NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
dermatolog,
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 16:01  
Cytuj
www.znanylekarz.pl

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2012r. 16:01  
Cytuj

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 10:36  
Cytuj
A w tym NZOZ Sonomed na Okulickiego (dr Pieprzny) to na NFZ (bezpłatnie) jest, czy prywatnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 22:31  
Cytuj
na Okulickiego u dermatolog możesz sie zapisać prywatnie i państwowo, pani dermatolog przyjmuje też prywatnie w gabinecie tutaj w budynku u Goli, gdzie jest basen, ale tam bardziej wykonuje jakies zabiegi dermatologi estetycznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 22:38  
Cytuj
hmmm chodzi mi o dr. Piłat, tutaj na Okulickiego przyjmuje tam jest też optyk itp. Miła pani, może pomoże, powodzenia życze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2019r. 01:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dobra jest dr Leokadia Kałdan, nie znam numeru telefonu, ale przyjmuje przy Skłodowskiej 3 - trzeba podjechać i się umówić. Mi pomogła więc polecam.


Ja osobiście tej pani nie polecam. Kobieta nie patrzy na to, aby Ci pomóc, tylko jak najwięcej pieniędzy wyciągnąć! Osobiście znam jeden przypadek (brat) w którym wysłała go na badania do szpitala .. jedne .. drugie .. trzecie, kazała przychodzić do szpitala z wynikami badań, ale nigdy nie miała czasu, żeby sprawdzić co mu jest. W momencie, gdy zaproponował, że jeszcze raz zadzwoni i się umówi prywatnie zareagowała bardzo optymistycznie. Niestety nie zrobił tego i może na szczęście bo iść i wyrzucić kolejne bodajże 80zł za wizytę i dostać kolejne skierowanie na badania nie ma sensu.


Ja polecam dr Kałdan - uratowala mi zycie kiedy zachorowalam na LABD .. jest to bardzo rzadka choroba z rodziny pecherzowych , wyniszczajaca organizm..Ta lekarka stanela na wysokosci zadania ..Walczyla niemal 6 lat o moj powrot do zdrowia ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »