NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Ewa Muszynska Burek,
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 15:20  
Cytuj
Hej, Chcialabym sie dowiedziec, co myslicie o tej Pani fotograf? Czy robi fajne zdjecia i jest slowna w swojej pracy? Dzieki z gory za pomocne opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 15:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 16:10  
Cytuj
Polecam Panią Ewe jest profesjonalistką. Robiła zdjecia u mojego brata wyszły bardzo ładnie. Pozaty mozna sie z nią bez problemu dogadac. Polecam !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 3 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 16:11  
Cytuj
Chciałbym polecić P. Ewę . Dla mnie u tego typu specjalisty liczą się trzy rzeczy: profesjonalizm , wysoka jakoś usług oraz termin realizacji . Te wszystkie cechy prezentuje P. Muszyńska . Jak jeszcze dodam dobry kontakt z klientem i konkurencyjną cenę usług , to wniosek zasuwa się sam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 19:56  
Cytuj
Jeśli chodzi o tą kobietę to naprawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić rewelacja pod kątem obsługi-bardzo miła, po kątem ceny również i szczerze mówiąc jeśli tylko zacznie działać w swoim studiu naprawdę będzie najlepsza, teraz może trochę mało ludzi o niej wie ale jest tania rzetelna i cóż więcej jeśli do tego wszystkiego idzie jakośćumiech, szczerze polecam, mogę wysłać na maila fotkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 13:36  
Cytuj
Bardzo chetnie zobacze fotki. Maila wyslalam w wiadomosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 12:45  
Cytuj
Pan Andrzej Michalak -, fotograf weselny, ślubny, ze stalowej woli ktorego nie polecam!.Na poczatku mily, pozniej pretensjonalny i gburotwaty. Nie sprawdzilam faceta, a tu taka szopke odstawil. Jesli chcecie fotografa ktory nie bedzie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'przypadkowo kasowal\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' zdjec, polecam rozejrzec sie na rynku, dolozyc troche gotowki i miec profesjonaliste!. Polecenie z drugiej reki, tam zrobil kilka zdjec na uroczystosci, tam bylo nawet ok, pozniej dowiedzialam sie ze nie tylko ja mialam przez niego taka szopke odstawiona.. grrrrrrr.... :[. Ten fotograf to loteria!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 15:56  
Cytuj
Pani Ewa - O.K polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 16:24  
Cytuj
Musi być naprawdę niesamowita skoro 4 osoby zarejestrowały się żeby ją polecić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:35  
Cytuj
no comments

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 08:48  
Cytuj
Kółko wsparcia duchowego ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 10:05  
Cytuj
Lubie takie tematy ale co poradzić.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 22:52  
Cytuj
Jest super - szczerze polecam!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 00:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 11:59  
Cytuj
Polecam w 100%. Super kontat, Pani Ewa ma dużo fajnych pomysłów oraz jest otwarta na wszelkie propozycje. Zdjęcia wyszły cudowne, album zrobiony estetycznie wszystko pięknie i profesjonalnie!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o tą kobietę to naprawdę z czystym sumieniem mogę ją polecić rewelacja pod kątem obsługi-bardzo miła, po kątem ceny również i szczerze mówiąc jeśli tylko zacznie działać w swoim studiu naprawdę będzie najlepsza, teraz może trochę mało ludzi o niej wie ale jest tania rzetelna i cóż więcej jeśli do tego wszystkiego idzie jakość, szczerze polecam, mogę wysłać na maila fotkę.


Dobrze ze jest chociaz mila bo jej zdjecia sa baaardzo slabiutkie pod kazdym wzgledem.

No terminowa na pewno musi byc skoro na jej zdjeciach nie widac zadnej sensownej obrobki.

Jej portfolio zas na pewno potwierdza jej profesjonalizm (raptem zdjecia ze 4 par).

Jestem zdania ze jest tak jak pisza poprzednicy - kilka osob sie zarejstrowalo zeby wychwalac ja pod niebiosa - jaka to jest super jaka mila i wogole - ale ci chwalacy zapomnieli o jednym .. ze ludzie maja oczy i widza jakie jest jej portfolio (ubogie).
Jest tez taka mozliwosc ze osoby ja polecajace nie widzialy chociazby przyzwoitych zdjec slubnych - nie mowiac o dobrych i rewelacyjnych.

IMHO - nanizsza polka stalowowolskich i okolicznych fotografow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 23:22  
Cytuj
Zdjęcia faktycznie - słabe...Nie znam kobiety, ale wnioskując po zdjęciach, to do tej pasji brakuje talentu..

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2012r. 23:39  
Cytuj
nie chce nikogo obrażac ale chyba troche Wam wzrok szwankuje.. jezyk wdzialam już słabe zdjecia,ale te do nich nie należą..umiech
nie znam Pani Ewy i nie mialam niestety okazji poznac bo gdy pytalam to termny miala zajete do konca roku i moze dlatego nikt nie oskarży mnie o słodzenie ale zdjecia wedlug mnie sa bardziej niz w porzadku,
i sorki Kryss ale przydaloby sie podszkolic w liczeniu bo ja tam czterech par nie widze
tylko duzo wiecej ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 7 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 07:32  
Cytuj
Kryss, zapodaj jakiegoś linka na dobre i rewelacyjne zdjęcia ślubne. Też chciałbym takie zobaczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 08:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 10:23  
Cytuj
Kryss - i to są prawdziwe, PROFESJONALNE i artystyczne zdjęcia umiech Niestety nie mają porównania do w/w Pani umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 10:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 10:31  
Cytuj
Nawet jakby była, to zdjęcia są i tak godne polecenia i lepsze niż p. Ewy potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Nawet jakby była, to zdjęcia są i tak godne polecenia i lepsze niż p. Ewy potluczony


Pełna zgoda, tylko podając tą śmietankę fotografii przydało by się wspomnieć o cenach, które w tych przypadkach b.rzadko będą poniżej 5 tyś za materiał. Nie mówię,że nie są tyle warte te reportaże - bo napewno są - ale na warunki stalowowolskie mało kogo stać na taki wydatek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 11:32  
Cytuj
Rewelacji u tej pani Ewy nie ma.
Nie rażą jej prześwietlenia i ogromne kontrasty (bo dla mnie to nie jest dobrze jak suknia pani młodej jest jedną wypaloną plamą).
Nawet wyprostowanie kadru tam gdzie jest potrzebne nie jest zrobione.
Zwykła rzemieślnicza robota, która zadowoli laika.
Ale przecież sama ta pani (bo podejrzewam, że to ona kryje się pod tymi nowozarejestrowanymi) pisze, że jest tania.
Dlatego może nie ma się co czepiać...
Jedno jest pewne, - to nie są zdjęcia zawodowego, znającego się na rzeczy fotografa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2012r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
(...) i lepsze niż p. Ewy

To o wieeele za lekko powiedziane - bo to sa fotografowie na ktorych proboje sie wzorowac baardzo wielu fotografów w Polsce i nie tylko. Kazdy z branzy chcialbym chociazby zblizyc sie do ich poziomu.

robert_pierr - ja nie zajmuje sie wykonywaniem zdjec tylko ich obrobka.
Z zadnym z tych wyminionych fotografow nic mnie nie laczy - po prostu podobaja mi sie ich zdjecia.
Cos tam tez czerpie z ich pomyslow obrobki - bo jak sie wzorowac to tylko na najlepszych umiech

CYTAT
które w tych przypadkach b.rzadko będą poniżej 5 tyś za materiał

U tych fotografów ceny beda tez ponizej 5000 zl.
W naszej okolicy znajdzie sie kilku dobrych fotografów u ktorych ceny zaczynaja sie od około 1500 zł.

CYTAT
ale na warunki stalowowolskie mało kogo stać na taki wydatek.

I tutaj sie bardzo myslisz - ludzi stac i to bez problemu.

Tylko wielu osobom których stac na zorganizowanie wesela za 20-70 tys. juz szkoda dac 2000-2500 zł za dobrego fotografa czy tyle samo za dobrych kamerzystów.
Inni znów majac jakis (nie maly) budzet na wesele spraszaja pół wioski (zeby sie pokazac) i pozniej musza przyoszczedzic na kamerzyscie i fotografie - na osobach dzięki ktorej pracy beda mogliby miec super pamiatki.

I pozniej ..... zamiast miec fajnie pokazany dzien slubu (te stroje za ktore zaplacili, limuzyny, super lokal pieknie przyzdobiony z super potrawami, zajeb.... zespół czy DJa przy którym ludzie super sie bawili itp.) maja paskudne gnioty nie pokazujące tego.
Gnioty z ktorych kazdy dookoła co ma chociazby przyzwoity gust sie smieje.

PS. W ty roku bylem na 2 wypasnych weselach kosztujacych sporo powyzej 50 tys. u ludzi ze Stalowej którzy mogli sobie bez problemu opłacic na raz 2 fotografów z wymienionej przeze mnie listy - a wzieli .. takiego ze malo komu podobaly sie zdjecia :(
A mi .. calkowicie sie nie podobaly - powiem nawet ze to byla tragedia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »