NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Klub PLANETA-Burneika Kulturysta-Koksu, PLANETA-Burneika-Kulturysta-Koksu
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:40  
Cytuj
Chłopie jakie piekiełko ? Przecież on nie jest Polakiem więc o jakim polskim piekiełku piszemy? Gra w swoich filmikach przygłupa to jak mam go komentować? Napisałem że nie zmam gościa osobiście a z filmów wygląda na takiego przygłupa właśnie. Pisałem też że nie mam nic do jego kariery, każdy ma inny pomysł na biznes. Ale to że może być bogaty i mieć kupę kasy nie czyni z niego jakiegoś wykształconego, oczytanego...
Dla mnie w tych filmikach gra przygłupa więc jak mam go inaczej postrzegać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 12:52  
Cytuj
dokladnie :]
koles cale zycie poswiecil silce, kazdy jego dzien wyglada tak samo, bez opierdalania sie, regularne posilki godzina w godzine, silka godzina w godzine litry wylanego potu bez alkoholu i uzywek :] ktory gotow jest sie poddac takiemu harmonogramowi ?
do tego zarabia na swoim hobby, to powinno byc marzenie chyba kazdego ? :] rozumiem ze kazdy pracownik fizyczny ktory nie mowi mickiewiczem to w waszym przekonaniu ch...ja wart bezmozg ? wez jeszcze pod uwage ze to amerykaniec gdzie za suke kobita bardzo sie nie obraza ;]
edit: dokladnie do Andrzejka ;]
edit2: z mojej strony szacunek ogromny dla takich ludzi, dla ludzi ktorzy tak sie czemus potrafia poswiecic, sa w stanie ogarnac wszystko nawet jezeli nie maja do czegos super predyspozycji,a dlaczego ? sa regularni az do bolu i nie ma opierdalania ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 14:14  
Cytuj
Zgadzam się, ale w Planecie koleś wylądował przez to że jest popularny (przez głupkowate filmiki z youtube) a nie przez to że jest kulturystą - takich jest wielu a nie mają takiej popularności. I o to chodzi, że grając głupka zdobył więcej niż swoją pracą nad ciałem na siłowni.
Wg. mnie takie same tłumy (nie wiem czy były, ale pewnie były) byłyby jakby w Planecie wystąpił Gracjan Roztocki. Dla mnie jeden i drugi to ten sam typ kariery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3158
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 15:01  
Cytuj
umiech Robert B. to champion. Krytycy to hejterzy czyli nikt :p
CYTAT
edit2: z mojej strony szacunek ogromny dla takich ludzi, dla ludzi ktorzy tak sie czemus potrafia poswiecic, sa w stanie ogarnac wszystko nawet jezeli nie maja do czegos super predyspozycji,a dlaczego ? sa regularni az do bolu i nie ma opierdalania ;]

Ogladałes "Kliczko"? Jeśli nie to polecam.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się, ale w Planecie koleś wylądował przez to że jest popularny (przez głupkowate filmiki z youtube) a nie przez to że jest kulturystą - takich jest wielu a nie mają takiej popularności. I o to chodzi, że grając głupka zdobył więcej niż swoją pracą nad ciałem na siłowni.
Wg. mnie takie same tłumy (nie wiem czy były, ale pewnie były) byłyby jakby w Planecie wystąpił Gracjan Roztocki. Dla mnie jeden i drugi to ten sam typ kariery.

kpisz ziom :] w kazdym razie opisz mi czym objawia sie glupota koksa na filmikach ? :] ja widzailem tylko poczucie humoru i dystans do siebie, jezeli widzailes cos glupiego gdzie robil z siebie debila to napisz prosze a byc moze zmienie zdanie, btw jezeli nauczyciele by tak mlodziez motywowali do pracy jak koksu do silowni to bysmy juz na radnki na marsa latali ;]
Progres nie widzailem, pobadam :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 17:53  
Cytuj
Polecam filmik http://www.youtube.com/watch?v=XdhZp1xIEU0
Okazuje się że nasz kolega jest trybikiem w kampanii reklamowej. Pełna reżyseria, jeden cel - sprzedać jak najwięcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:07  
Cytuj
To oznacza, że nie ćwiczy, że nie jest kulturystą?

Oglądałeś to do końca?

W trakcie tej kampanii reklamowej z amatorstwa przeszedł na zawodowstwo wygrywając jakieś zawody. Samo się to nie zrobiło. To wymaga mnóstwa pracy i wysiłku. Facet zarabia na swoim hobby to nic złego. Czestmir Ty oczywiście uważasz, że każdy przygłup to potrafi i to jest przerażające.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 18:24  
Cytuj
Ale po raz kolejny napisze że nic nie mam do sposobu zarabiania pieniędzy przez tego człowieka. Okazuje się że miły, sympatyczny to on miał być. Miał przekonać ludzi do kupna produktu i bardzo dobrze mu się to udało. To że udało mu się wygrać zawody to oczywiście jego zasługa, a reszta to dobra reżyseria.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 19:03  
Cytuj
co jest rezyserka to jest, ale na wiekszosci filmikow tej gorszej jakosci jest spontaniczny :] nie mam w zwyczaju wyrywac do odpowiedzi, ale miales pokazac jego glupote ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2011r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
co jest rezyserka to jest, ale na wiekszosci filmikow tej gorszej jakosci jest spontaniczny :] nie mam w zwyczaju wyrywac do odpowiedzi, ale miales pokazac jego glupote ;]


Może to choć trochę pasuję ? http://www.youtube.com/watch?v=B8CHwqpkVAk&feature=related

O i tu coś normalnego http://www.youtube.com/watch?v=jOsMUUAqIk4&feature=related

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 00:01  
Cytuj
abstrhujac od tekstow komercyjnych jak tu to co bys powiedzial bin ladenowi ? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2011r. 09:08  
Cytuj
Miałem wskazać przykłady, wskazałem. Pozwolisz że nie będę się wciągał w inne gierki. Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »