NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
czy kolejne biuro podrózy ma sens??,
Posty: 5
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 22:29  
Cytuj
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otwarciem Biura Podróży. Mam w tym zakresie ogromne doświadczenie ale zawsze wydawało mi się że w Stalowej Woli jest takich biur za dużo. Ostatnio jednak zauważyłam że coraz więcej moich byłych klientów skarży się na jakość obsługi. Zastanawiam się czy nie byłaby to dla mnie szansa. Napiszcie proszę co myślice na ten temat - myślę tutaj o prawdziwym biurze 100% profesjonalistamiu a nie z jakimiś stażystakami co nie mają o niczym pojęcia. Czekam na opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 22:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 23:12  
Cytuj
jak najbardziej umiech
zawsze to mam nadzieję "zdrowa" konkurencja umiech

a starzystek nie obrażaj, jaka płaca taka praca umiech
mam też nadzieję , że twoje będą kompetentne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 23:38  
Cytuj
A Ty zapewne miałaś doświadczenie od zawsze i nigdy nie byłaś stażystką czy początkującym pracownikiem? good

Wg mnie kolejne biuro w tym mieście nie ma sensu.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2011r. 23:51  
Cytuj
jak nieeeeeeeeeeeeeee

ceny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 06:03  
Cytuj
CYTAT
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otwarciem Biura Podróży. Mam w tym zakresie ogromne doświadczenie ale zawsze wydawało mi się że w Stalowej Woli jest takich biur za dużo. Ostatnio jednak zauważyłam że coraz więcej moich byłych klientów skarży się na jakość obsługi. Zastanawiam się czy nie byłaby to dla mnie szansa. Napiszcie proszę co myślice na ten temat - myślę tutaj o prawdziwym biurze 100% profesjonalistamiu a nie z jakimiś stażystakami co nie mają o niczym pojęcia. Czekam na opinie.



Czy to nowe pani biuro czy te stare biura w STW czy Nisku czy Rzeszowie one tylko wiedza jak sprzedac bilet nic po za tym.

Jak pani biuro bedzie profesjonalne to prosze odpowiedziec na te 3pyt.

Ile godzin trwa podroz linia B-405??

W ktore dni B-405 jest bezposrednia linia??

Kto obsluguje ta linie???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 11:42  
Cytuj
Nie miałam zamiaru obrażac stazystek, bardziej chciałam zwrócić uwagę na pracodawców, którzy chcieliby mieć pracowika po najniższych kosztach, zupełnie nie dbając o wczesniejsze jego wyszkolenie. Niestety ale odbja sie to na jakości obsługi - z drugiej strony to się zgadzam, że jaka płaca taka praca. Odnośnie ostatniego wpisu to chciałabym odpowiedzieć ze w chwili obecnej nie mam dostepu do systemów rezerwacyjnych takich jak np. Amadeusz. Jeżeli o to chodzi to mam kurs kasjera lotniczego i od 8 lat pracuję w duzym biurze w Wrocławiu. Czyzby odezwała się zaniepokojona potencjalna konkurencja?? Pozdrawiam i nadal czekam na Wasze opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 11:51  
Cytuj
Ja dodam że na chwile obecną mamy w mieście jedno w miare dobre biuro - Artur ( nie mam z nim nic wspólnego ) Trzyma jako taki stały poziom ale ma wyższe ceny co niepodoba sie ludziom.
Niestety cena jest u nas wyznacznikiem wyboru biura niejednokrotnie co znacznie utrudnia utrzmywanie wysokiego poziomu ( stażysci, rotacja pracowników itp )
A na koniec dodam że online można miec często znacznie lepsza wycieczke kupioną w niemczech i to całkowicie utrudnia sprawę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2011r. 11:51  
Cytuj
Może troszkę nie na temat a ku przestrodze. Jeśli Pani siedzi we Wrocławiu to proszę tu nie wracać. Proszę mi wierzyć wiem coś o tym umiech Tu jest trochę inny rynek i pomysły na biznes z większych miast nie bardzo się tu sprawdzają. A poza tym proszę ode mnie pozdrowić most grunwaldzki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »