeść jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 17:41  
Cytuj
Alternatywy wydaje mi się ze czuje lekki popłoch przeciez wszyscy wiedzą ze diablo bylo bezkonkurencyjne, jak kazdy na swoje smaki, tak i wasza pizza ma swoją klientelę poza tym w warce dowozów nie ma więc po to te opisy ze reklama ze coś.........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 19:58  
Cytuj
//moderowano

Dobra ta pizza chociaż? Jak cenowo stoi?

//dopisano: równi i równiejsi? Ganiasz za reklamowanie, a sama nie robisz nic innego, zmoderowałaś mój post, zmień i swój. 'Widzisz w moim oku drzazgę, belki nie widząc w swoim'?

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »