NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
3D wrzos vs ballada, 1920 Bitwa Warszawska
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 21:59  
Cytuj
skoro jest tak zajebiście i tanio to dlaczego sale świecą pustkami??? odpowiedz mi bo nie rozumiem tej sytuacjinie wiem[/cytat]

Ja Ci odpowiem:; Ci,których stać na kino - nie mają na nie czasu,bo pracują, a weekendy wyjeżdżają odpocząć.

Ci którzy mają czas wolny-ich na kino po prostu nie stać sciana

Proste.

Ps. Nie wszyscy lubią filmy s-f (ja nie trawię). Nie lubię też historycznych i horrorów. Lubię za to przygodowe, filmy oparte na faktach autentycznych,bądź sensacyjne, a komedie POLSKIE wprost uwielbiam, jak większość moich znajomych.
Spójrzcie na fakt, jak przyjedzie jakiś dobry kabaret ile ludzi, tłumy, bo człowiek chociaż przez godzinę się pośmieje, bo w życiu codziennym już do śmiechu,niestety nie jest :neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 21:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2011r. 22:48  
Cytuj
Ja najbardziej lubię filmy oparte na "faktach autentycznych" jak napisał powyżej kolega sciana

A tak poważnie: kino w Stalowej jest jakie jest - ale jest! I to najważniejsze... Kogoś stać, żeby jeździć do Rzeszowa - niech jeździ. Kogoś nie stać - może przyjść tutaj albo narzekać. Nieraz warto się wybrać, bo zdarza się, że zagrają dobre filmy. Ja lubię "Seansy pod Palmą" we Wrzosie, bo nieraz polecą mniej popularne filmy lub klasyki, ale stare, które w kinie niełatwo zobaczyć. Abstrahując... chcesz, to chodź do kina w Stalowej. Nie chcesz - nie chodź. Ceny są niższe niż w pozostałych miastach (nawet za seanse 3d), więc na ceny nie ma co narzekać. Co do grania 2 tygodnie jednego filmu, to jest to najczęściej wymóg dystrybutora danej produkcji (jak teraz z Bitwą Warszawską lub wcześniej z Harrym Potterem) i kino nie ma na to wpływu. Tutaj wypadło niefortunnie, bo akurat oba kina wzięły ten sam film. Tak czy inaczej "specjaliści" od siedmiu boleści, którzy najbardziej narzekają, jak zwykle najmniej wiedzą. Kina są i da się z nich korzystać i to jest chyba najistotniejsze. Ciekawe co byście pisali jakby Stalowa nie miała kina.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
byłeś w kinie w Stalowej na jakimś filmie s-f? ja byłem ostatnio na dwóch i było 4-6 osób max!! Zawsze czekali do końca czy przyjdzie te 5 min osób by się im opłacało odpalać sprzęt!

Do końca tygodnia w Balladzie grana jest Grawitacja. Podobno bardzo dobry film, jeżeli chodzi o efekty 3D. Czy był może ktoś z was na tym filmie? Czy rzeczywiście musi być co najmniej 5 osób, aby odbyła sie projekcja? Nie wiem w jaki dzień się wybrać, aby seans jednak się odbył...?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 14:49  
Cytuj
Bylem na grawitacji, effekty 3d nalepsze jakie do tej pory widzialem na Avatar nie byly tak dobre, a nie jestem fanem filmow 3d ale w tym przypadku naprawde robi wrazenie no i Film calkiem fajny sporo emocji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 15:15  
Cytuj
Kurde, nonsens, dlaczego ludzie nie chodzą do kina? to proste, bo wolą ściągnąć film i oglądnąć w domu, wcale nie zależy niektórym, aby natychmiast zobaczyć premierę. Poza tym, skąpią na kulturę, ale wolą wydać na piwo. Takich przykładów jest dużo, a Ty, nie przesadzaj już że bilety takie drogie. LOL

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 15:20  
Cytuj
a jeśli chodzi o grawitację Ola_Bomba, to jest świetna i trzyma w napięciu, pomimo gry jednego aktora w większości filmu. Jeśli film jest dobry, jak w tym przypadku, to zawsze znajdzie się min. 5 osób w balladzie, bo gorzej z wrzosem. idź w czwartek, lub w sobotę, tylko sprawdź godz. sobotniego seansu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 17:10  
Cytuj
Dzisiaj w balladzie są "tanie wtorki"
3D po 14 zł...
Wybiera się ktoś na Grawitację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj w balladzie są "tanie wtorki"
3D po 14 zł...
Wybiera się ktoś na Grawitację?

14 zł brzmi zachęcająco. Może się wybiorę. A Ty idziesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 18:53  
Cytuj
Ja idę, więc jak coś już by były 3 osoby na seans ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2013r. 09:31  
Cytuj
Byłem, polecam
Jak ktoś tutaj napisał :
CYTAT
to jest świetna i trzyma w napięciu, pomimo gry jednego aktora w większości filmu.


Co grają w następny wtorek?
Za 14 zł na 3D się opłaca
trochę się człowiek "odchami"...hehehe
Na pewno wybieram się na Thora.
Kiedy będzie grany?

Chętnie obejrzałbym Riddick'a
może Wrzos ściągnie?
Do Ballady nie zdążyłem już.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Paź 2013r. 10:18  
Cytuj
Niestety nie było mnie na wczorajszym seansie... A tak z ciekawości zapytam - ile osób przyszło na ten film?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2013r. 13:29  
Cytuj
Nie liczyłem dokładnie
ale pełnego kina nie było,
jednak nawet sporo jak na nasze standardy smiech2
więcej niż 5 osób.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 09:17  
Cytuj
Kto się wybiera w przyszłym tygodniu do Ballady na Metallicę?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 09:22  
Cytuj
Ja powinienem być :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 22:21  
Cytuj
My się wybieramy tylko jeszcze nie wiem na co.
Czy na 20 czy na 18.30.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2013r. 10:15  
Cytuj
Może dokładniej sprecyzuję pytanie: kto wybiera się w najbliższy wtorek o 18:30 na Metallicę (tanie wtorki - bilet 14 zł).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2013r. 18:11  
Cytuj
Ja na Metallice będę na bank. Sam zwiastun mnie już nakręcił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 09:54  
Cytuj
Co się odwlecze to nie uciecze! umiech Wybieram się do Wrzosu nadrobić zaległości. Dziś na dużym ekranie projekcja zachwalanej już tu na forum "Grawitacji". Projekcja we Wrzosie o godz. 18-tej (tanie środy - bilet 13 zł). Mam nadzieję, że przyjdzie te kilka osób i seans się odbędzie... Ktoś z Was się wybiera?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 16:05  
Cytuj
Mam nadzieję, że wybiera się ktoś dzisiaj na Ratujmy Mikołaja? umiech Dziś tania środa we Wrzosie i oby seans się odbył umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »