NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Pizzeria,
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 22:10  
Cytuj
w stw tylko kiedyś diablo,teraz tylko joker i caprijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 22:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 00:49  
Cytuj
Są jeszcze dobre pizzerie takie jak RUSTIKA ,VERONA one są od dawna i przetrwają bo mają swoją klientele !!

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 00:51  
Cytuj
One upadną - one już upadają. Nie idą z duchem czasu. Zatrzymali się.

Zamówienie w rustice np. wygląda tak: dzwonisz - dostajesz informację, że proszę dzownić pod inny nr ... żenada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
//dopisano: równi i równiejsi? Ganiasz za reklamowanie, a sama nie robisz nic innego, zmoderowałaś mój post, zmień i swój. 'Widzisz w moim oku drzazgę, belki nie widząc w swoim'?




:szok: Jeśli ten tekst jest do mnie to niestety nie ja wymoderowałam Twojego posta cool girl Zresztą nie znajdziesz tu ani jednego posta,którego bym moderowała nie podpisując się pod tym jezyk zawsze widnieje napis - anulka A jeśli już to zwróciłam uwagę komuś kto sam to czyniąc zwraca uwagę innym ot co sciana bo to przysłowie -'Widzisz w moim oku drzazgę, belki nie widząc w swoim' to chyba w kierunku nika z pizzeri jednej bym właśnie skierowała a czy ty chmurka czy alternatywa czy rustica to mi to rybka umiech

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 20:48  
Cytuj
Przysięgam z czystym sumieniem,że nigdy w życiu nie dostałem tak surowej pizzy jak z ''pizzerii'' pod Balladą. Na początku sam widok pizzy bardzo mnie zaskoczył bo było naprawdę sporo dodatków i przypraw, jednak samo ciasto, które jest praktycznie sednem pizzy porażka totalna, pewnie piec rozrzewany na prędce. Wiem że nie jestem jedynym kliętem niezadowolonym z tego faktu, nie robiłem awantury bo i po co, sami się wykończą takim stosunkiem do kliętów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 12:03  
Cytuj
"POD BALLADĄ" sam zamówiłem 2 razy chyba no i wporządku umiech była dobra ale nie bardzo dobra umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2012r. 13:16  
Cytuj
diablo juz nie ma ale jest PIWNIARNIA WARKI (kolo toyoty)tam teraz serwuja pizze taka jak w diablo bo to ci sami wlasciciele pycha !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »