NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Zmiany w ZMKS?!,
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 19:29  
Cytuj
Ma się niby zmienić, czas pokaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2011r. 19:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2011r. 09:10  
Cytuj
CYTAT
Ma się niby zmienić, czas pokaże.



juz coś knują, ale bez pomysłu..., kiedy ktos zrobi tam porządek z tym..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:14  
Cytuj
Zmiany w rozkładzie jazdy ZMKS STALOWA WOLA

•Kurs w dni robocze (dni nauki w szkole) z Pilchowa z godz. 6:30 będzie skrócony i zakończy się w Pilchowie.Autobus realizujący kurs jadąc ze Stalowej Woli w kierunku Pilchowa nie będzie zajeżdżał na Os. Sochy.- jak to mozna rozumieć ( to wyżej )

- dla czego są w dobie kryzysu puste przejazdy z zajezdni do np. Pilchowa by wykonac kurs z 6:60, lub do Jastkowic, by wykonac kurs 17przez Pysznicę o 16;50 ???
Takich pustych przejazdów jest masa..czy nas stac na to?
- czy kurs 18 z Woli Rzeczyckiej, nie może byc jako 4 i wesprzeć częstotliwośc 4 do godzin szczytowych i znowu być 18???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 18:58  
Cytuj
Kiedyś jeżdząc mks-ami na szybie byla informacja ze rozkład jazdy można pobrać sobie na komorke. Czy ktos sie orientuje czy dalej jest taka mozliowsc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 19:05  
Cytuj
U mnie na osiedlku w 3 miesiące - cztery razy zmienili układ przystanków - najzabawniejsze jest to ,że każda zmiana była co 20 metrów mlotek

Tommi juz był o tym artykuł na SM - tu masz link:
http://stalo(...)id=17753
Ja nie moge tego rozpakowac i pobrac tej aplikacji zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 23:00  
Cytuj
CYTAT

Tommi juz był o tym artykuł na SM - tu masz link:
http://stalo(...)id=17753
Ja nie moge tego rozpakowac i pobrac tej aplikacji zdegustowany

Dzieki wielkie JerseyShore za dobre checi niestety ten rozklad jazdy nie jest aktualny pobralem go wrzucilem na komore i sa rozbieznosci z tym planem ktory jest na stronie zmks. Najwyzej bede co jakis czas sprawdzal czy jest wrzucony zaktualizowany rozklad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:20  
Cytuj
Podwyżki biletów - artykuł jest, teraz może coś w tym temacie? - dla czego podwyżki, bo co?.
Koleś z Nisko. pl ma rację, dla czego Dyrektor ZMKS nie szuka kogoś, kto podsunie mu pomysł na lepsze, a już ktoś się znajdzie???

Nie powie, sam mam kilka pomysłów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:39  
Cytuj
Trick no widzisz podwyżki teraz będą ciągłe i wszechobecne - 10% na biletach...a zniżki dla seniorów - przynajmniej tyle..tylko ilu się widzi 75 latków jeżdżacych miejska komunikacją chytry
Te twoje pomysły to jakas tajemnica ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Trick no widzisz podwyżki teraz będą ciągłe i wszechobecne - 10% na biletach...a zniżki dla seniorów - przynajmniej tyle..tylko ilu się widzi 75 latków jeżdżacych miejska komunikacją chytry
Te twoje pomysły to jakas tajemnica ?



hehehee, zapewne żadna ameryka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:51  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:52  
Cytuj
No wiesz - ale wiekszość nie robi nic żeby było lepiej - a Ty przynajmniej jak sie z czymś nie zgadzasz to masz pomysł jak cos ulepszyc - i to sie chwali ok
Ja też mam złoty środek - dać podwyżki o 100% w przedziale wiekowym 80-95 lat, a zniżki 20% młodzieży do lat 25...ciekawe czy się przyjmie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:52  
Cytuj
ten obrazek, to omyłkowo...bawiłem się. Jak się wkleja obrazki do takiego forum????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2011r. 23:57  
Cytuj
Musisz wkleić adres URL obrazka a potem najechac na ikonkę - 4-ta od lewej u góry - wtedy adres pojawi sie w klamerkach i ukaże w Twojej odpowiedzi jak obrazek chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2012r. 18:07  
Cytuj
scianajest coraz gorzej z tym stalowowolskim mks-em bo po co jest w internecie rozkład jazdy skoro jest ciągle nieaktualny. Od 1-go była zmiana ale oni dalej jeżdżą po staremu, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo zmiany są ostatnio co 2 miesiące to rozkład można zmienić hurtem np. za pół roku, a po roku to w zasadzie nie będzie co zmieniać bo jak w takim tempie będą kasować kursy to nie zostanie nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 13:22  
Cytuj
Mam nadzieję, że zmks padnie i przejmie interes w naszym mieście jakaś prywatna firma.
To jest kpina żeby w normalny dzień tygodnia w godzinach 11-14 jak pewnie i później trzeba było czekać na autobus godzinę, mało tego samych kursów jest jak na lekarstwo, ale co tam ważne że kasa się zgadza.
Nie dość, że kursów mało do tego zabierzcie ulgi, podnieście ceny, a bym zapomniał bilet to sobie też kup Bóg wie gdzie, bo kierowcy albo Cie za przeproszeniem Opierdo** albo będą mruczeć i narzekać pod nosem.
Ktokolwiek zarządza tą spółka niech wróci lepiej na studia (o ile w ogóle takie ukończył).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 13:59  
Cytuj
A ja mam nadzieję, że tacy jak Ty w końcu przesiądą się do swojego samochodu, na rower, na piechotę będą pokonywać kolejne kilometry ... albo zostaną w domu.

Wożą i jeszcze mu źle potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 14:55  
Cytuj
Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Zawsz znajdzie sie jakiś upierdliwy co mu się nic nie podoba i tylko nażekać potrafi.
Jak masz jakiś pomysł to możesz go wykrzyczeć na sesji rady miasta, moze cię wysłuchają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 15:24  
Cytuj
CYTAT
A ja mam nadzieję, że tacy jak Ty w końcu przesiądą się do swojego samochodu, na rower, na piechotę będą pokonywać kolejne kilometry ... albo zostaną w domu.

Wożą i jeszcze mu źle potluczony


Dlaczego mam zostać w domu?! Nie koniecznie ma się ochotę na rower czy spacer w temperaturze -15*C.
CYTAT
Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Zawsz znajdzie sie jakiś upierdliwy co mu się nic nie podoba i tylko nażekać potrafi.
Jak masz jakiś pomysł to możesz go wykrzyczeć na sesji rady miasta, moze cię wysłuchają.

Ale, co tu do dogadzania?! To chyba normalne i tego się wymaga od komunikacji miejskiej.
Ludzie jak macie pisać głupoty to sobie oszczędźcie, napisałem tylko moje zdanie i tyle, a to że poniektórzy maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem to już inna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 16:03  
Cytuj
empe12. Masz rację w 100%.Niestety tej chorej sytuacji już nic nie uzdrowi. W każdym razie na pewno nie ten dyrektor.Niestety p. Szlęzak zatrudnił go po znajomości i jest jak jest!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 16:28  
Cytuj
Krytykować to każdy potrafi, ale przedstawić jakiś plan działania z uzasadnieniem to chętnych brak.
Napisz jeden z drugim choć po jednej propozycji jak uzdrowić MZKS zamiast jęczć i narzekać, może ktoś z władzy tej spółki to czyta i weźmie sobie do serca te rady. Myślenie nic nie kosztuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Krytykować to każdy potrafi, ale przedstawić jakiś plan działania z uzasadnieniem to chętnych brak.
Napisz jeden z drugim choć po jednej propozycji jak uzdrowić MZKS zamiast jęczć i narzekać, może ktoś z władzy tej spółki to czyta i weźmie sobie do serca te rady. Myślenie nic nie kosztuje.

A dlaczego miałbym nie krytykować jak są ku temu ewidentne powody?
Ja mam wyjść z propozycją? Czy to leży w mojej kompetencji? Są od tego ludzie, a jeśli ich w tej firmie nie ma(a z tego co widać nie) to trzeba takich zatrudnić. Jak ma ZMKS iść do przodu to trzeba pozbyć się ludzi bezużytecznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Jak ma ZMKS iść do przodu to trzeba pozbyć się ludzi bezużytecznych.


I przede wszystkim przedsiębiorstwo musi podlegać wolnorynkowym zasadom, najlepiej po prostu sprywatyzować.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 17:40  
Cytuj
Pozbyć się bezużytecznych ? Tylko jak ? Tam działają trzy związki zawodowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Krytykować to każdy potrafi, ale przedstawić jakiś plan działania z uzasadnieniem to chętnych brak.
Napisz jeden z drugim choć po jednej propozycji jak uzdrowić MZKS zamiast jęczć i narzekać, może ktoś z władzy tej spółki to czyta i weźmie sobie do serca te rady. Myślenie nic nie kosztuje.

A dlaczego miałbym nie krytykować jak są ku temu ewidentne powody?
Ja mam wyjść z propozycją? Czy to leży w mojej kompetencji? Są od tego ludzie, a jeśli ich w tej firmie nie ma(a z tego co widać nie) to trzeba takich zatrudnić. Jak ma ZMKS iść do przodu to trzeba pozbyć się ludzi bezużytecznych.



Co z tego że ktoś nawet rzuciłby jakiś dobry pomysł skoro dyrekcja jest "mądrzejsza" i ma daleko gdzieś to co ludzie proponują! Do nich nie dociera że teraz trzeba walczyć o klienta a jedyne co potrafią to żądać wyższych dotacji i podwyższać ceny biletów . Obecny dyrektor miał być taki świetny i co?! Siedzi na tym stołku już kilka lat i jedyne co serwuje to podwyżki cen biletów i co chwilę zmienia rozkład jazdy! takimi działaniami niestety nie zapełni autobusów i firma nie będzie rentowna. Tam trzeba zatrudnić młodego operatywnego dyrektora który wie jak ma funkcjonować takie przedsiębiorstwo żeby nie przynosiło zbyt dużych strat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
wie jak ma funkcjonować takie przedsiębiorstwo żeby nie przynosiło zbyt dużych strat.


To żeś teraz strzelił myśl potluczony

A co się tak martwicie o rentowność ZMKS ? Chyba z was jad wycieka, że ceny podnieśli good Nie podoba się - to na piechotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »