NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
StaloweRadio już wkrótce !!!,
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 11:24  
Cytuj
A jakie będą kanały???
Ktoś wie?zapytanie?co

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 11:24  
Cytuj

Nie
jestem
pokemonem!

 
 
 
 
~~Radio
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 12:44  
Cytuj
Narazie bedzie jeden ogolnodostepny kanal. Jezeli bedzie on w miare stabilny i sluchacze nie zawiodą pomyslimy o kolejnych. Zapraszamu juz na oficjalna audycje sylwestrową... umiech Zaczynamy od godziny 22:00 jeżeli ktoś siedzi w domu i chce sie pobawic zapraszamy !! www.radio.stalowemiasto.pl

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 12:57  
Cytuj
A ja chciał bym się zapytać czy tego radyjka można jakoś w telefonach komórkowych słuchać bo bym sobie w pracy posłuchał.
Ale pewnie nie ma takiej możliwości bo trzeba jakąś antenę wykupić do nadawania sygnału nad miastem. No ale się nie znam dokładnie na tym może są jakies możliwości więdzy pytam. Fajnie by było bo nawet fajna muza leci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 13:19  
Cytuj
To jest radio internetowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Radio
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 13:25  
Cytuj
CYTAT

A ja chciał bym się zapytać czy tego radyjka można jakoś w telefonach komórkowych słuchać bo bym sobie w pracy posłuchał.
Ale pewnie nie ma takiej możliwości bo trzeba jakąś antenę wykupić do nadawania sygnału nad miastem. No ale się nie znam dokładnie na tym może są jakies możliwości więdzy pytam. Fajnie by było bo nawet fajna muza leci.


Niestety narazie nasze radio można słuchac tylko poprzez internet. Jeszcze oficjalnie nie ruszylismy z nadawaniem gdyz na to potrzeba czasu i pomocy, a w wiadomo w 2 osoby za wiele nie narobimy. Nie zamierzamy nadawac na falach FM (UKF) gdyz z tym wszystkim wiążą sie spore koszta. Obecnie nie pobieramy zadnych oplat ani nie mamy zadnych korzyscy materialnych (majatkowych) z nadawania. Radio jest stworzone z mysla o wszystkich uczestnikach. Ja tylko moge dodac tyle, ze caly czas potrzbeujemy ludzi, ktorzy chca w jakikolwiek sposob pomoc. Info dla sluchaczy: JEŻELI ORGANIZUJESZ IMPREZE W DOMU, SZKOLE LUB GDZIEKOLWIEK INDZIEJ A MASZ DOSTEP DO INTERENETU I KOMPUTERA napisz do nas a my juz rozkrecimy Ci towarzystwo umiech

 
 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj
Właśnie słucham. Zajebiste :-)

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 11:56  
Cytuj
O radiu
Poszukujemy współtwórców radiostacji !!!
Ludzi, którzy niewiedzą co zrobić z wolnym czasem.
Ludzi, którzy chcą się wydostać z szarości życia.
Ludzi, którzy potrafią swoją kulturą i zaangażowaniem wprowadzić słuchacza w rytm zadumy i radości.
Jeżeli chcesz spróbować swoich sił oprocz tego co napisalem wyżek potrzebne Ci będą:
- dobry mikrofon
- w miare stabilne łącze internetowe
- programy Winamp i Shoutcast ( na początek )

Nawiążemy również współprace z regionalnymi wykonawcami, twórcami muzyki, klubami, didżejami.

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~aaaaa
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 12:26  
Cytuj
jashu ?? Ty jestes za***iscie idealny i nigdy nie zdarzyła Ci się literówka jak szybko pisales ??? WY****ALAJ POZERZE...

 
 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 16:16  
Cytuj
No co???
Pokazałem tylko błędy przez, które strona może być gorzej oceniana przez ludzi pierwszy raz np. słuchający stalowego radia, i gdy widzą takie głupie błędy myślą, że (no nie wiem - np.)to tandetna strona i ludzie, którzy ją robią są analfabetami itd. ...
Ale jeżeli tamten post jest tak odbierany to piszę teraz, że chodziło mi o to, aby poprawiono tamte błędy, a nie o to żeby obrażać kogoś, bądź promować moją osobę...
Jeżeli tą wypowiedzią kogoś uraziłem, to serdecznie przepraszam, ale moim celem było sprostowanie tej sprawy.
A co do Ciebie ~aaaaa to uważam, że zbyt się wymądrzasz i nie powinieneś traktować tego jako "atak" na cokolwiek, bądź kogokolwiek.
Serdecznie pozdrawiam jashu.

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2009r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
No co???
Pokazałem tylko błędy przez, które strona może być gorzej oceniana przez ludzi pierwszy raz np. słuchający stalowegoradia, i gdy widzą takie głupie błędy myślą, że (no nie wiem - np.)to tandetna strona i ludzie, którzy ją robią są analfabetami itd. . .



jashu co sie czyta to sie czyta... a jak sie slucha to sie slucha.... zaklopotany ja jak slucham radia to go nie czytam bo nie widze takiej mozliwosci(chociaz moze i istnieje)good
wiekszosc ludzi pewnie tez sluchajac radia nie zastanawia sie przez jakie o czy ó,u,h,ch,ż,rz itd spiker ;-) wymawia zdania..... jak zaczne sie jeszcze zastanawiac nad tym czy powiedzial z duzej litery i czy wogole mowi drukowanymi to wyladuje w wariatkowie....a skoro komus wytykasz ze mozna poprawic bledy popraw i swoja wypowiedz odnosnie i czytania i sluchania,to dwie rozne rzeczy, badz czynnosci lub jak wolisz czasowniki....good i napisz mi gdzie mam dostawic przecinek , bo nie wiem.... a dla mnie osobiscie to ktos kto bedzie chcial wejsc na stalowe i przeczytac cos bledy mu nie beda przeszkadzac...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 4 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 00:33  
Cytuj
CYTAT
jashu ?? Ty jestes za***iscie idealny i nigdy nie zdarzyła Ci się literówka jak szybko pisales ??? WY****ALAJ POZERZE...


Jeżeli się coś tworzy to powinno się zadbać o poprawność. Nie jest ważne to czy szybko piszesz czy wolno, jak chce się utrzymać odpowiedni poziom na portalu to samemu też trzeba się temu podporządkować. Czy znowu Jashu jest pozerem w tym przypadku, kłóciłbym się. Ale to moje subiektywne zdanie.

CYTAT
jashu co sie czyta to sie czyta... a jak sie slucha to sie slucha....


Jemu chodziło o formę pisaną a nie mówioną. Chodziło prawdopodobnie o treść, z jaką spotyka się odwiedzający tą stronę. Zanim wejdzie na radio to zapewne pierw przeczyta co jest napisane - i już na starcie może sobie wyrobić opinie taką a nie inną.

CYTAT
ja jak slucham radia to go nie czytam bo nie widze takiej mozliwosci(chociaz moze i istnieje)


Aniu, sądzisz, że istnieje? Niby na jakiej zasadzie miałoby to działać? Jakoś nie widzę takiej możliwości.

Radio – dziedzina techniki zajmująca się przekazywaniem wiadomości na odległość za pomocą fal elektromagnetycznych. umiech

CYTAT
wiekszosc ludzi pewnie tez sluchajac radia nie zastanawia sie przez jakie o czy ó,u,h,ch,ż,rz itd spiker ;-) wymawia zdania..... jak zaczne sie jeszcze zastanawiac nad tym czy powiedzial z duzej litery i czy wogole mowi drukowanymi to wyladuje w wariatkowie....


"przez jakie o" - a przez jakie można mówić?

Poza tym zastanów się co piszesz.

CYTAT
a skoro komus wytykasz ze mozna poprawic bledy popraw i swoja wypowiedz odnosnie i czytania i sluchania


A gdzie on źle napisał? Cały czas mowa jest o błędach pisanych - Ty zaczęłaś wymyślać o formie mówionej. Więc z tego wynika, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.umiech

CYTAT
a dla mnie osobiscie to ktos kto bedzie chcial wejsc na stalowe i przeczytac cos bledy mu nie beda przeszkadzac...


To jest Twoje osobiste zdanie. Błędy przeszkadzają, wręcz irytują czasami. Jak widzisz jak ktoś napisze "z kad" albo coś podobnego kalibru to strasznie to razi. Kiedyś powstała strona o "bykach" które pojawiają się na forach, czatach i podczas innych, różnych form wypowiedzi przez internet.

http://bykom-stop.avx.pl/

Widać, że nie tylko mi i Jasiowi(?) przeszkadza. Pewnie jest "nas" więcej.

Domyślam się, że będzie najazd na moją osobę ale cóż, najwidoczniej taka jest kolej rzeczy. umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 00:40  
Cytuj
cool girl gdybys troche pomyslal to bys pewnie wiedzial po co to napisalam.....otoz po to ze jesli jashowi bledy pisane moga przeszkadzac to mi moga mowione... ot co .... a wcale jakos ani jedne ani drugie nie zniechecaja mnie ani do czytania tego co na forum ani w sluchaniu radia....cool girl wiec dobrze sie zastanowilam nad tym co pisalam...a ty pomysl cy moe bledy przeskadzaja ci w czytaniu bo chyba nie bardzocool girl a jesli ktos pomyli sie przy pisaniu posta czy artyku to pikus w porownaniu do inwormacji kturej hce zasiegnaccool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 00:45  
Cytuj
ja moge sprobowac , najlepsze godziny dla mnie to od 12 w nocy poniedzialek piatek , a w sobote i niedziele prawie 24godz
mam dobry internet
dowland speed -okolo 8000 kbps
upload speed okolo 2000kbps
co do winampa i shoutcast normalka posiadam naraokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 01:30  
Cytuj
Zobacz Aniu jezyk Jeżeli błędy Ci nie przeszkadzają a są osoby którym to przeszkadza to popatrz:

Załóżmy, że jesteś Ty i pan X na stronie jezyk Pan X nie lubi błędów i jak zobaczy stronę z błędami, to może już więcej nie wrócić do niej, ponieważ będzie go to raziło. Więc zostaniesz tylko Tyjezyk A jakby nie było błędów to jest większa szansa na to, że pan X także będzie brał udział w życiu strony więc będzie Was już dwoje umiech Więc jakby się unikało tych błędów to na pewno nie zmniejszy się liczba odwiedzających a jedynie może się zwiększyć umiech Mały wysiłek a nic nie tracisz a możesz zyskać jezyk Tyle na dzisiaj umiech dobrej nocy umiech A co do Jacka, takie godziny to trochę późne więc mogłoby się tak stać, że mówiłbyś sam do siebie jezyk (mowie o days of the weekjezyk)także pozdrawiam a w Twoim przypadku to miłego dnia ;) (masz dobry internetjezyk)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 01:43  
Cytuj
cool girl i dlatego Call staram sie unikac bledow cool girl i staram sie wytakania innym ich bledowcool girl ale wszystko ma swoje granice i normy choc czsem czlowieka nerwy poniosacool girl

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 10:14  
Cytuj
Jest prosty sposób na błędy: używajcie Firefoxa (być może inne przeglądarki też to mają), pięknie podkreśla błędy na czerwono i po kliknięciu prawym p. myszy wystarczy wskazać prawidłową formę. Naprawdę warto poświęcić kilkanaście sekund więcej na napisanie posta aby nie miał błędów. To się może przydać później w życiu - z doświadczenia wiem, że np. wiele dziewczyn (tych bardziej myślących) nie lubi facetów robiących błędy good

 
 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
cool girl i dlatego Call staram sie unikac bledow cool girl i staram sie wytakania? innym ich bledowcool girl ale wszystko ma swoje granice i normy choc czsem czlowieka nerwy poniosacool girl
na pewno się staraszgood ale "sie" będę odpuszczał...

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~7w33n3r
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Jest prosty sposób na błędy: używajcie Firefoxa (być może inne przeglądarki też to mają), pięknie podkreśla błędy na czerwono i po kliknięciu prawym p. myszy wystarczy wskazać prawidłową formę. Naprawdę warto poświęcić kilkanaście sekund więcej na napisanie posta aby nie miał błędów. To się może przydać później w życiu - z doświadczenia wiem, że np. wiele dziewczyn (tych bardziej myślących) nie lubi facetów robiących błędy good

j@ |_|z`/\X/@|\/| |=1|23|=0>

 
 
 
 
~~7w33n3r
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 16:56  
Cytuj
cos nie przepuszcza calych zdan

 
 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 12:14  
Cytuj
Co to ma znaczyć?, bo jakoś ciężko odczytać co żeś napisał, wiesz???sciana

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »