NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
USG bioderek niemowlaka - u kogo?,
Posty: 20
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 12:20  
Cytuj
u kogo mozna zrobic USG bioderek ? I na jakiej zasadzie? Potrzebne jest jakies skierowanie? No i najwazniejsze.. Dlugo sie czeka na wizyte ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 12:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
poi
poi
poi
Posty: 41
Dołączył: 24 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 12:36  
Cytuj
Skierowanie powinnaś dostać przy wypisie ze szpitala ewentualnie od pediatry. Robi się chyba po 6 tygodniach od urodzenia. Kolejka minimum miesiąc. z lek Sowa i Abratowski w Stalowej lub w Nisku Bartoszek Giebułtowicz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 14:21  
Cytuj
Polecam Szeląga na Piaskach.Naprawde świetny lekarz.Chodze do niego z moją córeczką.Wizyta oglądowa + USG kosztuję 60 zł(lekarz wystawia rachunek)Na wizyte czekałam ok 3 tygodni.

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 14:45  
Cytuj
Polecam pojechać do Kamienia do Bartoszka. Tam jedzie sie bez skierowania, bezpłatnie, nie ma żadnych kolejek gdyż rejestracja jest na określoną godzinę, no i przede wszystkim usg jest robione odrazu przez pana doktora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2011r. 14:56  
Cytuj
Tak jak annac26 również polecam Szeląga na Piaskach. Szybko i chyba nienajdrożej (choć nie mam porównania bo tylko do niego jeździłem z dziećmi)

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 10:06  
Cytuj
Zbigniew Szeląg na piaskach wizyta plus usg bioderek 70zł czekałam około 4 tyg

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 14:44  
Cytuj
a ja polecam Giebułtowicza w Nisku. Nie wiem ile się teraz czeka na wizytę do niego w przyszpitalnej przychodni, ale na pewno warto. Świetny fachowiec i miły człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 15:30  
Cytuj
SOWA PRZYJMUJE W SZPITALU NA STASICA uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 16 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
a ja polecam Giebułtowicza w Nisku. Nie wiem ile się teraz czeka na wizytę do niego w przyszpitalnej przychodni, ale na pewno warto. Świetny fachowiec i miły człowiek.


Bardziej miły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 18:14  
Cytuj
Cos sie zmienilo? Jest cos nowego w tym temacie? Oprocz Kamienia... Moze w szpitalu?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 19:00  
Cytuj
Tylko nie szpital. Na edukacji jest kilku ortopedów ja chodziłam do Bartoszka- polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 19:09  
Cytuj
polecam Szeląga

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 19:54  
Cytuj
Czy to jest na nfz? Gdzie przyjmuje Szelag?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2015r. 20:53  
Cytuj
przyjmuje prywatnie na piaskach, wizyta z usg kosztuje 70zł, a czy na nfz gdzies przujmuje to nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 09:18  
Cytuj
Po co chodzic prywatnie jak to samo lekarz zrobi na fundusz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 09:36  
Cytuj
ja2844, no żebyś się nie zdziwił.
Ze starszym dzieckiem poszłam od razu prywatnie do Szelaga, wizyta trwała z 20 min mimo, że wszystko było ok, ale powiedział nam dokładnie co i jak.
Z drugim dzieckiem poszłam do szpitala w Stw, bo do Szelaga nie było już zapisów (to była koncowka roku). Wizyta trwała jakieś 30 sek, zwykła tasmowka, lekarz nie rozmawiał ze mną tylko opowiadał jakieś prywatne historie pielegniarce, rzucił tylko wszystko ok i do widzenia. Widziałam, że dziecko jest jednak jakieś przekrzywione, więc jak tylko było to możliwe umowilam się do Szelaga. No i oczywiście miałam rację, dziecko miało przykurcz i jedno bioderko nie całkiem ok. I tak to jest właśnie z NFZ. Dlatego mimo, że place te pieprzone składki, to chodzę wszędzie prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:02  
Cytuj
ja chodze na nfz nigdy prywatnie przeciez odprowadzam składki ..a lekarz rodzinny zawsze powtarza ze nic lepiej zaden lekarz nie wymysli prywatnie jak ktos jest chory to sie da wyleczyc tak zamo prywantnie jak i na nfz .a pozniej narzekania ile to na lekarzy sie wydaje sami tego uczycie zeby było wszystko prywatne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
ja2844, no żebyś się nie zdziwił.
Ze starszym dzieckiem poszłam od razu prywatnie do Szelaga, wizyta trwała z 20 min mimo, że wszystko było ok, ale powiedział nam dokładnie co i jak.
Z drugim dzieckiem poszłam do szpitala w Stw, bo do Szelaga nie było już zapisów (to była koncowka roku). Wizyta trwała jakieś 30 sek, zwykła tasmowka, lekarz nie rozmawiał ze mną tylko opowiadał jakieś prywatne historie pielegniarce, rzucił tylko wszystko ok i do widzenia. Widziałam, że dziecko jest jednak jakieś przekrzywione, więc jak tylko było to możliwe umowilam się do Szelaga. No i oczywiście miałam rację, dziecko miało przykurcz i jedno bioderko nie całkiem ok. I tak to jest właśnie z NFZ. Dlatego mimo, że place te pieprzone składki, to chodzę wszędzie prywatnie.
to mogles pójsc na nfz do tego swojego szelga i to samo by powiedział co i prywatnie bo nic innego by nie wymyslil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:38  
Cytuj
Bartoszek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 15:32  
Cytuj
Ja ze swoim smykiem byłam u Abratowskiego i polecam

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 20:25  
Cytuj
evik, znów ci się konta pomieszaly uśmiech

Myślę, że na wizycie na NFZ nie dowiedziałabym się połowy z tego, bo tam nikt nie ma czasu na odpowiadanie na pytania, kiedy za drzwiami stoi tłum ludzi. A w szpitalu też byłam u podobno bardzo dobrego lekarza, nawet tu na forum ktoś polecał, żeby się wybrać do jego gabinetu prywatnego w innym mieście, bo taki super. No cóż.

Ale nie o tym jest temat czy prywatnie czy na NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 09:28  
Cytuj
Z córka byłam na nfz, bo myślałam, że taniej. A tu klopsumiech Nie wiem jak jest w Stalowej bo w Nisku napierw idziesz do przychodni. Oczywiście kolejka więc swoje trzeba odstać, wokół pełno połamanych ludziumiech Potem dostalam skierowanie na usg do szpitala. Na usg leci taśmówka. Nawet nie zdążyłam ubrać dziecka, bo następne i następne. Ja trzmałam małą na rękach a mąż ubierał. Potem znowu do przychodni po wyniki, i znowu kolejka. Tak więc musiałam jeździć z dzieckiem 3 razy a do Niska miałam ok 15 km. Podliczając paliwo na jedno by mi wyszło jakbym poszła prywatnie. A przynajmniej nie musiałabym męczyć dziecka ani siebie.
Z drugim ide prywatnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2015r. 09:44  
Cytuj
W Stw idzie się od razu na usg, oczywiście taka sama tasmowka, od razu lekarz mówi dobrze czy niedobrze, ale żadnego wyniku do ręki nie dostajesz. Także fatyga jednokrotna, ale za wiele dowiedzieć się nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »