NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
cb radio - jakie?,
Posty: 2
Dołączył: 7 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 00:27  
Cytuj
Cześć, wiem że kiedys taki temat już był ale nie mogę go odnaleźć dlatego pytam jeszcze raz umiech jakie polecacie radio cb jakiej firmy, dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 00:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 07:34  
Cytuj
zalezy jaki masz samochod, nie kazde radio dobrze pracuje z danym samochodem. Ja polecam tti 880 lub 881

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 08:12  
Cytuj
Godny polecenia - President Harry II

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 08:56  
Cytuj
jakby ktos chciał harryego2ke to pisać - mam nówke z pudełkiem używana 1 raz. Dostalem w prezencie a w moim dieselku trzeszczy więc leży dalej w pudełku. Polecam napisać jakie auto bo nowoczesne diesle nie lubia wielu radyjek

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 10:29  
Cytuj
mam VW passata TDI 2000R.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 11:07  
Cytuj
To ładnie tak zakładać 2 konta?? No tak wybory idą w każdym razie president Harry do twoich potrzeb będzie idealny a ze zwykłym tdi na pompowtryskach nie będzie szumów

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 11:15  
Cytuj
A czy w Audi A4 B6 TDI 2003r by trzeszczało?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
jakby ktos chciał harryego2ke to pisać - mam nówke z pudełkiem używana 1 raz. Dostalem w prezencie a w moim dieselku trzeszczy więc leży dalej w pudełku. Polecam napisać jakie auto bo nowoczesne diesle nie lubia wielu radyjek


ile chciałbyś za tego presidenta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 12:41  
Cytuj
350 bo to ta lepsza wersja z automatycznym wywalaniem szumów a nie ta tansza wersja. Jest zalutowany wtyk i mozna sprawdzić że działa bo wsadziłem to w seja na próbę.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 16:19  
Cytuj
TTI - nieważne jaki model to szumofon i szrot
President johnny , harry z asc czy bez również szumofon tyle że markowy i drogi a asc to nadurniejsza i najmniej przydatna funkcja w radiu.

Generalnie jak masz paska tdi to będzie raczej mało zakłóceń , ponieważ diesle i tak ich niewele generują.
Ja bym polecał raczej :
Lafayette Atena
Yosan 120
Lafayette Ermes
Lafayette Zeus

jeśli chodzi o presidenty to tylko te wyprodukowane przed 2000 rokiem na Filipinach .
Tylko nie Chińczyki jak obecne , bo jak już ci się zepsuje to koszt naprawy jes pokazny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 16:39  
Cytuj
o dobry temat bo też przydałoby mi się kupić. Yoson podobno są dobre z tego co kiedyś czytałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 18:46  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=627076&poile=&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2011r. 22:56  
Cytuj
mad dog te radyjka Lafayette Trucker i zeus są spoko jak również ten yosan, ale które bys radzić do diesla kusi mnie ten Lafayette Trucker...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2011r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
TTI - nieważne jaki model to szumofon i szrot
President johnny , harry z asc czy bez również szumofon tyle że markowy i drogi a asc to nadurniejsza i najmniej przydatna funkcja w radiu.

Generalnie jak masz paska tdi to będzie raczej mało zakłóceń , ponieważ diesle i tak ich niewele generują.
Ja bym polecał raczej :
Lafayette Atena
Yosan 120
Lafayette Ermes
Lafayette Zeus

jeśli chodzi o presidenty to tylko te wyprodukowane przed 2000 rokiem na Filipinach .
Tylko nie Chińczyki jak obecne , bo jak już ci się zepsuje to koszt naprawy jes pokazny.


nie znasz sie kompletnie na tym co piszesz. myslisz ze zaplacisz za radio 400zl i bedzie idealne? poczytaj fora i wtedy sie wypowiadaj. a najlepiej zacznij uzywac cb i wtedy cos napisz. wpisz sobie testy sb na youtube president hary II i III w jednym samochodzie trzeszczy jak glupie a w drugim jest ok, z koleji w tym co trzeszcze hary tti daje rade bez problemu. cb nie kupuje sie dla nazwy tylko dla jakosci rozmow. TAk jak pisze jacek w niego treszczy hary a np yosan idzie ladnie. Jesli chcesz kupic dobre cb bez wydawania zbednej kasy nie czytaj tego co pisza tacy "znawcy" bo mysli ze president,yosan to jedyne cb bo tylko te 2 marki slyszal. Czyaj opinie ludzi ktory korzystaja z cb i najlepiej w takim aucie jak ty masz, a zeby to czytac skorzystaj raczej z innego forum: http://www.vw-passat.pl/portal/ bo na sm to prawdy ci nie powiedza kazdy bedzie chcial ci wcisnac to co ma.
PRzy wyborze cb nalezy sie kierowac do czego ma byc (trasa, czy raczej miasto), jaki zasieg cie interesuje, i przede wszystkim co masz w aucie bo np zwykle radio cd moze generowac duze zaklocenia, albo np wzmacniacz radia cd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 07:50  
Cytuj
heh dobre , juz ponad 15 lat się cymbał radiem interesuje , wszystkie praktycznie modele przeszły mi przez ręce więc mnie nie rozśmieszaj , co do różnych internetowych krzykaczek to przez palce czytam czasem co piszą .
to raczej ty człowieku nie wiesz co piszesz a ja polecam to co jest w tym momencie najlepszym wyborem.
i tak sam kupi co zechce .
a prawda jest taka że president po 2000 r robiony na SMD to szrot!!!
spróbuj naprawic!!!
te najnowsze modele to już całkiem złom robione jak jednorazówki.

Yosan i lafayette to praktycznie to samo w innej obudowie czasem na innym oprogramowaniu procesora , ale serwis mają dobry i są mało awaryjne

TTI to juz praktycznie żaden z kumpli w Polsce nie sprzedaje , owszem mają jakąś opinię ale głównie złą.

a najlepsze i sprawdzone są presidenty z filipin i każdy kto ma chc odrobine pojęcia to potwierdzi.

President Johnny I
President Harry I
President Wilson
President Valery
President Herbert
President JFK
President Taylor

( mój herbert ma 16 lat - 0 usterek )

szukac musisz na allegro bo już nie są produkowane , ale przy odrobinie szczęścia znajdziesz ładny model


Wzmacniacz , a komu to potrzebne , zniekształca/przesterowuje modulację i kiepsko cie słychac , dobre dla ruskich

Antena , jak poniżej metra to Pirat ( heliakal ) na magnesie
jak większa to albo Sirio as 100 ( 1m ) lub Sirtel Santiago ( 2m )
im dłuższa tym większy zasięg

antene stroisz raz do samochodu , jak ci ktoś wmawia że do radia to cie chce orżnąc.

jak masz problem z zakłuceniami to zazwyczaj pomaga podpięcie zasilania bezpośrednio pod aku.

moge tak godzinami i to bez czytania passatowego forum dla maniaków wieśwagena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 09:21  
Cytuj
mad_dog Obrazek nic dodać, nic ująć. Szerokości życzę Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2011r. 14:06  
Cytuj
podobno radio nie wazne jakie byle antena dobra smiech2 sam mam johny II smiech2 nie narzekam smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »