NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Pizzeria,
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 16:10  
Cytuj
Gdzie w stalowej jest najlepsza pizza? bo chce sobie zamówic. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 16:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 19:14  
Cytuj
Nikt Ci nie napisał ? Od godz. 16 już chyba trochę zgłodniałeś, co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 19:28  
Cytuj
Tylko od włocha bo to prawdziwa pizza, na prawdziwym serze włoski, włoskiej oliwie, włoskich pomidorach w w/w oliwie. Tylko polska lubella jako maka i tyle.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2011r. 20:10  
Cytuj
Polecam rustica (okulickiego), jeśli ta jest mało włoska to znaczy, że ja wolę polską, to kwestia smaku, mi smakuje najlepiej, a sos czosnkowy to poezja;). Dostawa przeważnie szybciej niż 40 min.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Tylko od włocha bo to prawdziwa pizza, na prawdziwym serze włoski, włoskiej oliwie, włoskich pomidorach w w/w oliwie. Tylko polska lubella jako maka i tyle.


A co ty jacek85 za reklamę kasę bierzesz? To wszystko nieprawda. Może na początku częściowo tak było. Jak wymieniasz lubellę to wymień też Mlekowitę /ser/ i nie wiem co tam jeszcze bo niektórym produktom daleko do włoskich a obsługa zapytana o o pochodzenie i jakość produktów to duka jakby nie umieli mówić po polsku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
Polecam rustica (okulickiego), jeśli ta jest mało włoska to znaczy, że ja wolę polską, to kwestia smaku, mi smakuje najlepiej, a sos czosnkowy to poezja;). Dostawa przeważnie szybciej niż 40 min.


Pizza americana, nie italiana, Włosi sosów nie używają.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2011r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Gdzie w stalowej jest najlepsza pizza? bo chce sobie zamówic. umiech


TYLKO RUSTICA 2 ) PYCHOTA ZAWSZE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 10:05  
Cytuj
ja polecam Pizzerię FIORI na 1-go Sierpnia, zamawiałam tam pizzę kilka razy i na prawdę smakowała good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
ja polecam Pizzerię FIORI na 1-go Sierpnia, zamawiałam tam pizzę kilka razy i na prawdę smakowała good


eeeeeeeee popsuli się ostatnio, obsługa zamotana, pizza taka sobie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 11:10  
Cytuj
Dla mnie Quatro. Na grubym cieście. Uważam że lepszej w stalowej nie ma - ale to oczywiscie kwiestia upodobań.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola/zatorze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2011r. 19:41  
Cytuj
Fiori jest boooombbbbbaaaaajezyk palce lizać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 13:22  
Cytuj
Ja tylko dodam, że dobra pizza to rzecz smaku (podobnie jak gusta), a te bywają różne, wszystkim nie dogodzi umiech

Dla zainteresowanych, na początek głównie przedsiębiorców z branży gastro, informuję iż z początkiem przyszłego tygodnia ruszamy z autorskim systemem zamówień on-line. Jest to lepsza wersja systemu typu mimbu, netkelner itd, darmowo reklamowana, a przy tym zdecydowanie tańsza i łatwiejsza w obsłudze. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

dodatkowe informacje w redakcji portalu:

infolinia: 15 815 10 82
mobile: +48 787 331 331

ul. 1-go Sierpnia 16
37-450 Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 15:00  
Cytuj
Poleca bardzo Fiori, mieszkam na drugim końcu miasta i wieszcie mi że nie bardzo mam po drodze, ale ciasto jest cienki i przepyszne. Dziewczyny może się motają, ale knajpa zawsze pełna i nie sztuka
się zakręcić. Polecamumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd: warsawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 15:29  
Cytuj
quattro!!!! i biesiadowoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
Ja tylko dodam, że dobra pizza to rzecz smaku (podobnie jak gusta), a te bywają różne, wszystkim nie dogodzi umiech

Dla zainteresowanych, na początek głównie przedsiębiorców z branży gastro, informuję iż z początkiem przyszłego tygodnia ruszamy z autorskim systemem zamówień on-line. Jest to lepsza wersja systemu typu mimbu, netkelner itd, darmowo reklamowana, a przy tym zdecydowanie tańsza i łatwiejsza w obsłudze. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

dodatkowe informacje w redakcji portalu:

infolinia: 15 815 10 82
mobile: +48 787 331 331

ul. 1-go Sierpnia 16
37-450 Stalowa Wola



Warto dodać, że przez pierwsze miesiące, korzystanie z systemu zamówień dla gastronomii jest całkowicie bezpłatne!

Interesują nas też opinie i sugestie potencjalnych klientów zamawiających posiłki on-line, co o tym sądzicie? Czy składaliście już jakieś zamówienia poprzez istniejące już, słabo reklamowane serwisy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Poleca bardzo Fiori, mieszkam na drugim końcu miasta i wieszcie mi że nie bardzo mam po drodze, ale ciasto jest cienki i przepyszne. Dziewczyny może się motają, ale knajpa zawsze pełna i nie sztuka
się zakręcić. Polecamumiechumiech


Obsługa jest zamotana wcale nie z ilości zamówień, tylko dlatego, że nie ogarnia wszystkiego, ciasto ostatnio do d., a sałatki pływają w sosie, ble

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:24  
Cytuj
polecam reset zawsze gorąca pizza,fiori ,Weronę no i może rustikę ale tylko pizzę farmerska, reset króluje!

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 22:30  
Cytuj
Najlepsza była w Diablo, ale już nie ma
Druga Rustika
Trzecia Avantii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 23:20  
Cytuj
Capri umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 06:57  
Cytuj
CYTAT
Najlepsza była w Diablo, ale już nie ma
Druga Rustika
Trzecia Avantii

Zgadza się! Diablo było bezkonkurencyjne! Szczególnie "diablo na ostro" z papryczkami chilii! Masakra! I ten ser! Mmmmm pycha!
Ostatnio jadłem w Numerato - dopadła mnie zgaga (nie polecam).
Z Rusticy 2 zamawiałem kiedyś, teraz jednak preferuję inne pizzerie.
Fiori - pizza na cienkim cieście hmmmm, to nie dla mnie...
Capri - zjadłem kilka pizz i raz dobra jest, a raz taka sobie.
Ósemka - byłem ostatnio dwa razy - nawet dobra pizza im wychodzi!

Ogólnie najlepszą pizze robię w domu sam. Tanio (10 zł) i dobrze. Tyle tylko, że trzeba się troszkę narobić i poczekać 2 godziny na efekt końcowyumiech Myślę jednak, że wartook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:34  
Cytuj
A ja jem od lat w Weronie i mi smakuje najbardziej ,próbowałem wiele wynalazków z nowych miejsc i lipa wróciłem do starej dobrej werony!!

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:40  
Cytuj
Jeżeli ktoś nie chce się zapchać a zjeść pyszną pizze to polecam fiori - dobre przyprawy i cienkie ciasto.
Ale mój faworyt obecnie to zdecydowanie RESET - pizza "cztery sery" - ogólnie w resiecie tez jest dobre ciasto, dobry sos - można spróbować ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
A ja jem od lat w Weronie i mi smakuje najbardziej ,próbowałem wiele wynalazków z nowych miejsc i lipa wróciłem do starej dobrej werony!!



Chyba żartujesz kolego. Tam nawet kartą płacic się nie da, a najbliższy bankomat z 2-3 km. Mieliśmy ze znajomymi takie przykre doświadczenie. 2012 rok się zbliża a właściciele za murzynami!!

Na samą myśl, że właściciel żałuje 1-2% prowizji za terminal, to strach pomyśleć jakie składniki kupuje, jak oszczędza, jak pracownikom płaci itd.

Pizza raz sie uda, 2 razy nie. Dowozy- prawda, szybkie i sprawne mają ale to nie wszystko. Znam wielu którzy juz tam nie zjedzą. Ten co placki robi- chyba właściciel, bardzo dziwny człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:00  
Cytuj
Jadł ktoś z Was pizze w Nisku w pizzeri Iguana??Warto tam jechać??skosztował by co innego bo stalowowolskie smaki już się przejadły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:08  
Cytuj
etona jadłem i powiem Ci ,że podchodzi cos pod naszą stalowowolska 8-mkę - identyczne ciasto a sosy chyba nawet lepsze - ogólnie mi smakowała ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »