NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Wielka kradzież we Fracu na JPII,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:24  
Cytuj
Wielka kradzież we fraku na JPII!!!! Kilak minut po 15 jakaś laska zaje..ałą bułkę kajzerkę wartą bagatela 45 groszy. Już udało się jej uciec z łupem poza kasy, już przedarła się przez drzwi lecz dzielna Pani sklepowa, wybiegła ze sklepu i ją dopadła. Złapała ją za kark i siłą wdarła do sklepu wydzierając się w niebogłosy "dzwoń! dzwoń!" Wywołało to ogólne poruszenie, ludzie prawie padli w popłochu na podłogę bo myśleli że to pewnie jakiś zamach,napad czy inna zaraza.
Po chwili na miejsce pod same drzwi zajechali dzielni policjanci. Myślałem tak jak wszyscy pewnie obecni że wparują z hukiem dymem w kominiarach, tak jak to się widuje w filmach made in USA, i to tych od 16 lat dozwolonych. Ale ufff, weszli spokojnie. Jeden się spytał :Gdzie ?, drugi żuł gumę i się rozglądał. Polecieli na zaplecze. Dalej nie wiem co było bo poszedłem.

I moje pytanie:
Bułka kajzerka kosztowała 45 groszy. (Znalazło się grono ludzi którzy chcieli nawet za nią zapłacić, bo to gówniany pieniądz. Ale ekspedientki uparte )
Ile kosztowała spektakularna akcja Policji i kto za nią zapłaci??
Co za kraj....

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:24  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:29  
Cytuj
Tylko Nowa Prawica! Jedyna alternatywa dla bandy czworga!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:38  
Cytuj
Ta dziewczyna popelnila blad bo wychodzac ze sklepu z ta bulka to zostalo to potraktowane jako kradziez. mogla ta bulke wziasc z polki zjesc w sklepie i wtedy wyjsc.

Nic by jej nie zrobili bo wtedy nic by nie wynosila ze sklepu.





ALE ZEBY TAKA AFERE ROBIC O BULKA ZA 50GROSZY??????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:47  
Cytuj
Kradzież jest kradzież i taka jest rola policji!Dzisiaj jest to 0,45 zl a jutro ??? Mozna było pod sklepem porosic ludzi (jesli nie rumunka) o kase i było by OK!
Pamietam jak byłem w NRD i jechalem tramwajem,a tam kasowniki dobrowolne-wrzucasz Pfeniki i sam wyciagasz bilet.Wszedl 10-cio talek i tego nie zrobił i wstała babcia i zwruciła mu uwagę ;)
Wiem ort.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 17:47  
Cytuj
Nie dla takiej Polski , się szarpałem z zomowcami , milcjantami ,i innymi , chyba nie potrzebnie , bo i tak dalej rządzą ludzie , którzy obojętnie komu będą wchodzić w d..., wcześniej ruskim ,teraz obojętnie czy żydokomuchą ,chińczykom ,czy szwabom, byle za pare groszy dostać się do żłobu ,i poustawiać dzieci, szwagrów ,itp itd - wstyd , a ludzie mają żyć za jakieś grosze , w dalszym ciąagu ,bo jesteśmy gorsi od europejczyków ? w czym się pytam ?
niejaki pan Mordasiewicz twierdzi ,że jak bym dostał podwyżkę i ,kupiłbym 1kg mięs na tydzien więcej to taką by to inflacje wywołało ,że normalnie koniec , tu się to zakonczy tak jak w Grecji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 19:38  
Cytuj
Ciężka sprawa. Normalnie ochrona przy takiej wartości kradzieży nawet nie wzywa policji bo poniżej pewnej kwoty nie ma to sensu, więc oprócz najedzenia się wstydu nic dziewczynie nie grozi.
Myślę, że kradzież należy piętnować bez względu na wartość skradzionych przedmiotów i bronienie złodzieja i chęć płacenia za niego to jest dziwna metoda wychowawcza. Z drugiej strony sklepowa chyba przekroczyła swoje uprawnienia, jeśli potraktowała tę dziewczynę tak jak to opisujesz.
Ale zastanawiające jest tutaj bardziej co ukradła dziewczyna.
W ogóle ukradła czy się zapomniała?
Mam nadzieję, że miała sklerozę albo była to kwestia jakiegoś zakładu bo jeśli zrobiła to z głodu i desperacji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Wielka kradzież we fraku na JPII!!!! Kilak minut po 15 jakaś laska zaje..ałą bułkę kajzerkę wartą bagatela 45 groszy. Już udało się jej uciec z łupem poza kasy, już przedarła się przez drzwi lecz dzielna Pani sklepowa, wybiegła ze sklepu i ją dopadła. Złapała ją za kark i siłą wdarła do sklepu wydzierając się w niebogłosy \"dzwoń! dzwoń!\" Wywołało to ogólne poruszenie, ludzie prawie padli w popłochu na podłogę bo myśleli że to pewnie jakiś zamach,napad czy inna zaraza.
Po chwili na miejsce pod same drzwi zajechali dzielni policjanci. Myślałem tak jak wszyscy pewnie obecni że wparują z hukiem dymem w kominiarach, tak jak to się widuje w filmach made in USA, i to tych od 16 lat dozwolonych. Ale ufff, weszli spokojnie. Jeden się spytał :Gdzie ?, drugi żuł gumę i się rozglądał. Polecieli na zaplecze. Dalej nie wiem co było bo poszedłem.

I moje pytanie:
Bułka kajzerka kosztowała 45 groszy. (Znalazło się grono ludzi którzy chcieli nawet za nią zapłacić, bo to gówniany pieniądz. Ale ekspedientki uparte )
Ile kosztowała spektakularna akcja Policji i kto za nią zapłaci??
Co za kraj....


Złodziej jest zawsze złodziejem , a przez takie myślenie że to tylko bułka to właśnie taki jest ten kraj , niedouczonych co ściągają na egzaminach i nikomu to nie przeszkadza , kradnących tylko bułki itd. PRAWO JEST PRAWEM I TYLE .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 21:48  
Cytuj
Ta biedna dziewczynka to stała klientka takiego sposobu robienia zakupów, poza marną kajzerką w torebce miała 2 piwa, kawę i jakąś sałatkę, a kilka dni wcześniej nagrana jest na kamerze jak w taki sam sposób kupuje kilka sztuk drogiej oliwy, koszt spektakularnej akcji Policji poniesie ta bidulka, otrzymała na dzisiaj 500 PLN a ponad to będzie miała sprawę sądową bo to nie jedyne jej występy i nie tylko w tych sklepach.
Zanim zrobicie larum i wylejecie z siebie żółć proponuję pomyśleć ilu takich "kupujących" się pojawia (tych którzy są przyłapani) i pomyślcie kto za to zapłaci.
A wszystkim opłakującym straszny los złodziei ....polecam niech ich zaproszą do siebie do domu, nakarmią itd.
Katolicki narodzie..... siódme nie kradnij!!!

To nie koniec, Policja zabiera zapisy z kamer, przegląda i będą wyłowieni kolejni "kupujący" inaczej .....

Kradną młodzi w kapturach i bez, licealistki, emeryci, renciści, pielęgniarki, nobliwe matrony i damy z urzędów, nawet sobie nie zdajecie sprawy kto, znane osoby .... wstyyyyyyyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 00:05  
Cytuj
Ludzie!
Zrozumcie jedną sprawę.
Ktoś rzekomo kradnie-bo też przychodzą osoby nasłane,aby obserwować reakcje personelu.Zdarzają się też prawdziwe kradzieże,ale "szpicel" ,obserwuje klientów i personel
Przykład z "innej beczki"-Przyjeżdża facet na stację paliw,(niech to będzie Orlen),kupuje paliwo za 100 zł,podchodzi do kasy,kładzie stówę i wychodzi.
Kasjer mówi w"powietrze"-przyjąłęm 100 złotych,wydaję paragon"
Nagłe zidiocenie kasjera/Nie! Po prostu potwierdza wykonanie czynności,bo taki ma obowiązek.Klienta nikt nie zmusi na czekanie i odebranie paragonu.Takie są, w sumie logiczne przepisy.
Z drugiej strony pomyślcie,postawcie się na miejscu jakiegoś właściciela-Zatrudniam facetkę,a ona przymyka oko na kradzieże.Dziś bułkę,a jutro?Problem samej kradzieży jest gdzieś ukryty.Kleptomania ,albo trudna sytuacja życiowa...
Gdyby ekspedientka nie zareagowała,następnego dnia,po utracie pracy co mogłaby zrobić?Za co kupić dzieciom bułki? Iść ukraść?
PS.Jeśli przyjęła mandat,nie będzie miała sprawy wprzed Sądzem.Logiczne,że nie można karać dwa (i więcej razy),za jedno wykroczenie.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 07:57  
Cytuj
Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie, godz 7 rano wszyscy sie spiesza do pracy a na sklepie 2 panie jedna na miesnym druga na kasie a chleba nie ma kto pokroic, w dodatku ta na kasie w miedzy czasie wyklada warzywa, to jest dopiero obóz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 11:21  
Cytuj
Kajzerka - 45 gr?
Za taką cenę też bym nie kupił.

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11641
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 12:06  
Cytuj
Kilka kradzieży dziennie. Razy 30 dni. I już mamy niezłą sumkę. Może ucinanie rąk - jak w islamie - to zbyt drastycznie. Ale kazać złodziejowi chodzic po mieście z wielkim plakatem z opisem występku - niejeden złodziej by się zastanowił....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 16:39  
Cytuj
A teraz pytanie ?? Czy Wy wiecie co ona miała jeszcze w torbie?? Bo z tego co wiadomo nie tylko bułę zajebała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 18:46  
Cytuj
Pani sklepowa, wybiegła ze sklepu i ją dopadła. Złapała ją za kark i siłą wdarła do sklepu wydzierając się w niebogłosy "dzwoń! dzwoń!"
Ta dzielna pani sklepowa walczyła o swoją wypłatę.W tym sklepie,jak i innych fracach nie ma ochrony i pracujące tam osoby muszą łapać złodziei.Za towar skradziony płacą pracownicy.

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 30 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 19:05  
Cytuj
Złodziei należy karać a nie litować ja jak bym dopadła tego który mi zarąbał kołpaki to nogi z d.... powyrywała bym.
Zero litości.Złodziej to złodziej mały czy duży nie ważna kwota i ilość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 22:15  
Cytuj
:szok: dopiero dziś to przeczytałem
odłożyć kajzerki i wyjść z podniesionymi ręcami

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 08:22  
Cytuj
"Już nie chodzi o te śliwki, ale po co on tam wlazł.."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 08:32  
Cytuj
Polska jest teoretycznie/oficjalnie (poza Watykanem) najbardziej katolickim krajem w Europie pomimo, że 7me przykazanie jest tu martwym przepisem mało kogo obchodzącym.
Najlepsze że kradzież miała miejsce przy Al. JPIIgood

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »