NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Karuzela dla niemowlaka,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 21:01  
Cytuj
Witam, chciałem zapytać gdzie w Stalowej Woli można kupić karuzelkę dla dziecka przykręcaną do łóżeczka. Interesuje mnie ogólnie lista sklepów z takimi akcesoriami. Wiem o dwóch na KEN i dwóch w Centrum. A może ktoś taką karuzelkę ma i już jej nie chce? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 21:40  
Cytuj
karuzele dla maluszka można kupić także w Tesco i Kauflandzie dział zabawki ich cena będzie zapewne niższa od ceny w normalnym sklepie z akcesoriami dla dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 1 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2011r. 22:03  
Cytuj
Zapraszam do sklepu internetowego: www.babycomfort.pl, możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym umówieniu, ceny znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych, przy większych zakupach upominki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2011r. 12:11  
Cytuj
no nie żle niektórzy reklamują swoją stronę a ceny na niej nie są wcale tak niskie jak im się wydaje a akcesoria na tej stronie są drogie a łóżeczko turystyczne zawyżone o kilkanaście złotych,więc lepiej się rozejrzeć po sklepach i obejrzeć towar na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 11:19  
Cytuj
a może poszukać używanej, albo na allegro, albo na tablicy.pl. Koło szkoły 12 jest komis dla dzieci - może i tam coś będzie. Nie ma sensu przepłacać za nową, no chyba że ma być na prezent. Na prezent głupio dawać używaną umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »