NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
Pytanie o instruktora,
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 14:27  
Cytuj
Mam pytanie odnośnie instruktora z Motosu - W. Cieśli. Czy jest ktoś kto z nim jeździł? I móglby powiedziec cos na temat tego instruktora? Czy dobrze uczy i czy czesto jezdzi do tbg? Jaki jest jego stosunek do nauczania kursanta? Koleżanka mi polecała tego instruktora ale chciałabym zasięgnąc innych opini. Jeśli ktoś ewentualnie uważa, że inny instruktor z Motosu jest dobry i godny polecenia to prosze o pomoc umiech Z gory dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 14:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 14:51  
Cytuj
Polecam P.Seredyńskiego. Naprawdę świetny facet. Jazda z nim to sama przyjemność. Do tbg jeździ bardzo często a i zdawalność ma naprawdę dużą. Tylko nie wiem czy ma jeszcze miejsce, bo z tego co wiem dużo chętnych jest do niego.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2011r. 20:50  
Cytuj
Ja jeździłam z panem Cieślą ale byłam w trochę innej sytuacji bo to były jazdy doszkalające więc wszystkie odbywały się w Tarnobrzegu, ale z czystym sumieniem mogę polecić go jako dobrego instruktora to dzięki niemu zdałam prawko. Jest miły i sympatyczny ale jak trzeba to potrafi opierdzielić dobrze tłumaczy i ma cierpliwość sama poszła do niego bo koleżanka mi go poleciła i byłam bardzo zadowolona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 12:56  
Cytuj
Dzięki za wypowiedzi, ale chciałabym zeby cos napisała osoba która najlepiej wyjeździła z panem Cieślą cały kurs. Ta osoba którą znam niestety zdawała 5 razy więc nie wiem czy zdawalność u tego instruktora jest dobra, chociaż wiadomo że duzo zależy od kursanta a nie od instruktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za wypowiedzi, ale chciałabym zeby cos napisała osoba która najlepiej wyjeździła z panem Cieślą cały kurs.

Było pisać tak od razu, a nie dodawać tego:
"Jeśli ktoś ewentualnie uważa, że inny instruktor z Motosu jest dobry i godny polecenia to prosze o pomoc umiech Z gory dzięki. "

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 16:25  
Cytuj
Nie potrzebnie sie czepiasz, bo podziękowałam za wypowiedź a nie pisałam, że nie wezme pod uwage innych polecanych instruktorów;/ A co do pana Seredyńskiego to pierwszy raz słysze o tym instruktorze i narazie jakos nikt nie podziela Twojej opini.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 06:27  
Cytuj
a ja bym ci polecil sebastiana składnik. jest spokojny i ambitny, przykłada sie do tego co robi. widać ze zalezy mu na tym. i to co najwazniejsze jest młody i ma niezłą zdawalność.ja i moje koleżanki były zadowolone, zdaliśmy za pierwszym razem./jest sympatyczny no i przystojny jak to one twierdziły/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 08:14  
Cytuj
Ja tam jeździłem z taka Pania, tylko zed nie pamietam juz imienia umiech taka blondynka w krótkich włosach jedyna taka w motosie umiech tez ja polecam, spokojna i potrafi wytłumaczyc smiech2 uczyła mnie i kolege obaj zdalismy za pierwszym razem smiech2

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Ja tam jeździłem z taka Pania, tylko zed nie pamietam juz imienia umiech taka blondynka w krótkich włosach jedyna taka w motosie umiech tez ja polecam, spokojna i potrafi wytłumaczyc smiech2 uczyła mnie i kolege obaj zdalismy za pierwszym razem smiech2
Ta pani nazywa się Renata Kustragood

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 12:04  
Cytuj
A no własnie umiech No to ja polecam Panią Renate Kustre good

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »