NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
dj na weselu, jakie wrazenia., wesele
Posty: 1
Dołączył: 22 Lip 2015r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 15:23  
Cytuj
Witamy serdecznie!

Wszystkich którzy poszukują dja na wesele zapraszamy do skorzystania z naszych usług. [moderowano] - Tworzymy legendarne wesela i zawsze dbamy o to aby wszystko odbyło się tak jak Państwo Młodzi sobie życzą.

Pozdrowienia i do zobaczenia ;)

Moderowano przez: magpie
My Państwa zapraszamy do działu reklam.

www.MistrzowieCeremonii.pl - W dobrym stylu tworzymy legendarne przyjęcia weselne z klasą i na luzie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2015r. 15:23  
Cytuj

www.MistrzowieCeremonii.pl - W dobrym stylu tworzymy legendarne przyjęcia weselne z klasą i na luzie.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Maja 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Maja 2016r. 09:45  
Cytuj
Moim zdaniem dj na weselu to super sprawa, byłam juz kilka razy gdzie grał dj z Playdjs i byłam za każdym razem zadowolona, bo super się bawiłam, wydaje mi się, że jeśli dj robi to z zamiłowania to zawsze będzie super, bo przykłada sie do swojej pracy. Ja z parkietu prawie nie schodziłam, bo muzyka była tak porywająca do tańca smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 3 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2016r. 10:19  
Cytuj
Witam bylam na weselu z DJ mnie osobiscie sie nie podobało muzyka caly czas bez przerwy i bardzo głośna a DJ w polowie wesela prawie juz spał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 15:14  
Cytuj
nie mam nic do DJ-ów ale uważam że najlepsza jest jednak dobra orkiestra. Oddaje klimat wesela, a Dj-a mogę posłuchać na dyskotece.

wp
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »