NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Zamykanie tematów,
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:59  
Cytuj
Chciałbym poruszyć sprawę zachowania niektórych tzw. moderatorów na tym forum a mianowicie tematu pod tytułem:
Wybory parlamentarne 2011 i wrażenia po, Kampanie i im podobne piszemy tutaj
Dyskusja ciekawa i przyciągająca uwagę chociaż nie wszystkich internautów, bo nie wszystkich interesuje to co się wokół nich dzieje. Temat niewygodny ponieważ napisano sporo rzeczy demaskujących zamiary rządzących i głupotę, bezmyślność wyborców. Temat ciekawy co za tym idzie przyciągający użytkowników tego forum, przypadkowych czytelników i podnoszący liczbę otwarć tego portaliku, co zresztą powinno cieszyć założycieli tego medium ze względu na potencjalnych reklamodawców a co z tym związane to pieniądze na utrzymanie strony i ludzi nad nią pracujących.
A tu co widzę...
Niejaki Andrzejek, zamyka dyskusję ponieważ stwierdza. Stwierdza, że nie potrzeba już dyskusji. Temat nieaktualny dlatego, że on tak stwierdza. Brakuje mu argumentów więc stwierdza, że kończy dyskusję i kasuje niepotrzebne wypowiedzi. HA !!!
To co się nasuwa na myśl to to, że stalowe miasto sięga z dnia na dzień dna. Odwiedzanie tego miejsca w internecie to strata czasu, ponieważ ktoś bezczelnie manipuluje osądami użytkowników. To irytuje i powoduje to że nie nikt nie ma ochoty wracać tu ponownie.
Psujesz interes kolego. Założyciele tego portalu są albo nieświadomi twojej szkodliwej działalności albo są najzwyczajniej bierni.
Gdybym miał takiego pracownika jak ty Andrzejku wywaliłbym cię z roboty z hukiem. Nie lubię ludzi którzy psują czyjąś pracę.

Ja uważam że szkoda czasu na to co się tutaj dzieje. Nie potrzebuję irytować się wybrykami jakiegoś samozwańczego moderalika.

P.S. zamknięcie tematu powoduje to, że jest on już niewidoczny. Można go znaleźć jedynie za pomocą wyszukiwarki. Sprytny sposób manipulacji.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 18:59  
Cytuj

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:09  
Cytuj
Jeżeli jest to prawda a nie jak w zwyczaju piSiorów teoria spiskowa to popieram Andrzejka.Faktycznie ta pseudo dyskusja zeszła na psy.Wypociny jednych i tych samych fanatyków nie widzących nic poza ich prawdą i sprawiedliwością nic nie wnosi oprócz jęczenia jacy to oni pokrzywdzeni a inni tylko robią wszystko źle .Wiec jak najbardziej brawa dla moda.goodgood
A propos na PiS temacik też" wcięło " ale to na pewno nie wzbudza oburzenia niektórych bo tam same kłamstwa i brednie na pewno były.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:12  
Cytuj
Temu tematowi też nie wróżę długiego żywota. Pozostaje odradzać komu się da zamieszczanie tu reklam i wspieranie tego "portalu" w jakikolwiek sposób.

Ciekawe, że andrzejek zostawił na koniec wpis w którym el.banan mnie obraża - typowe jego zachowanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:16  
Cytuj
I dobrze, już po wyborach. Czas odpocząć od polityki.

"ciekawa dyskusja"?

Co pisałeś w tamtym temacie? Zdaje się że coś w stylu "ch.j wam w dupe lemingi" czy coś o "POsrańcach" itp.

Jeśli uważasz to za ciekawą dyskusję to idź pod budkę z piwem, wśród meneli znajdziesz dyskutantów na poziomie smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:18  
Cytuj
Po pierwsze w tematach politycznych ciągle wypowiadają się jedni i ci sami ludzie... po co ?
Jedni piszą że tamci to złodzieje, drudzy piszą że ci pierwsi... po co ?
Piszecie aby kogoś przekonać do swoich poglądów... jak widać na daremnie.
A przeszukiwanie internetu po to aby później wkleić kolejne "ciekawostki" na temat partii X czy Y... po co to komu?
Wszelkie tematy polityczne to tylko strata czasu... nic z tego nie wynika. A ruch generowany przez jedne i te same osoby nie wlicza się w statystyki oglądalności więc jest zbędny z punktu widzenia właścicieli tego portalu.
Co do średniej pracy moderatorów - zgadzam się z użytkownikiem bokser. Czasem zamykane są normalne tematy a te debilne dyskusje (np. pod artykułem "Fałszywy alarm o bombie w Ulanowskim gimnazjum" ) trwają w najlepsze. Trochę obiektywizmu i faktycznego moderowania. Ciekawe są też zagrania przy zmianach artykułu. Wprowadzane są jakieś poprawki w artykułach ( w miarę czasu) a początkowe wpisy pod artykułami dziwnym trafem znikają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
I dobrze, już po wyborach. Czas odpocząć od polityki.


Czas odpocząć i poddać się ... co to za gadanina. Zmęczyłeś się??? ;-)
To co napisałem o lemingach to podtrzymuję, ot takie zwykłe odreagowanie na głupotę innych.
Jeżeli chodzi o POsrańców to zauważyłem, że to świetne i trafne określenie.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:41  
Cytuj
Dyskusja już dawno zamieniła się w pyskówkę. Doszło do tego, że jeden donosi na drugiegoumiech
Bokser twoje "ciekawe" wpisy wiele nie wniosły po za obrażaniem wszystkich z którymi się nie zgadzasz. Nie bardzo rozumiem twoje oburzenie.
Mirek zostawiłem jako ostatni wpis el.Banana, a w nim cytat w którym przeszedłeś samego siebie bo w 4 zdaniach obraziłeś totalnie wszystkich powołując się przy tym na Boga. Typowo po Chrześcijańsku. Po za tym wymień, co cie obraziło w ostatniej wypowiedzi el.Banana?

Bokser nie jestem pracownikiem tego portaluumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
[cytat]I dobrze, już po wyborach. Czas odpocząć od polityki.




wypadało by zapytać czymże jest polityka według Jana Pawła II Polityka to roztropna troska o dobro wspólne. więc teraz podstawiając pod twoja wypowiedz do słów JPII będzie brzmiało co najmniej dziwacznie a mianowicie I dobrze, już po wyborach. Czas odpocząć od roztropnej troski o dobro wspólne.Albo słowa tuska Obrazek


nie dbajmy o dobro wspólne budujmy szkoły w takim razie polityka dla tuska to na pewno nie jest roztropna troska o dobro wspólne.co

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:48  
Cytuj
CYTAT

A propos na PiS temacik też\" wcięło \" ale to na pewno nie wzbudza oburzenia niektórych bo tam same kłamstwa i brednie na pewno były.


Temat o PiS jest TU . Jego popularność spowodowała wypadnięcie z pierwszej strony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:53  
Cytuj
Wiem andrzejku że odróżnianie opinii wygłoszonych ogólnie i słów skierowanych do konkretnego użytkownika cię przerasta.

Nie twoja liga.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 20:56  
Cytuj
CYTAT

Bokser nie jestem pracownikiem tego portaluumiech

No to może jesteś jego szefem??? Zachowujesz się tak jakbyś nim był. A tak wracając do tematu to strasznie się obrażalscy i delikatni zrobiliście z towarzyszem kolegą fractalem.
Jak tak dalej pójdzie to stalowe miasto stanie się ostoją głupoty i zacofania. Piękna będzie wizytówka naszego miasta.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Wiem andrzejku że odróżnianie opinii wygłoszonych ogólnie i słów skierowanych do konkretnego użytkownika cię przerasta.

Nie twoja liga.


Nie obrażaj a nie będziesz obrażany. Proste. Ale to nie twoja liga.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:02  
Cytuj
CYTAT

No to może jesteś jego szefem??? Zachowujesz się tak jakbyś nim był. A tak wracając do tematu to strasznie się obrażalscy i delikatni zrobiliście z towarzyszem kolegą fractalem.
Jak tak dalej pójdzie to stalowe miasto stanie się ostoją głupoty i zacofania. Piękna będzie wizytówka naszego miasta.


Szefem też nie jestemumiech
Uważasz że chamstwo to rozwój i nowoczesność? Gratuluję.

Zapytaj Mirka czemu się tak na wszystko obraża to od niego się zaczęło i zwykle to on donosi na innych, że jest źle traktowany.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Uważasz że chamstwo to rozwój i nowoczesność? Gratuluję.


Jakieś rozważania osobiste dotknęły twoją osobowość, chcesz ciągnąć te nieszczęsne wypociny? Manipulujesz i ośmieszasz się. Niektórzy już mówią na mieście, że tutaj to jest dno. I chyba mają rację.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:17  
Cytuj
CYTAT

Jakieś rozważania osobiste dotknęły twoją osobowość, chcesz ciągnąć te nieszczęsne wypociny? Manipulujesz i ośmieszasz się. Niektórzy już mówią na mieście, że tutaj to jest dno. I chyba mają rację.


Wypisujesz takie głupoty od jakiegoś czasu. Masz chyba jakiś problem. Co do ośmieszania się to już lepiej nie kontynuuj wątku. To dno o którym piszesz to również ty. To forum jest takie jacy są jego użytkownicy, a ty jesteś jego częścią.

Ciekawe, że sam nie potrafisz sobie wyrobić zdania tylko potrzebujesz opinii z miastaumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:20  
Cytuj
CYTAT

To co napisałem o lemingach to podtrzymuję, ot takie zwykłe odreagowanie na głupotę innych.
Jeżeli chodzi o POsrańców to zauważyłem, że to świetne i trafne określenie.


To weź odreagowuj własne frustracje gdzie indziej, zaniżasz tu poziom potluczony

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2011r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

To weź odreagowuj własne frustracje gdzie indziej, zaniżasz tu poziom potluczony


Dziękuję, poprawiłeś mi humor. A to dobre. uśmiech
POZIOM.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 01:04  
Cytuj
Są tu zwolennicy PiS-u jak i PO.
Każdy ma swoje poglądy i głębokie przekonanie o swojej racji.
Nikt nikogo do własnego zdania nie przekona,ale jak chcą dyskutować,to po co im przeszkadzać?
Niemowa ślepego do kolorów nie przekona.smiech2

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 06:54  
Cytuj
Niemożliwe - temat przetrwał do rana umiech

Ciekawe że temat o wyborach został zamkniety po tym jak na normalnym , kulturalnym poziomie podyskutowałem z kosmalem na temat rynku paliwowego w aspekcie sprzedaży LOTOSU sowietom i do naszej rozmowy wjechał z szambem el.banan.

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Bokser - baw się. Olewaj szerokim sikem tą dzieciarnię. "Zarząd" jest podzielony a andrzejek jest pod "mecenatem" jacka85 - obydwaj reprezentują podobne podejście do forum i forumowiczów.sciana

goodgoodgood

Poczytaj sobie zamkniety temat "Cenzura na stalowym miescie"
Jak nie będziesz mógł znaleźć - wkleję ci linka.

Ja to forum traktuję dwojako:
- źródło ubawu z zachowań innych forumowiczów (wiadomo o którą grupę chodzi)
- mozliwośc wywlekania ciemnych sprawek PO oraz zakłamania pewnego "moda"

Jakieś dwa tygodnie przed wyborami w temacie "Prawo i Sprawiedliwość" udało mi się tak zapędzić w kozi róg andrzejka i jego wiernych giernków - że ten musiał wykasowac ponad 30 postów - taka tam była żenada i kompromitacja jego i jemu podobnych. goodgoodgood

Być może kiedyś ta dzieciarnia zmądrzeje. Nic nie jest wieczne. A do tego czasu - pietnyuj andrzejka, kpij z nich i baw się.

PS Szkoda że Pilecki przestał się wypowiadać - mądry gość.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 07:08  
Cytuj
Mirek, rozmowa z Kosmalem mi nie przeszkadzała. Takie powinny być na tym forum. Niestety potem zaczęła się pyskówka a ja mam gdzieś edytowanie postów. Nie jesteście dziećmi Każdy wie gdzie przegina.

W temacie o którym piszesz kasowałem posty na twoje wyraźne życzenie więc nie bardzo rozumiem o co ci teraz biega. Jesteś pierwszy, który obraża i pierwszy, który krzyczy że jest obrażany.

Mogę zaproponować jeszcze inne rozwiązanie. Przez najbliższe 2 tygodnie nie będę się wtrącał w tematy polityczne. Nie będzie żadnego kasowania postów ani edytowania. Przynajmniej z mojej strony. Każdy niech odpowiada za swoje słowa.
Zgadzacie się? Szczególnie ty Mirku bo pewnie pierwszy zaczniesz na mnie najeżdżać, że jesteś obrażany a ja nie reaguję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 07:44  
Cytuj
Od bardzo długiego czasu nie obrażam pierwszy. Dobrze o tym wiesz.

Za to to ty prowokujesz innych do obrażania mnie, moje wpisy usuwasz, ichnie zostawiasz.goodok

Odnosząc sie do twojego nowego "motta"
"O ile sam nie obrażam, lub obrazany nie jest mirek777 albo ktoś kto broni PiSu."

Tak brzmiałaby całość.

Ale to już byyyyło........goodgoodgood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 08:28  
Cytuj
Wszyscy uczestniczący w dyskusjach politycznych (kółko wzajemnej adoracji) powinniście zorganizować sobie mecz w piłę lub może galę bokserską. Dajcie sobie po pyskach to ciśnienie wam opadnie. Wszelkie dyskusje ostatecznie kończą się na wzajemnych wyzwiskach i odszczekiwaniu. I zarówno jedni jak i drudzy twierdzą że to "ten drugi" zaczął (jak dzieci). Opamiętajcie się ludzie bo zejdziecie na zawał albo pęknie wam żyłka jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Od bardzo długiego czasu nie obrażam pierwszy. Dobrze o tym wiesz.

Za to to ty prowokujesz innych do obrażania mnie, moje wpisy usuwasz, ichnie zostawiasz.goodok

Odnosząc sie do twojego nowego \"motta\"
\"O ile sam nie obrażam, lub obrazany nie jest mirek777 albo ktoś kto broni PiSu.\"

Tak brzmiałaby całość.

Ale to już byyyyło........goodgoodgood



Mam już dość użerania się z takimi jak ty. Nie będę edytował nie będę kasował. Są inni moderatorzy. Jest zarząd niech oni się z tobą handryczą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:45  
Cytuj
wyrownajcie szanse i dajcie moda komus z 2giej strony barykady :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Paź 2011r. 09:55  
Cytuj
Niech Mirek zostanie moderatorem ja się chętnie pozbędę tej funkcji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »