NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Fiori,
Posty: 14
Dołączył: 21 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:30  
Cytuj
co sądzicie o pizzy z tego lokalu ? mam zamiar się wybrać ale nie wiem czy warto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 09:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 10:52  
Cytuj
Jak lubisz bardzo cienkie ciasto to warto, bo jest smaczna. Ja nie jem właśnie ze względu na to ciasto - wole grubsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 11:52  
Cytuj
Pizze pieką w piecu na drewno, grubsze ciasto by się tam piekło wieki ... i ot cała tajemnica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:40  
Cytuj
Kilka miesięcy temu zamówiłem na wynos 2 pizze i więcej już nie zamówię. Kilka osób zachwalało tą pizzerię, niby składniki sprowadzane z Italii, ale kompletnie tego nie czuć. Może na jakiegoś nowego kucharza trafiłem i dlatego ledwo co zostały dojedzone...
Na tą chwilę capri jest bezkonkurencyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:50  
Cytuj
nie brałem z Fiori na wynos, ale za każdym razem jak tam byłem to z pizzy byłem zadowolony - prawdziwa pizza a nie jakiś "biszkopt". Nie zapycha, lekka i smaczna - ja polecam bez dwóch zdań!
Do tego fajne miejsce, trochę klimatu Tła tam zostało, do tego fajny ogródek i mini golf (którego jeszcze nie próbowałem - płatne to umiech?)
Polecam więc, tylko okolica średnia :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:56  
Cytuj
Ogródek bardzo fajny, najlepszy ze wszystkich w stalowej, szczególnie wieczorem. Minigolf płatny.
Mi jednak szkoda, że tła już nie ma :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 14:58  
Cytuj
We Fiori pizza jest jest bardzo dobra z tym, że nie nadaje się ona do zamawiania na wynos.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:02  
Cytuj
Jeśli chcesz zjeść smacznie to wal śmiało ! , ale zapomnij o tłustej , zalanej olejem i na grubej bułce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 15:43  
Cytuj
FIORI OK pizza ale CAPRI wymiata naj naj lepsza normalnie chociaż mam jedną uwagę- obsługa ale i tak ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 21:41  
Cytuj
Komentarze na temat Capri pisze chyba sam właściciel.CO tam niby wymiata??? Chyba te stare składniki na pizzy .Dla mnie to zwykły zakalec ,szału niema żadnego . Lokal mały ceny wcale nie rewelacyjne .Dla mnie stare pizzerie górują w stalowej typu.Rustiki i werona .Oni nie walczą o klientów jak pozostałe oni po prostu klientów mają bo mają dobrą obsługe i pizze!!!!

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2011r. 23:21  
Cytuj
A może by trzymać się tematu, czyli Fiori, a nie pisać o innych pizzeriach?

Ja akurat we Fiori nie byłam, wystarczy mi, że znam szefostwo :/

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 07:45  
Cytuj
Ja tam właśnie byłem wczoraj.
Pizza pyszna, sosy dwa w wielkich sosjerkach. Mam sentyment do tego miejsca. Nigdy nie zamawiałem na wynos ale na miejscu pizza pierwsza klasa. Mogę śmiało powiedzieć że nie wiedzieliśmy czy Verona czy Fiori. Obie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 11:23  
Cytuj
Pizza jak na razie jedyna w mieście na styl włoski - a to tam podobno jest najlepsz ana świecie. Cienkie ciasto - TAKIE WLASNIE MA BYC, fajny dobór składników. Pieczone w prawdziwym piecu na drewnie - nie ma takiej drugiej w miescie, wiec jesli ktos byl we Wloszech i jadl prawdziwa pizze na pewno doceni ta pizzerie..
W dodatku nie maja 20 stronicowego menu, gdzie mozna kupic wszystko. Nie mozna tez zorbic wlasnej kompozycji - o zgrozo ludzie potrafia do pizzy dodawac nawet porowki... Nastawili sie na pizze i w tym sa dobrzy. Smaki oczywiscie kwestia gustu ale technologia w koncu prawdziwa! Fajne miejsca do siedzenia na zewnątrz, atrakcje dla dzieci. SUPER

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 11:42  
Cytuj
Jeśli ktoś lubi na cienkim cięście to okumiech byłem raz i jakoś mi nie podchodzi dla mnie nr 1 w STW to Rustica. Dziękujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 11:51  
Cytuj
nataszkab, pracujesz w tej pizzeri czy co? smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 12:26  
Cytuj
Nie nie pracuje tam... Jak na razie bylam tam osobiscie tylko raz i widzialam pracujace diwe osoby... zazwyczaj zamawiam... Kiedys zawsze kupowałam w osemce, ze wzgledu na sentyment... teraz najbardziej odpowiada mi ta. Jestem zafascynowana włoska kuchnia, juz kilka razy odwiedzalam ten kraj i teraz nie mam watpliwosci, ze najbardziej włoska jest ta pizzeria. Zawsze jak ktos cos pochwali to pojawia sie podejrzenie, ze tam pracuje... A jak jest krytyka to ze konstruktywna... Dodam, ze pizzeria dagrasso tez posiada cienkie ciasto, ale pizze rozciapana... Te pizze ktore sa sprzedawane w wiekszosc naszych pizzerii nie maja nic wspolengo z prawdziwa pizza... Zadna pizza podawana we wloszech nie ma ciasta grubosci prawie cm... stad kazdy zjada mala swoja pizze, a u nas kupuje sie wielka na kilka osob... proponuje poczytac o tradycji pizzy. A nie zadowalac sie budami z kebabami, i pizzeriami, ktore tylko w małym miescie maja sznase na funkcjonowanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lip 2011r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Nie nie pracuje tam... Jak na razie bylam tam osobiscie tylko raz i widzialam pracujace diwe osoby... zazwyczaj zamawiam... Kiedys zawsze kupowałam w osemce, ze wzgledu na sentyment... teraz najbardziej odpowiada mi ta. Jestem zafascynowana włoska kuchnia, juz kilka razy odwiedzalam ten kraj i teraz nie mam watpliwosci, ze najbardziej włoska jest ta pizzeria. Zawsze jak ktos cos pochwali to pojawia sie podejrzenie, ze tam pracuje... A jak jest krytyka to ze konstruktywna... Dodam, ze pizzeria dagrasso tez posiada cienkie ciasto, ale pizze rozciapana... Te pizze ktore sa sprzedawane w wiekszosc naszych pizzerii nie maja nic wspolengo z prawdziwa pizza... Zadna pizza podawana we wloszech nie ma ciasta grubosci prawie cm... stad kazdy zjada mala swoja pizze, a u nas kupuje sie wielka na kilka osob... proponuje poczytac o tradycji pizzy. A nie zadowalac sie budami z kebabami, i pizzeriami, ktore tylko w małym miescie maja sznase na funkcjonowanie


U nas sprzedawana jest pizza po amerykańsku nie włoskujezyk

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 4 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 20:41  
Cytuj
Popieram "nataszkab" w tym, że pizza we Fiori smakuje jak Włoska, właściwie środkowo-włoska ;). Na południu jest bardziej owocowa i mniej serowa a na północy bardziej w kształt polskiej. Może wam nie smakowac ale nie krytykujcie jak sie nie znacie.
Ps. Jakie są ceny minigolfa? Słyszałem, że zależy to od ilości osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:03  
Cytuj
Witam muszę odświeżyć bo źle się zaczyna dziać byliśmy dziś w Fiori i co i wielka dupa to nie jest ta sama pizza co jem praktycznie co tydzień mało tego już widzę oszczędności na oliwie jak kiedyś była extra virgine tak teraz jakiś marny olej wlewają a podkreślę ze jem tylko ta pizze z oliwa .Nie wiem co się stało czyż by jakiś nowy Pizzaiolo czy tańsze składniki szkoda bo do dziś nie zamawiałem nigdzie pizzy jak tylko z fiori apeluje do właściciela żeby coś z tym zrobił pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2011r. 21:08  
Cytuj
Byłem jakieś 2 miesiące temu i polecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2011r. 08:59  
Cytuj
pizza mniam mniam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »