NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Bus Stalowa wola - Belgia,
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 21:30  
Cytuj
Witam, szukam dobrej firmy transportowej ze Stalowej woli do Belgii.. bez zbędnych przesiadek i najlepiej gdyby firma byla sprawdzona osobiście;)

dziękuje z góry za pomoc, pozdrawiam;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2011r. 21:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 00:24  
Cytuj
Hej. Ja jade 1 lipca do belgi busem z all staru. kozystam z tej firmy juz z 5 lat i narazie jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 09:24  
Cytuj
ja też polecam tą firmę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 10:03  
Cytuj
ehhh.. ja tez mialam jechac tą firmą bo cztery razy juz jechałam tymi ich busami..
ale kilka dni temu moj kolega jechal z nimi.. nie dosc ze przyczepka sie zepsuła to musieli czekac w lesie 4godz na podstawienie drugiej, po pólnocy przedsiadka w Zgorzelcu i kierowcy autobusu do ktorego sie przesiadał do niego mieli wielkie pretensje czemu tak pozno przyjechal..ogolnie straszna nerwowka ;/ dlatego z nich teraz zrezygnowalam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 12:54  
Cytuj
CYTAT
ehhh.. ja tez mialam jechac tą firmą bo cztery razy juz jechałam tymi ich busami..
ale kilka dni temu moj kolega jechal z nimi.. nie dosc ze przyczepka sie zepsuła to musieli czekac w lesie 4godz na podstawienie drugiej, po pólnocy przedsiadka w Zgorzelcu i kierowcy autobusu do ktorego sie przesiadał do niego mieli wielkie pretensje czemu tak pozno przyjechal..ogolnie straszna nerwowka ;/ dlatego z nich teraz zrezygnowalam

Ogolnie rzecz biorac bus to tez samochod i niestety moze sie popsuc zawsze i kazdym miejscu. Wydaje mi sie ze nie ma co szukac firmy w ktorej busy sie nie psuja bo kazdy moze w pewnym momencie odmowic posluszenstwa. Te busy pokonuja wiele tys km w miesiacu i wszystko moze sie zdarzyc. Wiadomo jedne firmy bardziej dbaja o busy inni mniej ale nie wyczujesz nigdy kiedy moze sie popsuc. Wg mnie jesli masz sprawdzona ta firme to sie jej trzymaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 23 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 14:48  
Cytuj
No tej firmie takie przygody akurat bardzo często się zdarzają...;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 15:29  
Cytuj
Napewno nie pojade ta firma bo mialam kilka lat temu z nimi przeprawe, gdy w czasie burzy trzeba bylo przepakowac swoje bagaze w 2 minuty bo chcieli szybko odjezdzac..a o pomocy samotnej kobiecie nie było mowy...

Tak wiec jesli ktos bedzie mial namiary na busa, gdzie nie trzeba bedzie sie przesiadac..bardzo prosze ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 15:50  
Cytuj
Ja też polecam tę firmę, w tym roku też pewnie z nimi będę jechał. Kierowcy w miarę kulturalni , zawsze można liczyć na postój(bo niektórzy prywaciarze to gonią aby jak najszybciej), busy z klimą, a przy odrobinie szczęścia można trafić na duży autokar umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Cze 2011r. 23:19  
Cytuj
Autobus.Nazwy firmy nie piszę,popytasz a się dowiesz.Nie chcę nikogo reklamować ale też gnoić.Fakt,że z przesiadką,ale pomogą.Tanio,wygodnie i kierowca nie popierdala bez zmiennika jak to robią w busach.Tyle,że jak dojedziesz do Antwerpii,musisz jechać środkami komunikacji publicznej(jak tam pobędziesz,wszystko poznasz)albo musi ktoś po Ciebie przyjechać.
W busach jest tragedia.Trochę szybciej,ale chlanie na porządku dziennym i postoje"na odcedzenie kartofelków".Czasem burdy o kasę,o kochanków a i kierocy raczej chamscy.Niekiedy ciągną lawetę,a to już porażka.Kierowca zmęczony,bus przeładowany...Mnie to wali,ale rodzinę posyłam autobusem.
Niby podwiozą na miejsce,ale zwykle najpierw wiozą znajomych-stałych klientów albo tych co mieszkają najbliżej siebie.Najcześciej trzeba po rodzinę wyjechać,aby byłi szybciej w domu.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 06:53  
Cytuj
AR-SPEED
tel.PL +48602320907 , +48515135000

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2011r. 11:45  
Cytuj
Ar speed ?? zna moze ktoś ta firme lepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 15:54  
Cytuj
Ponawiam wątek. Ponieważ termin wyjazdów allstara mi nie pasuje poszukuje busa który by jechał do Niemiec w okolica Wurzburg, Schweinfurt w niedziele albo poniedziałek. Może być też wyjazd z Lublina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 19:41  
Cytuj
Witam. Jeżeli chcesz to mogę Ci podać numer do jednej firmy.Chłopaki sprawnie i bezpiecznie jeżdżą,zabierają spod adresu i zawożą pod adres. Samochody mają klimę także nie ma parówy w środku. Firma jest z Kraśnika ale to nie problem dla nich pojechać przez Stalówkę. Jakby co to 605432387 firma Marioni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 19:45  
Cytuj
Dzięki za info. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 19:49  
Cytuj
Nie wiem czy akurat jeżdżą w to miejsce gdzie się wybierasz ale zapytać można,bo warto już nie jednej osobie ich poleciłam i nikt nie narzekał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 19:50  
Cytuj
http://krasnik.olx.pl/przewoz-osob-paczek-przekazow-jaroni-iid-17677885 polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 23 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 20:29  
Cytuj
Polecam firmę z Lublina...kierowcy sprytni..mili..ja w tym roku jadę tą firmą po raz 5;)podróż bez żadnych "niespodzianek".

Król Krzysztof Usługi Transportowe

Branża: Komunikacja, transport pasażerski

Lublin, ul. Krańcowa 76 l. 22

tel. 608267081

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2011r. 23:02  
Cytuj
Do Belgii to popytaj w biurach o firmy EUROTRANS (dawna KAROLINA), JANOSIK-SINDBAD, Orbistransport, jezdzi tez pelno busow w tamte strony

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2014r. 00:02  
Cytuj
Witam, moze ktos mi tu pomoze. Potrzebuje transportu 20 grudnia b, r do Krasnika Lubelskiego. Bede wracal z zagranicy wiec i bagaz bede mial duzy. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »