NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Ciekawe Książki, .
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 07:27  
Cytuj
CYTAT
Harlan Coben. Czytam 14-sta jego książkę i każda jest bardzo dobra. Zacząłem od legendarnej Nie mów nikomu. Polecam.


Zgadza się umiech Lekkie, zagadkowe i wciągające. Dla wielbicieli Cobena polecam również powieści Lee Child'a umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 07:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2017r. 08:08  
Cytuj
Pakiet policyjny Vegi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 13:23  
Cytuj
Książki Jo Nesbo są niesamowite,a dla lubiących podróże polecam"Na krańce świata.Podróż historyka przez historię"Normana Daviesa,świetnie się czyta.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 13:49  
Cytuj
Simon Beckett - fajna lekka wciągająca seria od Zapisane w kosciach
CYTAT
Większość dnia spędzam ze zmarłymi. Czasem ze zmarłymi, którzy nie żyją od bardzo dawna. Jestem antropologiem sądowym. To po części patologia, po części archeologia. To, co robię, wykracza poza jedno i drugie. Bo nawet wtedy, kiedy biologia człowieka przestaje działać, kiedy z tego, co było życiem, zostaje jedynie zepsucie, zgnilizna i stare suche kości, nawet wtedy zmarły może być ważnym świadkiem
good

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Lis 2018r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2018r. 10:25  
Cytuj
Ja czytałam całą serie Camilli Lackberg o Fjallbace - jak dla mnie to świetne kryminały jezyk polecam sobie poczytać smiech2

Kompleksowa walka z łupieżem pstrym - sprawdź Pityver [url]https://pityver.pl/[/url]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »