NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dom weselny Karolina Radomysl n Sanem,
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 13:27  
Cytuj
Witam, chcialabym sie dowiedziec, jakie macie wrazenia ze wspolpracy z tym domem weselnym. Czy byliscie zadowoleni z menu, obslugi i tym podobnych. Jak kontakt z wlascicielem? Prosze o opinie rowniez gosci weselnych. Z gory dziekuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 13:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 20:41  
Cytuj
Witam
Ja sam miałem tam swoje przyjęcie i nie mogę nic złego powiedzieć o tym lokalu jak i o właścicielu. Dobre jedzenie, jest go bardzo dużo, bardzo dobry kontakt z właścicielem (prawie cały czas jest na miejscu) no i kelnereczki też pierwsza klasa w roznoszeniu posiłków i dbaniu o czystość na stołach. Do tego wszystkiego możesz zrobić sobie ładne fotki przed lokalem. Tego nie da się opisać, trzeba jechać i zobaczyć na własne oczy jak tam jest ładnie umiech

Pozdrawiam
Wodzirej Maciej Osuch
tel:0-697678461
www.wodzirejprezenter.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 21:02  
Cytuj
we wrzesniu 2010 moj brat mial wesele... zdaniem panstwa mlodych jak i gosci bylo to wyjatkowe wesele pod kazdym wzgledem. a wiec jak najbardziej polecam!

wojtek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 21:10  
Cytuj
Byłem tam również rok temu na weselu, wszystko jak najbardziej OK.
Z tyłu lokalu można zrobić sobie fajne zdjęcia na takim mostku obok jest woda oczywiście.
Jedzenie OK, obsługa OK..
Pamiętam, że mimo wczesnej jesieni nie oszczędzali klimatyzacji było wręcz zimno na początku ale później to nie wiem czy przykręcili klime czy po prostu alkohol + tańce zrobiły swoją robotę i już zimna czuć nie było, ciężko powiedzieć.
Ogólnie polecam ten lokal, właściciel również w porządku

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 14 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 21:15  
Cytuj
Witaj
Miałem w Radomyślu przyjęcie weselne 3 lata temu. Jestem bardzo zadowolony z obsługi przyjęcia. Cały sukces tego lokalu to Właściciel i jego załoga, którzy tworzą przyjazną, a nawet powiem że rodzinną atmoswerę. Pan Janusz sam dogląda imprezy, dba o jej bezproblemowy przebieg. Menu jak dla mnie jest dopracowane, a potrawy smaczne i jest tego naprawdę dużo. Polecam wszystkim ten Lokal, zapracował sobie naprawdę na bardzo dobrą opinię. Pozdrawiam Pana Janusza i jego Załogę.
31.08.2008 AiE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 10:55  
Cytuj
Byłam na weselu w tamtym roku. Faktycznie jedzenia w bród, wszystko domowe, obsługa też bardzo miła. Okolice wiadomo. Największym minusem jest głęboki PRL jeśli idzie o wystrój. I do tego im więcej, tym lepiej. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza lub się podoba, to można polecić. I płytki w jednej sali są dość śliskie do tańca. Paniom na obcasach polecam jakiś patent antypoślizgowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 11:20  
Cytuj
Jedyne co zle wspominam po weselu w Radomyslu, to bolące nogi i pękająca nastepnego dnia głowa.Sam tego zresztą chciałem.
Wszystko inne- rewelacja.Polecam "swojski stół".
Właściel jest cały czas na miejscu.Mają też coś w rodzaju ochrony,aby nikt obcy nie wlazł.Zna miejscowych,więc na "krzywy ryj"się nie wejdzie.Faktycznie,obok jest fajny ogród.
Co do wystroju wnętrza ,to nie pamiętam(:-) aby mi przeszkadzał.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: tu i tam
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2011r. 23:17  
Cytuj
całkowicie zgadzam się z poprzednikamiumiech
2 lata temu moje wesele odbywało się w "Karolinie" w Radomyślu i jestem zadowolona z obsługi, z przygotowań i w ogóle.


Polecam ten lokal!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 08:09  
Cytuj
Straszne dziadosto Jedzenie Okropne nie dajcie sie Nabrac

teddy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2011r. 09:05  
Cytuj
Myślę jolanto...... że jesteś jakąś chorą konkurencją, gramy tam na weselach bardzo często i w wielu innych lokalach również i zaryzykuję stwierdzenie że nigdzie nie ma takiego dobrego jedzonka a stół wiejski jest super, wystrój i obsługa, wszystko OK!!! serdecznie polecam, mają ciągle wesela i najprościej dla zainteresowanych podjechać przed weselem i przekonać się na własne oczy jak to wygląda. A ty jeśli masz jakieś dowody na to co napisałaś to prosimy o konkrety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 12:19  
Cytuj
Byłam na kilku weselach w Radomyślu i powiem tak że sala w sumie ładna ale na mniejsze wesele góra 120 gości bo przy większej liczbie osób to jest tam strasznie ciasno no i sala do tańczenie jest bardzo bardzo malutka co jest to dużym MINUSEM !!. Ubiór sali tak jak ktoś wcześniej napisał nie powala na kolana za dużo wszystkiego tam jest. Moim zdaniem "wieś tańczy i śpiewa" dużo dużo pomarańczu !! Wydaje mi się że jak sala jest ładna to nie ma co przesadzać z jej ubiorem ale to moje zdanie komuś może się to podobać. Jedzenie w sumie może być jedyne co mnie nie zachwyciło to ciasto.
Najbardziej podobało mi się tam otoczenie. Jest parking na auta ławeczki, huśtawki, dużo zieleni, mostki itd. Fakt taki że na sesje nie trzeba nigdzie już jechać tylko można porobić sobie tam dużo fajnych zdjęć.Ale nie najważniejsze jest otoczenie wokół budynku tylko przede wszystkim sala !!!! Jak ktoś jest zainteresowany to najlepiej podjechać tam i zobaczyć sobie sale i stwierdzić czy się podoba czy nie, bo każdemu podoba się co innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2011r. 13:53  
Cytuj
Zgadzam się w 100% z poprzedniczką. Ja byłam gościem na małym weselu i parkiet był wystarczająco duży. Ale sala wygląda jak z wesela mojej mamy, a ja już jestem dużą dziewczynką. Ale jeśli ktoś chce zrobić sobie eleganckie wesele, stanowczo odradzam. Ściany pomarańczowe/brzoskwiniowe i czerwone, nawalone serwetek, serpentyn, tiulu, falbanek i co tylko pod ręką. Ale jeśli ktoś chce takie tradycyjne polskie wiejskie wesele, to poleca, bo panie są bardzo miłe i świetnie gotują. Eleganckie wesele tylko na Brandwicy, a tam niestety najtaniej nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 18:57  
Cytuj
Ktoś moze powiedzieć cos o tym lokalu ? Jakieś świeższe informacje ? Sala ta większa jest teraz pięknie zrobiona. A co do jedzenia, obsługi itp ktoś sie moze wypowiedzieć ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 28 Lis 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 20:16  
Cytuj
Miałem tam swoje wesele, z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo dobre jedzenie w bardzo dużych ilościach, właściciel idzie na rękę ze wszystkim można się dogadać, super sala (jedna i druga), bardzo fajny ogród na zewnątrz. Generalnie na prawdę polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 21:15  
Cytuj
Porażka nie polecam mało miejsca do tanczenia słabe menu tylko w Stalowej jest wyższy poziom wiocha będzie wiocho

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2016r. 13:10  
Cytuj
ktoś coś więcej powie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2016r. 14:50  
Cytuj
a powiem ;)
ktoś wyżej napisał, że właściciel idzie na rękę.. to prawda - można się dogadać, w ogóle bardzo uprzejmy i sympatyczny pan

odnośnie wystroju - -koloru ścian nie zmienisz, ale na wystrój masz wpływ jeżeli to Cię interesuje. Mój brat miał tam wesele i udekorowali sobie salę wg własnego gustu, to co im nie odpowiadało zmienili..
jedzenie naprawdę smaczne i nie ma obawy że ktoś z gości będzie siedział głodny... dbają również o osoby które nie jedzą mięsa umiech

aha.. i Twoje wesele może trwać nawet do 7 rano dnia następnego i nikt nie będzie wymownie patrzył na zegarek ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2016r. 14:57  
Cytuj
a jak tam z miejscem?
Własciciel niby mówi ze i 200 sie zmieści ale jakoś nie chce mi sie wierzyć. Przy jakiej ilość osób będzie tam okej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2016r. 19:11  
Cytuj
w zależności od liczby gości różnie ustawiane są stoły (byłam tam na kilku weselach)... z miejscami przy stołach nie ma problemu, nawet i 200 osób, ale z parkietem przy tak dużym weselu, faktycznie może być ciasnawo (jeżeli orkiestra zajmie sporo miejsca)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 23:02  
Cytuj
a czy ktos robil komunie w karolinie ja w 2018r planuje prosze o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »