NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wyjazd na wakacje - jakie biura podróży,
Posty: 9
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 19:30  
Cytuj
Witam. Chciałbym pojechać na wakacje za granicę. Potrzebuje Waszych opinii. W grę wchodzą Bułgaria, Grecja Turcja Tunezja i ewentualnie Egipt. Problem w tym, że nigdy nie korzystałem z usług żadnego biura podróży. Byłem w biurach w tesco na hali itd. Ale słyszałem, że najlepiej kupić na necie coś. Ceny jakie mnie interesują to maksymalnie 1500 w all inclusive. (w jednym z biur zaproponowali mi za 1250 zł Tunezję All Inclusive wylot koniec lipca) Przeglądam różne strony ale nie za bardzo umiem szukać. Wiem, że w last minute można trafić super ofertę nawet poniżej tysiaka. Jaki macie doświadczenia?? Czy jest jakaś strona na której są wszystkie oferty biur podróży?? Czy najlepiej udać się do jakiegoś biura nie internetowego?? Co polecacie?? Termin jaki mnie interesuje to mniej wiecej od 28 lipca do 14 sierpnia. Jezeli macie jakies doswiadczenia to bardzo prosze o pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 19:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 19:52  
Cytuj
zobacz www.fostertravel.pl, super wyszukiwarka, super touroperator :]

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 19:58  
Cytuj
lepiej nie BP Artur, dziwna mają obsługę i broń boże nie to co się mieści w ich byłej siedzibie na Okulickiego w tym białym domku Poltar chyba - porażka. Nie znają się wcale na rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 19:58  
Cytuj
lepiej nie BP Artur, dziwna mają obsługę i broń boże nie to co się mieści w ich byłej siedzibie na Okulickiego w tym białym domku Poltar chyba - porażka. Nie znają się wcale na rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 20:28  
Cytuj
ja z arturem latam już od dawna i jestem bardzo zadowolony. Nawet jak miałem problem z odszkodowaniem z ubezpieczenia to wszystko było ok. Przez internet nie polecam, bo jak są jakiechś problemy, to nie ma konkretnej osoby do której można sę wzrócić, a tak dostajesznumer i dzwonisz o każdej poe dnia i nocy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 5 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 20:41  
Cytuj
przeciez to nie jest allegro z opcja kup teraz :] rezerwujesz wstepnie, dzwoni konsultant, ustalasz wszystko i wszystkiego sie dowiadujesz i numery tez masz, wiec bajki na dobranoc jakies opowiadasz, juz ponad 90% wycieczek sprzedawanych jest przez internet, ale to oczywiscie nie w stalowej, bo ludziom ze stalowej nie daja numerow pod ktore mozna sie zglosic

\"Bóg zsyła na ludzi cierpienie w różnych celach. Bywa tak, że cierpienie dziecka jest jedynym sposobem, by rodzice stali się dobrymi ludźmi\" - mirek777, Stalowa Wola, 19 Cze 2011r.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 23:10  
Cytuj
No a czy np duze sa roznice cenowe miedzy biurami podrozy stacjonarnymi a internetowymi??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 07:11  
Cytuj
www.traveligo.pl
To jest touroperator, ktory reprezentuje większość biur podróży. Ceny takie same jak w danym biurze. Załatwiam wyjazdy przez Traveligo od kilku lat. Czytelna strona, sam wybierasz co chcesz i za ile chcesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 20:01  
Cytuj
Hej, szukam osob, par, ktore maja ochote wyjechac wspolnie z nami na jakies wakacje np Turcja, Bulgaria, Egipt w sierpniu - ok 7 dni. W grupie zawsze ciekawiej, weselej.
I prosze o opinie gdzie jechac?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 00:56  
Cytuj
ja latam z "arturem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 01:26  
Cytuj
b-real


arturek nasz
STW
umiech
tez latalem i nie tylko ja (znajomi)
i nie zdzieraja jak obok ..... XXX ...
i nasza firma w stw
daj im zarobic , oni dadza zarobic tobie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 09:36  
Cytuj
moze znacie jeszcze jakies fajne strony z wycieczkami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 09:56  
Cytuj
Polecam Artura ! Profesjonalna obsługa bez ściemy, właśnie wróciłem z rodziną z Grecji (impreza wykupiona w Arturze, Grecos Holiday); jestem bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 19:58  
Cytuj
Polecam Artura

pełen profesjonalizm i zaangazowanie

a poza tom to nasza stalowowolska firma

pozdr,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 00:19  
Cytuj
Zapraszam tutaj: umiech

http://www.holy-(...)ora.html

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »