NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ortodonta - Bara czy Szeląg? , Opinie, ceny, czas oczekiwiania na wizytę itp.
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2013r. 08:46  
Cytuj
a widzisz umiech ,a mi dość znana ortodontka(nie z naszego regionu) tylko o nim powiedziała,że stosuję tą metodę
trzeba być bardzo ostrożnym w wyborze lekarza ortodonty,kiedyś to musiała być specjalizacja,teraz wielu dentystów robi tylko kursy i uważają,że już wszystko potrafią
choć w sumie wszystko zalezy od wady,jaka jest do "skorygowania",te nakładki tylko tak niewinnie wygladają umiech,a egzystowanie w nich może być nie lada wyzwaniem.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2013r. 08:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2013r. 20:13  
Cytuj
polecam Dok.Bara,za prywatną konsultację z dzieckiem płaciłam 50zł i wcale długo nie czekałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2013r. 13:22  
Cytuj
Ja od 5 lat chodzę do Pani Bary i jestem z niej bardzo zadowolona umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 14:06  
Cytuj
Miałam do czynienia z obiema paniami i osobiście wolę panią Bara, ale tylko ze względów osobistych. Jesli chodzi o kompetencje to myślę, że obie będą równie pomocne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Ja od 5 lat chodzę do Pani Bary i jestem z niej bardzo zadowolona umiech




To tyle lat nosisz juz aparat ortodontyczny???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 17:43  
Cytuj
ani jedna ani druga!!!!!!!!
Szelagowa jak wyczuje kase to do usranej smierci łazisz z tym zelastwem....-masakra
Bara? nie polecam na pierwsza wizyte z dzieckiem-niemila,pokrzykuje na dziecko,stres i potem strach przed dentysta i wszystkim co zwiazane z zebami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 18:00  
Cytuj
Rownież nie polecam barowej!!
Noszę aparat juz 3 lata i końca nie widać?
Jak zeby sie zacisna,( szpary sie zmniejsza) to zaraz luzuje druty- i od nowa szpary mam
Ostatnio zapytałam jak długo jeszcze? Powiedziała ze pol roku- zobaczymy!
Na początku jak mi zakładała aparat to mialbyc tylko górny ( ze dolnego nie ma takiej konieczności)
ale pozniej stwierdziła ze dolny tez trzeba
Jest chyba strasznie pazerna na kasę bo juz dobrze po sześćdziesiątce jest. I nadal przyjmuje masę ludzi,
A pozniej zawsze narzeka ze cieżko zapisać na ta datę , która by sie chciało. Bo juz tyle ludzi ma!!
Pomijając fakt, ze jest niemiła i zarozumials( wszystkie rozumy zjadła)
Chodząc do niej - czuje sie jakby robiła , to co robi charytatywnie!!!!!
A przecież od trzech lat do niej chodzę - za każda wizytę płace 100 zł , wiec tych wizyt trochę juz buło
Na dzień dzisiejszy policzyłem swoje wizyty - wyszło 17 wizyt( czyli 1700zl) do tego dochodzą koszty dwóch aparatów 1500zl metalowy i ten mniej widoczny 1800zl
Prosty rachunek =5000zl- a to jeszcze nie koniec!!!!



I jeszcze do tego tekst , który zapamiętałam na pierwszej wizycie; to czego aparat nie był zakładany w wieku ok 13 lat???? A dopiero teraz ??? Po 20 roku życia??

Sooory , nie każdego zawsze stać!!!
Teraz pracuje wiec pozwoliłam sobie na to , ale jakbym wiedziała ze trafię na taka okropna panią to wolałabym miec dalej moje małe luki miedzy zębami!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 18:32  
Cytuj
aaa jsli chodzi o ten aparat niewidoczny to w Rzeszowie zakładają to jaki jest mniej wiecej czas leczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 18:39  
Cytuj
Wlasnie podaj namiary nr tel
Bo juz od dawna mam dość tej ortodontki i chce zmienić ale wszędzie w stw nue chcą sie podjąć , zeby po kimś poprawiać!!!!
Moze w Rzeszowie znajdę kogoś lepszego!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2013r. 07:22  
Cytuj
Samsungstw Aparat nosiłam prawie 3 lata ale po ściągnieciu go nadal każe mi przychodzić i na dodatek mam jeszcze aparat korekcyjny na noc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 19:01  
Cytuj
ILE MNIEJ WIECEJ TRZEBA CZEKAC OD PIERWSZEJ WIZYTY OD SAMEGO ZALOZENIA APARATU U DR BARY ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2013r. 19:18  
Cytuj
Od pierwszej wizyty ?? Czyli co ?? Ze konsultacja i odlew na. Pierwszej wizycie?? Jesli tak to Bara przyjmie Cię gdzies na wiosnę , zeby założyć aparat , bo ma pełno naiwnych klientów , którzy uważają , ze nie ma lepszej ortodontki w okolicy!
A ze jej ciagle mało, to weźmie kolejnych, ażeby miała co narzekać, jak to ma zawalone i nie ma kiedy nawet urlopu zaplanować na emeryturze!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2013r. 17:54  
Cytuj
Samsungstw chodzio mi o czas pomiedzy odlewem a zalozeniem aparatu, niestety masz racje, dzwonilam zeby sie zarejestrowac i wczesniej niz na wisne nie ma co marzyc, ale chyba jednak poczekam i pojde do Niej... i tak ma najlepsze opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 13:11  
Cytuj
Bara jest najlepsza Gora Barunia kasy nie zdziera mozna sie z nia dogadac wytlumaczy super kobitka z wyczcuciem humoru !!!!!!!!!! tylko ona w stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 12:37  
Cytuj
Witam odgrzeje temat,jakiś ortodonta dla dziecka w Stw lub okolice?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2019r. 13:32  
Cytuj
W stalowej nie ma dobrego ortodonty sam chodze do szelag juz 8 lat i to nie sa zarty tylko rzeczywisty czas wiec odradzam stanowczo!
w rzeszowie gosc sie nazywa Plaskacz jedziesz na wizyte mowi Ci np 2 lata leczenie skonczysz w 2 lata albo wczesniej wiem bo juz 2 osoby tam robily obie w terminie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »