NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
dj na weselu, jakie wrazenia., wesele
Posty: 19
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:30  
Cytuj
Witam.

za rok mój wielki dzień, co lepsza orkiestra zajęta, co myślicie o dj? czy grał ktoś u was i kogo polecacie. Ja myslałam nad dj Słońce. Prowadzil ten Pan u kogoś z Was wesele? prosze o opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:49  
Cytuj
DJ Słońce to bardzo dobry wybór, myślę że to najlepszy DJ weselny w Stalowej Woli good tak więc bądź spokojny i bierz Radka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:50  
Cytuj
Dj na weselu ? totalna głupota..
Zespół zespół zespół umiech i tylko zespół!
Byłem na 2 weselach z Djem i starsi ludzie umierali z nudy albo ostro ładowali wóde smiech2 młodzi to samo.. ja również udałem się dużo wcześniej do domu.
A jak jest konkretny zespół to zabawa do rana no ale mówię musi być to konkrety zespół umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:56  
Cytuj
ok ok ok
Tego pana którego wymieniasz mogę polecić z czystym sumieniem - byłam na dwóch weselach na których grał i bawiła się dobrze młodzież jak i starsi goście bo muzyczke dobiera super. Jest dobrym wodzirejem przy okazji i jak na tego typu imprezkach... Jakieś 5 lat wstecz też grywał na dancingach co piątek w Słoneczku (ludzi było więcej jak na disco za jego grania ) też więc może stad ta nazwa chytry
Wiadomo zespół to zespół ale dj Słońce to dopiero człowiek orkiestra
Ja mówie ,że o ile go wybierzesz to goście Wasi się wychulaja nie masz się co martwić ( jeśli robisz poprawinki to radze się też z nim odrazu dogadać ). Daj znać jak się bawiliście już będziecie po jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 21:57  
Cytuj
Od jakiegoś czasu śledzę wątki weselne i widzę mnóstwo wpisów pt. "musi być orkiestra, bo orkiestra tworzy klimat". Powiem coś z punktu widzenia osoby, która bardzo długo pracowała na weselach: atmosferę na weselu tworzą ludzie, a nie żadna orkiestra. Prawda jest taka, że gdybym miała wskazać czynnik najczęściej psujący wesela, to są to niestety właśnie orkiestry. Dla gości trzeba dobrać repertuar, ale wierzcie mi, że nie ma znaczenia, czy "Jesteś szalona" zagra orkiestra czy DJ, każdy pójdzie się bawić. Mając na weselu DJ ograniczasz liczbę możliwych niewypałów. Nie biorę oczywiście pod uwagę osób z nastawieniem na "nie" zanim jeszcze wejdą do kościoła. Chyba, że stać Cię na porządną, dobrą orkiestrę - w takim razie gratuluję. Inaczej nie zawracaj sobie tyłka orkiestrą i już kompletuj listę piosenek dla DJ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 22:15  
Cytuj
Dobry dj zrobi tak ze i starsi się dobrze bawia. polecam dj. kubusia

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
Nie biorę oczywiście pod uwagę osób z nastawieniem na "nie" zanim jeszcze wejdą do kościoła.


... przy Słoneczku i tacy wracają boso bomnogi same się rwały do tańca i wyszło jak wyszło jezyk ,że przy DJ nie bawi się "państwo"

CYTAT
Chyba, że stać Cię na porządną, dobrą orkiestrę - w takim razie gratuluję.


Tu się mylisz po pierwsze dobry dj też się ceni. Po drugie to ludzie na takiego nie żałują kasy i niewiele mniej pewnie weźnie od zespołu i nie płaczą potem po kątach,że było ujowo
Swoją drogą coraz częściej to zespoły zaczynają grać-15-30 minut grania i tyle samo odpoczynku a w przerwie nie mają siły nacisnąć guzika przy pilocie żeby CD leciało prosto z SuperExpresu kupionego dzień wcześniejmlotek bo dawali biesiade za free
CYTAT
już kompletuj listę piosenek dla DJ.

Jeśli wybierzesz Radka to słowo Ci daje lista Twoja zbyteczna będzie poza naprawde kilkoma(max 10 ulubionych plus wiadomo ta pierwsza) On sobie poradzi - po co lista jak i tak Ty nie trafisz we wszystkie gusta a on raczej wie kto przy czym się bawi bo obserwuje i zna tendencje ludzi (Ty nie będziesz miała czasu patrzeć kto siedzi hahaha ile je itp a schematu z listy nie ma co trzymać bo to jak w szkole będzie - teraz dzieci zaśpiewamy a potem przerwa na stołówke,i zaś lekcja muzyki cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2011r. 23:29  
Cytuj
dobry DJ na ślub kosztuje 1500. dobra kapela 5000.
w obu przypadkach można trafić na dobrych i złych.

jak Cię stać weź kapelę. jak nie widzisz różnicy to nie przepłacaj.


raz byłem na weselu, na którym był DJ słońce. wspomnień z wesela nie mam dobrych (aczkolwiek to nie koniecznie jego wina).
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 13 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 06:09  
Cytuj
no tak tylko zeby miec fajna orkiestre na weselu to trzeba duzo duzo wczesniej myslec nad weselemi rezerwacja takiej kapeli. mi pozostal niecaly rok i to co lepsze juz dawno zarezerwowane, wiec mysle ze pobawimy przy Słoneczkuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 06:35  
Cytuj
Artur - dobry DJ kosztuje sporo wiecej niz 1500.

Jesli DJ to tylko DJ Siwy.

Jesli chodzi o zespoly to w naszej okolicy wiekszosc to porazka - duzo ochlejtusow, grajacych na styl festynowey, a wiekszosc grajaca z automatow i podkladow.
Jesli zdecydujesz sie na zespol to taki w ktorym beda gitary i prawdziwa perkusja, a nie bebnienie i bas z automatow.

Jesli ogolnie chodzi o zabawe na wesele to jak powiedzial mi znajomy kamerzysta weselny, ogromny wplyw na to ma to czy Mloda Para nie unika tanczenia - im Mlodzi czesciej na parkiecie to tym samym duzo gosci tanczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2011r. 08:22  
Cytuj
Ja miałem DJ'a na weselu i polecam ten typ generacji muzyki i zabawy.
Nie mam nic do orkiestry ale wszystkie dobre orkiestry były już dawno zajęte a mam nieprzyjemne doświadczenia z kilku wesel. Przerwa dłuższa niż granie a raz się tak nabombili że nie dało rady tańczyć. Oczywiście to są te negatywne aspekty.

Na początku było powiedziane DJ że alkohol to on dostanie ale nie w dużych ilościach a jak już chce to po imprezie, zresztą mój przyjechał własnym samochodem więc nic nie pił.
Powiedzieliśmy mu, że na weselu ma grać nie tylko dla młodych ale i starszych i żeby był przygotowany na "starsze kawałki" ewentualne "na życzenie" np "Kawiarenki" itp.
Uważam, że spełnił się w 200%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 11:29  
Cytuj
Należy zacząć od tego że DJ nie gra tylko puszcza muzykę.
Znam kilku którzy robia to dobrze z tzw.smakiem. ale przesadą jest czasami cena!!!!! 1500 zł.!!!!!!! Ja gram na przyjęciach weselnych i nie tylko i wiem ile wysiłku to kosztuje gdyż też śpiewam i gram na instrumencie a nie puszczam z jakiegoś tam nośnika.
Twierdze że DJ nie zastąpi dobrego sprawdzonego zespołu-zaznaczam dobrego zespołu a nie trzech osób z dwoma ,,parapetami".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 12:09  
Cytuj
Może szukacie kogoś kto by grał na basie? good
Chyba że macie albo nie chcecie jezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 12:24  
Cytuj
Bylem 100% przeciwny dj, zawsze tylko zespol i juz. do siebie jednak wzialem dj. impreza byla genialna! bawili sie wszyscy. mnostwo slyszalem opinii ze to bylo najlepsze wesele na jakim byli a dja chwalili wdzyscy i mlodzi i starsi. byly hity z reraz, lata 80, przyspiewku ludowe, biesiada przy stolach z mikrofonem. zadnego falszowania, zadnych pijanych grajkow, przerw na wodke itp. zamowic mozna praktycznie kazda piosenke. bawila sie absolutnie cala sala, brakowalo miejsca do tanca. a wszystko to zagwarantowal Dj Jaro! szczerze polecam. ja zmienilem zdanie a propos djow. i falt, dj wezmie 1500, zespol 5000....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 13:20  
Cytuj
Basistę mamy umiech

Nic nie mam do osób puszczających muzykę(DJ) No ale jakos nie mogę sobie wyobrazić biesiady przy stołach i przyspiewek ludowych bez akordeonu ,bębna, saksofonu lub innego instrumentu dętego lub drewnianego chyba że DJ to wszystko ogarnia.
Czasy się troszke zmieniły i zespoły które lubią się napić powoli się kończą lub już się skończyły. Oczywiście mówimy-piszemy tu o zawodowstwie a nie ,,wiejskim festynowym graniu".
Tak jak kiepskich DJów też nie brak takich zespołów.
Każdy ma prawo wyboru czy DJ czy zespół tylko że DJ nie jest w stanie poprowadzić tak imprezy jak dobry zespół ,a dobry zespół jest w stanie zrobić wszystko to co robi DJ(np.puszczanie w czasie przerw muzyki z zapowiedziami i komentarzami itp)też takie zlecenia miałem . Zespół grał 45-60 min. a w przerwach ,,dyskoteka" jakies 20 min. Dodam że przeszkadzała osobom goszczącym się muzyka w przerwach(muzyka była różna)
Dodam że są dobre zespoły które są dużo tańsze niż te 5000zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 18:14  
Cytuj
zdecydowanie polecam Domanskiego. Jeden z najlepszych jesli nie najlepszy dj w stalowce i okolicach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 18:51  
Cytuj
Zespół zespół i tylko zespół oczywiście grający na żywo. umiech
Dj nie zapewni za nic biesiady przy stołach z akordeonem saksofonem bębnami itd umiech
Wole dać za zespół 3tyś niż za Dja 1,500 umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 21:57  
Cytuj
Byłam w tamtym roku na weselu na którym grał zespół, totalna porażka, zaśpiewali parę piosenek i szli na kielicha i tak było co trochę, w sierpniu byłam na weselu i grał DJ i było po prostu super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 09:05  
Cytuj
Do StefanS51

Kiedyś na forum napisałeś, ile masz mniej więcej lat i pytałeś się, gdzie można poznać fajne dziewczyny. Dlatego trochę dziwi mnie Twoja wypowiedź "ja wolę dać ......." Może wypowiadaj się, przy jakiej muzyce lubisz się bawić, jak jesteś u rodziny na weselu, a nie, ile BYŚ dał JAKBYŚ już za ładnych parę lat dał za swoje wesele umiech takie wypowiedzi zostaw tym, którzy stanęli przed wydaniem takiej kasy za oprawę muzyczną wesela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
oki
oki
oki
Posty: 31
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2011r. 15:35  
Cytuj
DJ Słońce grał na weselu mojej siostry, brata i moim, za każdym razem była ekstra zabawa. Wbrew co niektórym gościom, którzy na wieść, że będzie dj a nie orkiestra kręcili nosami. Po weselu wszyscy zmienili zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 00:28  
Cytuj
DJ Słonce moge polecić w 100000000% Jest super i z czystym sumieniem moge polecic. Kilka razy zrazilem sie do orkiestr jak uslyszalem wykonanie jakiegos znanego przeboju zmienione przez nich jakis kicz!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 00:51  
Cytuj
byłem na weselu, gdzie grał dj. słońce i było super. Jeszcze lepiej było na weselu, na którym pracowali dj. jaro i dj.kamyk.Jeden obsługiwał sprzęt, a drugi zajmuje się gośćmi. Były piosenki biesiadne dla gości przy stołach, zabawy przy tańcach, poświęcali uwagę i starym i młodym. Zainstalowali kilka lcd-ków, więc na sali, gdzie siedzieli ludzie przy stołach można było obserwować co dzieje się na sali z tańcami. Informowali o wszystkim co za chwilę będzie się działo, więc nikomu nie przepadły np. lody, kawa czy ciepły posiłek. Często bywa tak, że wszystko jest w porządku: jedzenie, wystrój, obsługa a zawali wszystko orkiestra. Ci dwaj dj. nie zawiodą na pewno.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 23 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 08:54  
Cytuj
Ja zaobserwowalem na weselach jedno:
- zaden DJ ani zespol nic nie nawojuje aby dobrze ludzie sie bawili jak Mloda Para jest dretwa i trzyma sie daleko od parkietu.
Jesli Mlodzi sa czesto na parkiecie to i ludzie sie bawia.

Jesli chodzi o zespoly to tylko grajace na żywo - a takich u nas prawie nie ma, za to dominuja zespoly co maja 2 syntezatory i jakas gitare na sztuke.
Takie zespoly sa na 100% gorsze od najslabszego DJa bo tak naprawde cala muzyka leci z automatu tylko zespol ja spiewa i to w dodatku z reguly spoooro gorzej niz na oryginalnych kawalkach.

Prawdziwy zespol weselny to obowiazkowo: gitara, gitara basowa, perkusja, klawisze.

Najlepszy zespol jaki do tej pory sluchalem w okoliach Stalowej na weselu (dokladnie w tym roku w Janowie w hotelu Duo) to: http://www.saxandsix.pl
Cala ekipa to wyksztalceni i wszechostronni muzycy, a nie kapela ala disco polo z festynu.
Na tym weselu w skladzie zespolu bylo 7 osob + 1 osoba zajmujaca sie naglosnieniem (caly czas czuwala nad tym aby lokal byl dobrze naglosniony).
Niestety cena tego zespolu wielu ostraszy, ale tych ktorych bedzie stac beda naprawde zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2011r. 13:50  
Cytuj
miałam przyjemność być na kilku weselach z dj`em.
bezkonkurencyjny jest DJ KUBUS!!!! na prawdę polecam. prowadzenie imprezy świetne, zabawy też super - pełno śmiechu niekiedy do łez. jego strona to www.djkubus.pl.
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2011r. 09:38  
Cytuj
Witam
Byłem na jednym weselu gdzie grał DJ . Mam mieszane uczucia , bo żeby wypić kieliszek wódki i posłuchać muzyki z płyt to nie muszę iść na wesele , tylko mogę zrobić to w domu . Niezaprzeczalny fakt , to taki , że przy DJu mamy oczywistą sytuacje , że siedzi gość z płytami w ręku i puszcza kawałeczki takie , żeby niekiedy to zczerstwiałe towarzystwo podnieść z tych krzesełek . Tu pozwolę , nie zgodzić się z poprzedniczką , i moim zdaniem głównie , klimat i atmosferę tworzą goście a dopiero później pozostałe czynniki . Wrócę do wyboru DJ , czy zespół . To wszystko zależy od przyszłych młodych czego oczekują , czy jasnej sytuacji , jak przy DJu , że gość oficjalnie puszcza muzykę z płyt , czy chcą mieć " zespół " odtwarzaczy puszczających muzykę z gotowych podkładów ( a wszystkim będzie się wydawało jaki to świetny " zespół " ) , lub prawdziwy zespół , grający muzykę na żywo ., lub jest im to obojętne i nie ma znaczenia kto i co .Wbrew pozorom , są zespoły , które grają wszystko na żywo i wcale nie trzeba płacić 5tys za taki zespół , i już poniżej 3tys znajdziecie bez problemu . Wybór należy do Was , przyszli młodzi , to Wasze wesele i Wasz najważniejszy dzień w życiu . Życzę trafnych wyborów .
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »